Zdroj: Pixabay.com
S příchodem týdne „Prstencového Zatmění Slunce“ se energie zesilují.
Termín „prstencový“ pochází z latinského slova „annulus“, což se překládá jako „malý prsten“.
Skutečnost, že Slunce naší galaxie je podle starověkých védských písem 108krát větší než obvod Matky Země / Gaia, však jistě ukazuje, že „Prstencové Zatmění Slunce“ nebude mít „malý prsten“!
Jak se Měsíc ve čtvrtek 10. června 2021 pohybuje mezi Zemí a Sluncem, přibližně ve 4:14 ráno (EST) ohlašuje Slunce v Blížencích v 19 stupních v tropickém zvěrokruhu a v Býku v hvězdném zvěrokruhu, že bude vidět ohnivý prsten.
Většina lidí na planetě již cítí zvýšené fyzické a emocionální reakce, jak se událost přibližuje k naplnění.
Zatmění dorazí, zatímco několik planet bude retrográdních: Merkur (do 22. června), Saturn (do 11. října) a Pluto (do 6. října).
Avšak 20. června bude retrográdní Jupiter (do 18. října) a 25. června bude retrográdní Neptun (do 11. prosince).
Jak již bylo diskutováno dříve, když je planeta retrográdní, její energie se ve skutečnosti zvětší.
Získává sílu, jako je tah zpět v praku nebo výstřel z luku a šípu těsně před uvolněním směrem k cíli.
K této kosmické dynamice se přidávají denní sluneční erupce a sluneční větry, které kolísají mezi vysokými a nízkými frekvencemi, stejně jako pohyb planety v troskách různých komet – a „třešničkou na dortu“ je koupání naší planety ve Světle z Velkého Centrálního Slunce.
Cykly za sekundu frekvence pohybu Země / Gaie na její ose, a hluboká amplitudová síla v jejím jádru, tedy přijímají veškerou tuto kosmickou energii a přenáší je do celého stvoření.
Jako umělec, který tvrdě pracuje na nové hudební partituře nebo na soše, na rukopisu pro novou knihu nebo na choreografii pro nový taneční program, Matka Země / Gaia se pilně připravuje na nově krystalizované tektonické desky, větší proudy Světla a odstranění toxicity v jejích aurických polích – všechna jsou léčivá a vyrovnávací.
Jak Gaia přenáší stejné zprávy lidem, zvířatům a rostlinám, dojde také k uzdravení a rovnováze pro ty, kteří se spojí s novým přítomným okamžikem.
Velmi starobylé „normální“ otáčení Matky Země / Gaie na její ose, jak bylo odhaleno starověkým „Rishis“ („Mudrci“), bylo 7,83 cyklů za sekundu; jak se planeta posunula, otřásla a byla vybuzena proudy kolektivního vědomí, nyní se otáčí na vyšších i nižších úrovních, protože kolísá, jak se otáčí.
7.83 tedy již není (a již dlouho nebyla) vibrační frekvencí, která by měla být tvrdohlavě přijímána, zvláště pokud je podle základního zákona ve vědě o fyzice akceptováno „jediná konstanta je změna“.
Pokud vezmeme v úvahu také učení „Jak nahoře, tak dole“ (Hermetický Princip), pokud je vnitřní jádro planety schopné ovlivnit různé typy kosmických událostí tak, že amplituda je proměnlivá, pak jsou také vnější pole planety.
Také naše vnitřní fungování je odrazem našich vnějších činů. Jinými slovy, pokud jsme uvnitř mírumilovní a milující, projeví se to v našich vnějších zkušenostech.
I když jsme svědky nebo slyšíme o traumatických dramatických událostech v politické a sociologické aréně našich národů, můžeme pochopit, jak se tyto situace projevily z velkého procenta kolektivního vědomí, které je přitahuje prostřednictvím určitých myšlenkových obrazů a pocitů.
Opak je také pravdou – pokud větší procento lidské populace skutečně touží po míru a lásce, pak se to odrazí i v hlavních národních a mezinárodních okolnostech.
To je důvod, proč předávat Světlo planetě tím, že si ji představujeme a meditujeme, je neustálým tématem současnosti.
Pokud lze podvědomou mysl lidstva „naprogramovat“ neustálým rozptylováním televizních zpráv, reklam a dramatických programů, pak ji lze „naladit“ na ZDROJ neustálým zaměřením na duchovní praktiky.
