Transformace obrazem- Autor Tina Hartmannová

Co nám dnes přináší Transformační zpravodaj a colorterapie? Horskou dráhu energií, záměr duše, otevření naší cesty a zážitky podle svých zásluh. Jaký chcete mít den vy?

Doba čtení 1,5 min.

Cesty k sobě


V těchto dnech bude působit velmi silná transformační energie ve všech oblastech našeho života. Bude to jako jízda po horské dráze. Kdo na sobě pracoval, nebude mít větší obtíže. Mohou se dočišťovat různá témata!

Ve vysokovibračních vrstvách energií bude proudit “záměr duše” a bude se nastavovat vše potřebné pro tuto cestu.

Vaše/naše cesta se tímto otevírá naplno. Začínají přicházet dary a nástroje potřebné pro to, abychom mohli svůj plán duše naplnit! Do cesty nám vstupují lidé stejné vibrace a společně rozšiřujeme proud energie tvorby potřebný pro “společný záměr”.

V nízkých vibračních hladinách se energie dne budou projevovat zmatky a nesoustředěností, stresem a agresí. Velmi silně bude proudit ego a jeho energie. Je možné, že vám do cesty budou vstupovat lidé, se kterými si neporozumíte! Konflikty, spory, hádky a zklamání. Ego totiž způsobí, že se váš odraz (energie, kterou proudíte) bude projevovat ve vašich vztazích!

Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz

Colorterapie pro dnešní den

V tento den se obklopte těmito barvami: Hlavní barvou je fialová, vedlejšími barvami jsou růžová a zelená.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Hlavně pánové, kteří nemají v šatníku např. fialové nebo růžové tričko, či košili, tuto zprávu ocení. Existují minerály a léčivé kameny, které vám mohou pomoci se správně “navibrovat”. Pro tento den doporučuji: ametyst, zelený smaragd, růžový achát, citrín!

Je potřebné se ladit na svou duši. K tomu můžete využít relaxační hudbu, barvy a aromaterapii.

Doporučuji tyto aroma oleje: bergamot, levanduli, pačuli a ylang ylang. Pokud máte potíže na úrovni srdeční čakry, zvolte jasmín anebo frézii!

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: lilek, ostružiny a drobné lesní ovoce, kokosové mléko, vanilka, chia semínka a ořechy. Hlavně para, kešu a vlašské!

Jako hlavní chod doporučuji jasmínovou rýži se zeleninou, pečený nebo grilovaný lilek, jako zákusek ovocný dezert s lesními plody typu cheesecake. Samozřejmě domácí a pokud možno s kvalitního tvarohu. Vynikají je také náš Fit slim koktejl. 

Tina Hartmannová

Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz

Zdroj: www.optimalista.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě