Tři základní principy uzdravování

views 2 234 datum 4. 8. 2019

Uzdravování se netýká jen těch, u kterých již nemoc propukla, ale i jako prevence pro ty z nás, kteří se cítí zdravý. Opět žádné dogmatické vzorce a jediné možné řešení neexistují, každý jsme jedinečný, a proto i změna čehokoliv v našem životě je o naší vnitřní síle a nastavení. Každý máme zodpovědnost sám za sebe. My sami musíme přijít na to, co nám vyhovuje.

Je to o převzetí vlastní síly a zodpovědnosti nad svým tělem a životem. Tělo jen čeká na to, až ho začneme zase vnímat, naslouchat mu a dokonce s ním komunikovat. A to platí i o životě.

V současné době stoupá počet lidí, kteří se nechtějí jen léčit, ale uzdravit se. A pochopili, že musí začít u sebe. Vnitřní odvaha, odpovědnost za svůj život a vůle vyléčit se, jsou ty esence, které proces uzdravování nastartují. Z mé zkušenosti jsou to pak tyto tři základní principy, které započnou samotné sebeléčení, ale i zlepšení každého života i tzv. zdravého.

  • zdravá vědomá strava
  • vynechat fluorid (zubní pasty, ústní vody, někdy i sůl, apod.)
  • zastavení se (vnitřní komunikace sám se sebou a se svým tělem)

Pokud dokážeme tyto tři principy zanést do svého života, změna nastane velmi rychle. Nyní si rozebereme jednotlivé principy podrobněji.

Strava

Pokud své tělo neslyšíme, nejspíše mu nedáváme to, co by potřebovalo, ale to, na co jsme naučení, nebo co jsme si, kde přečetli. Posloucháme mysl, řídíme se strachy a staré vzorce řídí naše stravování. Ale my potřebujeme slyšet naše vlastní tělo a naše vlastní jedinečné potřeby.

Pokud se chceme uzdravit, pokud nám na nás záleží, změna stravy je první krok na cestě k lepšímu, zdravějšímu a spokojenějšímu životu. Živá přírodní strava je životodárná energie pro naše tělo a mysl. Ano, i mysl. Protože živá čerstvá zelenina, ovoce, kvalitní oleje, apod. to je balzám pro vaše tělo, kůži, mysl a všechny orgány těla.

Jakou stravu zvolíme je na nás. Začněme naslouchat tělu a srdci. Možná ze začátku ujedeme, neřešme to. Důležité je, že jsme začali, že vnímáme své pocity a to, co cítíme, že je zdravé. Navracíme vlastní sílu a odpovědnost do svého života, a to musíme podle svého cítění a vnímání.

Nečtěme žádné rady, učme se vnímat sami sebe, řiďme se svým instinktem. Neříkejme, že ho nemáme, říkejme si, že ho máme, že víme, co je pro mně nejlepší a tomu se snažme naslouchat.Nezapomeňme, že to, co si říkáme, čemu věříme, to je i naše skutečnost.

Začněme tím, pokud nežijeme sami, že svoláme tzv. rodinou poradu. A na té poradě sdělíme všem, že nyní potřebujeme pomoci se stavováním, které může změnit zdraví celé rodiny, tedy i jejich. Navrhneme možnosti, vyslechneme si jejich názory, ale cílem je, aby nás rodina podpořila, abychom společně pochopili, že je pro nás důležité, aby všichni změnili stravování s námi, protože upřímně, nevydržíme dlouho se stravovat podle sebe, pokud budeme vařit něco jiného sobě a něco jiného ostatním. A to nemluvím o jejich podpoře - slovech, které mají opačný efekt než podporu. Důležitá je podpora a záměr všech.

Takže pokud si řekneme, že víme, co naše tělo potřebuje, že víme, co je pro nás nejlepší a za tím si budeme stát, to do našeho života přitáhneme.

Jaký ukazatel nám v tuto chvíli pomůže? Že vše, co je vypěstované v zemi (půdě), s láskou a bez chemie je zdravé. Vše, co je lisované, zpracované za studena a bez přidaných dalších látek je také zdravé. Prostě snažme se vybírat jednodruhové suroviny a z nich jídlo připravovat, tím napácháme nejméně škody.

Vynechat fluorid

Možná jste již o tom slyšeli, možná ne, ale jedno je jisté, pokud potřebujeme ještě důkazy, tak nejnovější výzkumy potvrdily škodlivost přemíry fluoridu na naše zdraví i přírodu. A netýká se to jen orgánů jako štítné žlázy, kůže, ale i samotných zubů a psychiky. Jedním z nejproblematičtějších škodlivých znaků je vliv na šišinku mozkovou.

Šišinka se nachází ve středu mozku mezi levou a pravou hemisférou. Je prokázáno, že jedna z jejích funkcí je propojit nás mezi fyzickým a vnitřním vnímáním. To znamená napojit vás na naši intuici, vlastní vnímání a city. Již naši předkové označovali šišinku jako sídlo duše. Sídlo intuice. Dávala se do souvislosti s proroky a jasnovidci, s lidmi, kteří mohou vidět věci dřív, než se stanou.

Není to tak dávno, co si vědci mysleli, že šišinka je bez mimořádného významu. Teď však říkají, jak je důležitá, a kolik toho pro tělo koná. Měli bychom si uvědomit, jak mocná šišinka mozková je, a jaký vliv má na naši intuici, svobodu a vlastní názor i vnímání.