Nadcházející „Zatmění Slunce“ bude velmi poučné a nabídne nové kapitoly studia v našem „Institutu Kosmu“ (ITC), kde jsou k dispozici „vyšší stupně“ Světla.
Můžeme tedy pokročit ve znalostech.
V rámci přípravy na čtvrteční „Lekci Zatmění Slunce“ navrhuji získat (pokud to již není provedeno) 108 „korálkovou“ modlitební Malu jako Amber, Boddhi Seed, Lotus Seed, Rudraksha nebo Sandalwood.
„Zasévejte“ vyslovením uzdravující a chránící mantry do každého korálku a poté jej po celý tento rok každý den noste.
Mala může mít „označené korálky“ (které se obvykle vyskytují po každém 27. korálku) tyrkysové barvy, která obsahuje měď, která je vynikající pro zklidnění bolesti, pro uklidnění, pro vyvážení všech čaker a pro ochranu během krátkého i dálkového cestování a přilákání prosperity všech typů.
Byl to posvátný kámen ve starověkém Kemetu (Egypt) a ve starověké Bharatě (Indie) a dodnes je posvátný pro současnou domorodou Ameriku.
109. korálek „Guru“ může být stejný jako označené korálky, ale je větší. Každý korálek modlitební Maly, by měl být pravidelně mazán santalovým olejem (v sanskrtu známým také jako „Chandan“).
To nejenže svítí, ale také udržuje své „vědomí“ (vibrační frekvenci), „energii“, „životní sílu“) otevřené.
Santalový olej je také uklidňující, hojivý a ochranný.
Jak kdo preferuje, lze také nosit terapeutický náhrdelník, který se skládá ze zmíněných drahokamů, a kameny mohou být buď na šňůrce, nebo na stříbrném nebo zlatém řetízku.
Další přípravnou akcí může být vypsání našich tužeb a symbolické „zaslání“ dokumentu do půdy pod půvabným stromem.
Když je zatmění ve vaší konkrétní části světa na vrcholu, je vhodné být v meditaci, protože to je velmi příznivý čas, kdy můžete obdržet Božské zjevení.
V přípravných krocích byly prodiskutovány otevřené jednotlivé portály pro rozvoj vědomí.
Jako obvykle může většina lidí pravděpodobně pociťovat „Příznaky Aktivace Světla“ (LAS), kvůli zesílení kosmických proudů zatmění, i když je to v souladu s ostatními zmíněnými kosmickými událostmi.
Všechny čakry obdrží extra Světlo.
Duchovně zaměření vědci doporučují spoustu odpočinku a hydratace.
Následuje speciální lektvar pro toto aktuální časové období přítomnosti, který je také vynikajícím přípravkem pro všeobecné zdraví.
Každé ráno těsně před snídaní si dejte jednu čajovou lžičku „oleje ze černých semen“ (Black Seed Oil), (tento olej je vyroben z kmínových semen, Černucha Setá, Černý Kmín), smíchaného s jednou lžící surového organického medu.
V případě potřeby užijte vždy jednu čajovou lžičku.
Olej z Černých Semen byl vědecky ověřen pro následující: buduje zdravé buňky prostřednictvím svých esenciálních 3-6-9 mastných kyselin, zvyšuje cirkulaci v oběhu, léčí zažívací potíže, snižuje zvýšený krevní tlak, léčí problémy s ledvinami, léčí problémy s játry, posiluje imunitní systém, omezuje a předchází rakovinným bujením, léčí úzkost a nervozitu, slouží jako antihistamin, působí protizánětlivě a dodává energii pomalému systému.
Tento olej, stejně jako mnoho jiných, se používá již tisíce let. Může být také vložen do teplého šálku čaje, jako je heřmánek, lipový květ, chmel nebo ovesná sláma pro relaxaci po dlouhém dni činnosti.
Zkuste nahlédnout na vesmírné události (záblesky, vzplanutí, větry, plazmové vlny, zatmění, rovnodennosti, slunovraty, planetární zarovnání, komety, super-novy atd.), jako na duchovní nástroje, které na nás působí pro otevírání kanálů a následné stahování Světla a pro účely našeho růstu.
ZDROJ: Dr. Schavi M. Ali.
Sdíleno v otevřenosti a jasnosti záměru, který přispívá vždy pro nejvyšší blaho a mír,

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě