Tvoříme nové paradigma

views 2 638 datum 23. 1. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Někteří z nás došli na konec starého cyklu a nyní se vrací na jeho začátek. Už ne z pozice zapomnění, ale z pozice lidské bytosti, která v realitě tvoří nové paradigma - novou energetickou stopu. Můžeme jít rovnou za ní lehčeji, rychleji a po vyšlapané cestě. Připojme se k tomuto proudu bez omezení a hranic. Jdeme do svobody bytí a stačí k tomu pět jednoduchých kroků.

První krok / Zastavíme se

Bez zastavení - bez trpělivosti to nepůjde.

Článků o zastavení a tichu je mnoho.  Zastavení dokonce doporučují už i doktoři, takže jestli ještě někdo tvrdí, že se zastavit nemůže, je to jeho volba a nebudeme se tím zdržovat. Zastaví ho něco jiného než on sám.

Prostě se zastavujte, učte se být v tichosti, klidu a sami se sebou. Někoho to může dokonce bolet, štvát, rozčilovat, ze začátku vám to třeba i nepůjde, ale to jsou jen iluze mysli a starého systému. My už víme, že zastavení nebolí, že je to naopak to nejlepší, co nás kdy mohlo potkat.

Takže hurá do samoty a zařiďte si to, jak chcete. Dokonce se v tichu můžete napojovat na své srdce. Prostě s ním zkoušejte mluvit - mluvte se svým srdcem. Co chce? Jak mu je? Co by rádo? Prostě mu pokládejte otázky nebo ho jen tak vnitřním zrakem pozorujte. Naslouchejte v tichu svému srdci. Dokonalé léčení.

Druhý krok / Odpustíme sobě i ostatním

Tak tohle už máme snad taky za sebou, včetně mnoha článků jak na to. Prostě jestli máte ještě na někoho pivku, nemůžete mu odpustit, i když si myslíte, že jste v právu, vykašlete se na to.

Jediný komu neodpuštění ubližuje, jste vy sami. Takže jestli si chcete ubližovat, ok, tak jim neodpusťte, pořád to v sobě živte a omílejte, držte se toho. Ono to stejně jednou budete muset opustit, a za jak dlouho je jen na vás.

Prostě budete muset přijmout zodpovědnost za to, co se nám děje, že to bylo proto, že jste to dovolili, že jste to prostě potřebovali. Jak moc vám to přijde absurdní, že byste tohle pro sebe chtěli, tak věřte, že chtěli, protože kdybyste to nechtěli, tak se vám to nestane.

Ale to neznamená, že se budete nějak vinit, ne ne ne. Prostě vše bylo tak, jak mělo být. Zkuste přijmout, že to v hmotném světě podle starých vzorců fungovalo tak, že abyste mohli poznat tu druhou tzv. světlou stranu, abyste mohli poznat, co již nechcete žít. Musíte to nejdříve zažít z toho tzv. negativního úhlu pohledu. A abyste si mohli pro sebe přát to nejlepší, potřebujete nejdříve poznat prostě to nejhorší, a každý z vás podle toho, jak se má rád, jak si sebe váží, jakou má vlastní sebehodnotu a co si k sobě dovolí.

Každý si nesete svou bolest, své trápení, své trauma, a to i ten, kdo vám to způsobil. Odpusťte kvůli sobě, ne kvůli druhému, jemu nechte, co jeho jest, a vy si vezměte zpátky svou sebelásku. Odpusťte už konečně jim i sobě. Sobě, že jste si nechali tohle všechno dělat a způsobovat. Prostě jste to potřebovali, abyste to již nemuseli nikdy zažívat. Jen díky této zkušenosti, si už nikdy nenecháte něco takového dělat.

Třetí krok / Zrcadlení

Ano, to je ten krok, kdy vše, co se vám děje a co vám druzí dělají, je jen vaše - tzv. zrcadlení. Prostě něco, co jste ještě nepřijali sami u sebe. Takže vezměte zodpovědnost za váš život na sebe, protože už chcete být ti, co jsou v harmonii, rovnováze a plně svobodní.

Přijměte to, že právě ostatní lidé jsou tu pro váš osobní růst a vědomou evoluci. Že právě to, kdy vás štvou, atakují, rozčilují, zraňují, je jen část vás samých, kterou jste ještě nepřijali u sebe. Už ne z pozice oběti nebo viníka, ale z pozice tvoření vlastní hranice - sebeúcty - z pozice celku. Toho, že nikdo není horší nebo lepší než ty. Všichni jsme stejní a tvoříme Jednotu.

Tenhle neurvalec jsi ty, tenhle manipulátor jsi taky, tenhle sobec - i to jsi ty, a tenhle žárlivec jakbysmet. Prostě každý, kdo ti rozvibruje tvé emoce ti "jen" nastavuje zrcadlo. Takže přijímáte a přijímáte, dokud přijmete vše, co vás na druhých štve a stanete se celistvými a těmi, kteří se nepovyšují, ani neponižují, kteří prostě vědí, kým chtějí být a tím se také stanou.