A právě fluorid přidávaný v zubních pastách, ústních vodách, apod. způsobuje její "zavápnění" a nefunkčnost. Proto mnoho z nás má možná problém, slyšet svou intuici, propojit se svým vnitřním hlasem a vnímat sám sebe.

Některé ze studií:

Studio o škodlivosti a nadměrném množství fluoridu v přírodě:https://www.klinickafarmakologie.cz/pdfs/far/2005/01/10.pdf

A další studie https://www.internimedicina.cz/pdfs/int/2001/05/03.pdf,https://www.psychiatriepropraxi.cz/pdfs/psy/2007/05/04.pdf

A zde duchovní informace: https://www.atlantskaskola.cz/clanky/zlazy-s-vnitrni-sekreci-a-sisinka.htm, https://dr.frej.cz/zdravi/fluorid-a-hlinik-dvoji-hrozba

Zde návod na odvápnění šišinky od fluoridu: https://www.vyrovnanost.cz/navod-na-odvapneni-sisinky-mozkove/

Závěry zpráv:

"Ještě nikdy v minulosti se člověk ve svém životě nesetkával s tak vysokými koncentracemi nejrůznějších sloučenin fluoru a hliníku jako v posledních dvou desetiletích. I když je dosud velmi obtížné odhadnout důsledky dlouhodobé zátěže fluoridy samotnými nebo v kombinaci se všudypřítomným hliníkem, vědci se shodují v názoru, že další zatěžování životního prostředí fluorem je velmi nezodpovědné především ve vztahu ke zdraví člověka."

"V roce 1997 zjistila Jennifer Luke, že se fluorid hromadí v šišince. V této části mozku se tvoří melatonin, který ovlivňuje náš cirkadiánní rytmus. Ten řídí metabolismus, hormonální systém a mozek tak, aby reagoval aktivitou ve dne a připravoval se ke spánku večer a v noci. Poškození šišinky tak může mít nedozírné následky. Ve studiích na hlodavcích měly zvířata konzumující ve stravě fluorid poruchy hormonálního systému. Fluorid též zvyšuje výrazně riziko rakoviny kostí. Poškozuje játra a ledviny."

"Podle vědce Johna Garfielda z The University Daily Kansan lze nacházet souvislost mezi fluoridem a nemocemi štítné žlázy, neplodností, kožními problémy, řídnutím kostí, sníženou imunitou, předčasnou pubertou a nižším IQ."

Já jsem v době vlastního léčení a probíhající transformace, aniž bych o tom věděla, sama fluorid přestala užívat. Tělo mě vedlo samo. Dodnes nevím proč, ale prostě to tak přišlo, a proto věřím, že to mělo svůj důvod, a proto také má transformace mohla proběhnout tak rychle.

Prostě jsem měla mimo jiné - dobře průchozí orgán šišinky. Když jsem narazila na tyto studie, došlo mi, že vlastně fluorid nemám domácnosti, a už přes dva roky ho neužívám, takže na tom může něco být, protože mé propojení se vším - funguje perfektně.

Pokud chceme slyšet své nitro, své propojení přes srdce, své Vyšší já, své tělo - vynechme fluorid z naší domácnosti. Je nejen v pastě, ústní vodě, ale i v jiných přípravcích.

Naštěstí u nás se fluorid nepřidává do vody, jako v jiných zemích - například Švýcarsko, Spojené Státy, atd.

Zastavení se

zastaveníklidutrpělivosti a prostoru sám pro sebe jsem psala již mnohokrát, ale není od věci to připomínat. Ať už je to forma ticha, trpělivosti, být sám se sebou v přírodě, prostor pro vlastní vnímání, klid a myšlenky.

Zastavení umí zázraky. V době televize, internetu, nadměrného hluku a mnoha nevyžádaných podnětů jsme se nechali odpojit od sebe samých a nyní, pokud chceme změnit svůj život k lepšímu, musíme navrátit "zastavení" do svých životů.

Kdy naposledy jste jen tak byli? Prostě jen byli v přítomnosti bez žádného podnětu zvenčí. Kdy naposledy jste jen tak koukali tzv. do blba, do prázdna?

Představme si, že toto dokonce máme aplikovat každý den. Aspoň na chvíli každý den bychom měli mít možnost, jen tak být. Už žádné výmluvy, že vy nemůžete, a kdy jako to mám udělat? Už přestaňte s těmi výmluvami. Chcete šťastný, lehčí a radostnější život? Chcete jednat z vlastní vůle a svobodně? Tak se zastavte.

Závěrem

Pokud dokážeme tyto tři principy zanést do svého života, tak se stane zázrak. Nejen, že začneme vnímat sami sebe, své nitro, svou intuici, své potřeby, ale začneme se i lépe cítit, lehčeji žít a snáze a radostněji jednat. Do našeho života vstoupí naše bytostné JÁ JSEM, a začneme cítit, vnímat a poslouchat sami sebe. Své hluboko uložené pocity, své tělo, své srdce, své vedení.

Živá strava, vynechání fluoridu a zastavení se - jen tyto tři věci a začnou se dít zázraky. Pak už další principy přijdou sami, podle toho, jak to kdo budeme cítit a potřebovat. Najednou budeme vědět, budeme si řídit svůj život sami, a ne z pozice mysli, ale z pozice srdce (intuice) a to je pak jízda:) Tak krásnou jízdu.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico