Týdenní transformační zpravodaj 19.-22.10.2020

datum 19. 10. 2020
Zdroj: Optimalista.cz

Transformační zpravodaj nám opět přináší vhled do energií blízkých dní. Pozitivní myšlení nás vynese do vyšších vibrací. Co vám dělá radost, co je vám milé? I maličkost může ihned změnit vaši vybraci. Využijte toho ve svůj prospěch a harmonizujte sebe i okolí co nejčastěji. Colorterapie radí oranžovou barvu a citrín.

Doba čtení 3,5 min.

Cesty k sobě


Transformační zpravodaj pro tento týden

Opět mi přišel vhled do transformačních energií, které proudí planetou. Všude okolo nás proudí láskyplná transformační energie. Pohybujeme se ve hmotě ve vlastním vyjádření duše. 

Učíme se žít v přítomném okamžiku a budovat naše vztahy!

Přijetí procesu transformace přímo úměrně souvisí s faktem, že v našem životě nejsme v některé oblasti spokojeni. Můžeme se pohybovat na hraně v oblasti  vztahů, zdraví, sebevyjádření, práce a nebo nás tlačí způsob našeho života celkově. Naše myšlení ovlivňuje náš život. Mnohokrát jsem si došla pro tuto jedinečnou zkušenost. I když už určitá situace vypadala naprosto zoufale, vždy, když jsem našla pevnou půdu pod nohama a víru, že to zvládnu, najednou se stal zázrak a vše bylo jinak! A dokonce se to týkalo i mého zdraví a života mé dcery. Nepodceňujeme sílu myšlení!

Ve vysokých vibračních vrstvách energií se pohybujete pouze v případě, že myslíte pozitivně. Pozitivní myšlení souvisí také s našimi pocity. To, co cítím, se na základě zrychleného principu zrcadlení okamžitě odráží v našem životě a ve způsobu tvorby naší vlastní reality. Místo, kde se momentálně nacházíme, je jednou z nekonečného množství realit. které nás obklopují. Budujeme-li s někým vztah, pak se naše reality společně prolínají. Současně dochází ke společné tvorbě v této dimenzi. Je velmi důležité pochopit, že je na nás, abychom tuto společnou tvorbu udrželi v určitém směru. Měli bychom tvořit na základě respektu k životní energii druhého, společně a bez závislostí a hlavně s vděčností za každý společný okamžik. Např. v rodině bývá velmi těžké společně sladit energie všech jejích členů. Rodiče by měli přijmout plnou zodpovědnost za tuto tvorbu a otevřít se energii vědomého rodičovství. Směr, kudy se bude společná tvorba vyvíjet, udává vždy žena, zatímco muž je tvůrce, který spojuje ženinu intuici s realitou.

V nižších vibračních vrstvách proudí samozřejmě zcela opačná energie. Jsou zde patrné rozpory mezi rodiči a dětmi, vzájemné nepochopení, neschopnost se naladit na sebe navzájem a vnímat potřeby všech individualit v tomto společenství. Bez energie vědomého rodičovství a uvědomění si faktu, že je potřebné dosáhnout určité úrovně potřebného poznání, nebude vůbec možné v této době v rodinách fungovat.

Aktualizace energií během celého dne

  1. Aktualizace 20.10.2020 v 7:51. Naše myšlenky jsou důsledkem tvorby na úrovni vědomí duše. Jsou určeny výškou našeho vědomí a způsobem vnímání naší reality. Úhel našeho pohledu na život tvoří náš záměr/myšlenku a tato vytváří naši realitu a současně ladí hmotu a její vibraci na vibraci našeho vědomí!
  2. Aktualizace 20.10.2020 v 6:15. – Dnes proudí energie "Vědomí ve vztazích", společné vědomí a jeho rozvoj. Jako bychom se v partnerství a ve společnosti propojili a naše duše jsou v jednom láskyplném proudu božského vědomí. Dnes doporučuji  křištál, ametrín a modrý safír. Tyto kameny vám pomohou naladit se na energii, která proudí. Síla vědomí duše, propojená se silou myšlení je nejsilnějším nástrojem tvorby vlastního života. 

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

Nejdůležitější součástí našich životů je rozvíjení procesů tvorby a vývoj naší duše. Tento proces by měl probíhat v harmonii a klidu, bez neustálého tlaku na své domnělé nedostatky. Velmi důležitou součástí našeho harmonického života je vědomá tvorba  a vědomá relaxace. Bez odpočinku a vyrovnání hladiny energií a tzv. "v poklusu", není možné tento proces absolvovat bez boulí a odřenin. Klid, přijetí a naladění se na transformační energie nám umožňuje se vyvíjet a současně žít spokojený život.

Colorterapie pro tento týden

Zdroj: Optimalista.cz

Všude okolo nás proudí láskyplná transformační energie. Pohybujeme se ve hmotě ve vlastním vyjádření duše. Učíme se žít v přítomném okamžiku a budovat naše vztahy!

Pro tento týden se obklopte těmito barvami:

Hlavními barvami jsou oranžová, tmavě červená a vínová. Vedlejšími barvami jsou žlutá, růžová a bílá.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Pro tento týden doporučuji: citrínchalkopyritametrínrůženín,  křišťál!

Tyto kameny vám pomohou harmonizovat život ve všech jeho oblastech.

Napojit se na svou duši, přijmout a prolomit brány ega a naladit se na své nitro a potřeby své duše!

Tento transformační zpravodaj je společné vyjádření energií dvojplamene Tinky a Radka H. Píšeme na našem webu společnou rubriku s názvem: Vztahy naším pohledem! Takto jsme vedeni. Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz

Zdroj:  www.optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico