Zdroj: Pixabay.com
Žijeme-li v přijetí všeho, co jsme si v minulosti vytvořili a pochopili-li jsme, že žijeme vždy pouze následky našich vlastních příčin, odpojeni od všech schémat našich rodičů, babiček a dědečků, jednoduše celé rodové linie, různých norem společnosti a jednoduše všeho, co nás formovalo do bodu tady a teď, otevírá se celé naše bytí BEZBŘEHÉMU OCEÁNU POTENCIALIT, kde však můžeme surfovat pouze vždy na jedné přítomné vlně.
Často se nyní lidi ptají: „ a co dál, kam směrovat“, když vše, co ti dosud fungovalo, se najednou bortí a vše postavené na schématech mysli a tradic rodové linie, již v tvém životě nefunguje. Mnozí z vás se narodili právě proto, aby svou jedinečnou esenciální podstatou přinesli INOVÁTORSKÉ PROJEKTY a nechali PRVOTNÍ ZDROJ skrze sebe ukotvit nové nástroje, nové služby, nová řešení, nové možnosti, které jsou mnohem více v souladu s velmi rychle přetvářející se společností. Všechny tyto INOVÁTORSKÉ DUŠE, které se každým dnem stále rodí, přinášejí skrze sebe nová poznání. Avšak tím, jak přináší tzv. NOVÉ, ještě neprojevené a nevyjádřené v určité hmotné formě, mohou vždy VIDĚT POUZE NA DALŠÍ KROK před sebou. Na tomto jediném kroku záleží a závisí krok další a spolutvoří se tak s PRVOTNÍM ZDROJEM vše, co je v HARMONII a ROVNOVÁZE s daným inovátorem a zároveň se vším, co ho obklopuje. Všichni inovátoři přicházejí čelit nepochopením od bližních, protože jedinou jistotou pro ně je ………. DALŠÍ KROK.
Cítíte-li se být inovátorskou duší a projevem onoho samotného Prvotního zdroje, PODPORA pro každý další krok PŘICHÁZÍ VŽDY NEČEKANÝM ZPŮSOBEM, NEČEKANOU CESTOU, V NEČEKANÝ ČAS.
AKÁŠICKÁ AFIRMACE:
UMOŽNUJI SI BÝT PODPOŘEN/A PRVOTNÍM ZDROJEM VE VŠEM, CO PŘICHÁZÍM SKRZE SEBE UKOTVIT DO NOVÉ FORMY PRO SPOLEČNOST.
DŮVEŘUJI V SEBEUDRŽITELNOST A V SEBEPŘIJETÍ PRVOTNÍHO ZDROJE VE MNĚ.
V DŮVEŘE …….. LEMIANA
dne 4.7. 2019

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě