Týdenní transformační zpravodaj 2.-5.11.2020

datum 2. 11. 2020
Zdroj: Optimalista.cz

Jaké vhledy přináší Transformační zpravodaj? Dejte si záležet na začátku listopadu. Pročišťujte, propouštějte, vyplatí se to víc než kdy dříve. Colorterapie doporučuje modrozelenou barvu.

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Krásný den, milí čtenáři.Opět mi přišel vhled do transformačních energií, které proudí planetou.

Prvních pár listopadových dní rozhodne o osudu každého jednotlivce! Dostaneme poslední šanci projít branou samoléčení a vstoupit tak do 5D reality. Brána do vědomí je opět otevřena. Ale pozor! Je to naposled, co se otevírá...

Stačí okamžik. Jedna vteřina! Jedno správné rozhodnutí! Historie se opakuje. Tato brána byla pootevřena v roce 2018. Pak se uzavřela. Prošlo jen pár zcela vědomých duší, které byly připraveny na cestu do "ostré tvorby". Ostatní duše zůstaly vlivem vlastních pocitů nepřijetí uvězněny ve střední části pyramidy vědomí. Teď, od 2.11. do 5.11., přichází impulzy (klíče) k první bráně samoléčení.

Abychom mohli vůbec přijít k první bráně, je potřeba uvolnit všechny zablokované energie v úrovni fyzického těla a v úrovni myšlení. Bez tohoto uvolnění nemohou transformační energie proudit energoinformačním polem. Představte si, že žijete v uzavřené bublině, ve které se vám za celý život nahromadily hutné energie z vaší minulosti. Vztek, strach, nepochopení, žárlivost ad. A představte si světelnou kouli, která chce projít do vašeho energetického pole, aby vás mohla prosvítit a připravit na vzestup do vědomí. Pokud jste si vytvořili okolo sebe krunýř a svým nepřijetím tuto energii neustále posilujete, pak se světelná koule odrazí a vy zůstanete tam, kde jste. Ve své nízkovibrační bublině.

Záleží na nás, zda přijmeme nástroje, které k nám přicházejí. 

Proto, abyste mohli bránu odemknout, se potřebujete přeladit na vysokovibrační energie. V této době existuje několik spolehlivých nástrojů, jak to udělat. Prvním nástrojem je okamžitá změna stravy a konzumování vysokovibračních potravin v hojném  množství. Mezi vysokovibrační potraviny, snadno dostupné, patří všechny superpotraviny (moringa, acai, spirulina, mladý ječmen, lucuma, guarana, maca, goji, zázvor a všechny druhy léčivých bylin a hub). Tyto potraviny jsem všechny dva roky testovala a navnímávala.

Druhým nástrojem je naladění organizmu na vysokou vibraci pomocí vody. Zde doporučuji šungitovou vodu, slané koupele, aromakoupele, bylinkové sauny a potní chýše, pití vody s výluhem z čerstvých bylin.

Třetím způsobem je vysokofrekvenční energie předaná skrze vibraci barev, vůní a tónů (colorterapie, aromaterapie, muzikoterapie).

Stačí se jen rozhodnout a jít krok po kroku ke svému cíli.

Colorterapie pro tento týden

Prvních pár listopadových dní rozhodne o osudu každého jednotlivce! Dostaneme poslední šanci projít branou samoléčení a vstoupit tak do 5D reality. Brána do vědomí je opět otevřena. Ale pozor! Je to naposled, co se otevírá...

Otevírají se tři brány vzestupu lidského vědomí.

  1. Brána modrozelená je brána samoléčení fyzického těla pomocí vysokovibračních potravin. 
  2. Portál splynutí s vlastní duší a podstatou bytí, který se ale otevírá až po absolvování fyzického léčení na úrovni těla!
  3. Brána "Samostatnosti a intuitivního vnímání tohoto světa skrze duši! Je to brána ke svobodě!

Zdroj: www.optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico