Vážení přátelé,

připomínáme on-line petici adresovanou předsedovi Evropské komise a předsedovi Rady zemědělských ministrů EU. Připojte se s námi k akci Compassion in World Farming!

Už je toho dost. Mnoho let Komise dostávala množství vědeckých důkazů, podrobných zpráv a oficiálních stížností na nelegálnost produkce foie gras – ztučnělých jater hus a kachen.

Podepište co nejdříve, v zimě bude již předána nové Evropské komisy!

Víme, že je násilné krmení a držení v klecích obecně zakázáno legislativou EU, zejména se jedná o Směrnici Rady 98/58/ES, ze dne 20. července 1998, o ochraně zvířat chovaných pro hospodářské účely a Doporučení Rady Evropy.

A i přesto existují země, jako je Francie a Maďarsko, které i nadále takto kachny a husy drží a násilně je vykrmují! Více o této zvrhlosti zde. Játra se pak dostávají i na náš trh. Lidé mnohdy netuší, že i na farmářských trzích kupují produkt od takto mučených zvířat. A proto apelujeme na všechny, aby foie gras nekupovali.

Děkujeme všem za podporu.

PS: V sobotu 11. října od 14 h Vás zveme na přednášku „Veganství a živá strava pro děti v každodenní praxi“ do Domu ochránců přírody v Praze.

Jaromíra a Dita

Společnost pro zvířata – ZO ČSOP (Society for Animals)
Dům ochránců přírody
Michelská 5, 140 00 Praha 4, ČR

E-mail: pomahame@spolecnostprozvirata.cz
Internetové stránky Společnosti pro zvířata – ZO ČSOP
Tel: +420 222 511 494

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png