Celistvými, vyrovnanými lidskými bytostmi se svými cnostmi i necnostmi. Prostě takoví jací jste, ale sebevědomí, milující sami sebe a nesoudící ostatní, ani sebe.

Čtvrtý krok / Odložit co už nechci

Tenhle krok budete milovat, protože je tak osvobozující, ulehčující a vlastně se nebojím říci, že je zázračný. Prostě všechny bolesti, starosti, nemoci, nedostatek peněz, lásky, radosti, prostě nedostatek čehokoliv, všechny spory, všechno co už ve vašem životě nechcete, tak to všechno odhodíte, odložíte, předáte z pozice toho, kdo už to nepotřebuje.

Komu? Komu chcete, kdo je pro Vás ten hlavní vedoucí:) Bohu, Životu, Zdroji, Vesmíru, Univerzální energii, Stvořiteli nebo Slunci ..fantazii se meze nekladou. Prostě to odevzdejte a věřte, že to je všechno nyní vyřešeno a soustřeďte se jen sami na sebe. Na své pozitivní pocity, na své bytí tady a teď.

Samozřejmě, že přijdou ještě myšlenky, ale ty pošlete pryč. Klidně odevzdávání provozujte opakovaně, klidně každý den, nebo když si vzpomenete. Odevzdejte, co už nechcete a pak myslete na něco pozitivního.

Opakovaná pomůcka na odložení myšlenek! Přijde myšlenka, řekněte jen: DALŠÍ - přijde nová myšlenka, řekněte opět DALŠÍ. Říkejte DALŠÍ až se mysl unaví, a už nebude mít co nabízet. A vy se opět zaměříte jen na vaše pocity ze srdce, z lásky, ze svého skutečného bytí.

Pátý krok / Důvěra

Důvěřujte, že je něco Vyššího než jste vy sami. A tomuto Vyššímu nad vámi - co je ve spojení s vámi - plně důvěřujte.  Důvěřujte, že se děje přesně to, co potřebujete zažít, že se děje přesně to, jak je nyní vaše vnitřní nastavení, že se děje vše pro vaše největší dobro a dobro celku. Jestli to Vyšší pro vás je Bůh, Stvořitel, Vesmír, Vědomí, Univerzální energie, Zdroj či Život sám je na vás, ale jedno je jisté, věřte, že jste něco Vyššího než jen toto tělo a mysl.

Už jen samotný fakt, že když odmyslíte své tělo a mysl, tak je tu stále to něco, co tu je vždy s vámi. Co vás obsahuje, co vás pozoruje, co pozoruje život a bytí tady a teď. Důvěra, že na to nejste nikdy sami, že jste neustále milováni, že jste vždycky v bezpečí, že je o vás postaráno.

Už jen vědomí toho, že jste součástí tohoto nádherného procesu, dokáže váš život změnit od základu. Probuďte se, rozpomeňte se, kdo doopravdy jste. Důvěřujte životu a jeho moudrosti a dokonalosti. Nemusíte vědět proč se to děje, ale důvěřujte, že se to děje pro vaše nejvyšší dobro a dobro celku.

Závěrem

A je to. Už není potřeba nic víc. Někdo už máte některé kroky za sebou, někdo ještě nevěří, že to je tak snadné. Někdo udělá jen ten jeden krok a už mu všechno naskočí. Neříkám, jak to máte vy, každý jsme jiný, každý máme svou jedinečnou cestu, svůj jedinečný příběh, stejně jako jsme jedineční my sami.

Starý systém byl založen na státnosti, stejnokrojích, měřítkách a hodnocení co je krásné, co je správné a co je špatné. A upřímně - hodnoty postavené na manipulaci, materiálnu a nesvobodě jednotlivce i celku.

Nové paradigma je o svobodě, lásce, radosti, moudrosti a jedinečnosti každého z nás. Tvoříme nový svět, tak si to užijme a radujme se.

Můžete mi věřit, nebo nemusíte, to už je na vás a upřímně, je mi to jedno. Jen vás miluji, stejně jako miluji sebe a věřím, že nakonec to dáme úplně, ale úplně všichni. A čím dříve, tím lépe pro nás pro všechny. Starý systém se zhroutil, nyní je to jen na nás, jak a kdy si ten nový vytvoříme. Ale bez nás to nepůjde - každý jeden z nás je nejdůležitější v tomto mraveništi a nyní je čas tu svou jedinečnost objevit, cítit a začít žít.

Hrajme si jako děti. Nebuďme dětmi, dospějme, ale hrajme si jako děti:)

Zdroj: mahulen-tereza-kisir.webnode.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico