Transformační zpravodaj 30.10.-1.11.2020

datum 30. 10. 2020
Zdroj: Optimalista.cz

Transformační zpravodaj přináší aktuální energie domova, naší cesty a osobního nastavení. Jak pracovat s naším egem? Jak nechat promlouvat tvůrce v nás a překračovat překážky? Kdy jsme to my a kdy je třeba vnímat sebe skrze Jednotu? Colorterapie radí barvy podzimu, dívat se kolem sebe a vnímat, ladit se na svou duši.

Doba čtení 3,5.

Cesty k sobě


Krásný den a nastávající víkend, milí čtenáři.

Opět mi přišel vhled do transformačních energií, které proudí planetou. Tento víkend proudí energie domova a uvědomění si, že si na své cestě neustále klademe překážky, které pak těžko zdoláváme!

Každý z nás jsme jiný. Každý jsme více, či méně osobnost. Ego nás vede k nepochopení, nepřijetí, či manipulaci. A kde je tedy hranice naší individuality a jak se naladit na společný tok energie v rodině, či společnosti?

Jedině tak, že si uvědomíme, že naše ego nabíjíme my svou energií. Že je potřebné ho "krotit". Nahlížet na své pocity a své myšlenky a ladit je nejen v individuální rovině, ale brát na zřetel i ostatní členy domácnosti, či skupiny.

Hledáme vždy ta nejoptimálnější řešení! 🙂 Učíme se každý fungovat na všech úrovních žití a bytí. Nemůžeme si myslet, že jen my jsme tu a jen my jsme na prvním místě. Toto nepsané ezoterické pravidlo platí, pokud se pohybujete v nevědomí, tedy v této úrovni vnímání pouze sebe samých. Ale tato rovina a naše setrvávání v ní je pouze dočasné! Jakmile pochopíme, že se máme přestat zabývat jen a pouze sami sebou, vystoupíme z nevědomí do vědomí. Okamžitě se pohybujeme v úrovni jednoty, tedy v úrovni kolektivního vnímání!

  1. Tato úroveň na prvním stupni zahrnuje naše osobní vztahy. Rodinu, děti a naladění se v této vrstvě. Pak teprve postupujeme na úroveň č.2.
  2. stupeň jsou vztahy společenské. Ladění se na společnost jako celek. Např. působím-li ve společnosti a pracuji pro ni např. jako podnikatel, zvažuji ceny svých služeb, či výrobků i v této úrovni, nejen v úrovni sebe samého a ocenění vlastní sebehodnoty (viz. audio článek HODNOTA ENERGIE, HODNOTA DUŠE)
  3. stupeň jsou vztahy k tomu, co nás obklopuje. Tedy k planetě a k přírodě. Patří sem vnímání potřeb planety tak, že jsme k jejím potřebám ohleduplní. (Rozhodně sem nepatří ovlivňování jejích energií, nýbrž fyzická tvorba. To zahrnuje např. používání ekologických přípravků v domácnosti, nezatěžování životního prostředí a především naše zodpovědnost k prostředí, ve kterém se nacházíme!)
 

Colorterapie pro tento víkend

Energie domova a uvědomění si, že si neustále na své cestě klademe překážky, které pak těžko zdoláváme!

Obrázek, který mi "přišel", navnímávám takto:

Energie domova je energie naší duše. Uvnitř nás samých je ukryta brána k energiím jednoty. Naše duše jsou všechny z jednoho Zdroje. Dostaneme-li se do duše, automaticky se naše energie rozprostře v této rovině vnímání. A jak poznáte, zda jste pevně ukotveni ve své duši? Tak, že konáte v souladu se sebou samými, jste schopni se naladit v osobních vztazích a současně se chováte zodpovědně také k planetě a ke všemu, co nás obklopuje.

Doporučení pro tento víkend

  • Colortepie pro tento víkend zahrnuje barvy podzimu. Nejlépe se na tyto barvy naladíte venku v přírodě. Můžete se několikrát denně dívat alespoň 3 minuty do tohoto obrázku.
  • Aromatepie pro tento víkend je provázena vůní skořice, bergamotu, borovice. 
  • Potraviny s nejvyšší vibrací, které vám pomohou udržet se tzv. ve vysokých otáčkách, ale ukotvených v realitě, jsou "superfoods" acai, moringa, maca, quarana, lucuma, spirulína, mladý ječmen, aloe. Všechny tyto potraviny zakoupíte v našem eshopu.

Afirmace pro dnešní den: Každý den jsou mé instinkty a intuice silnější a silnější. Jsem naladěn na sebe a své bytí. Žiji spolu se svou rodinou v bezpečí a harmonii. Jsme naladěni jeden na druhého. Náš život je zcela přirozený a máme vše, co potřebujeme. Jsme šťastni, když můžeme trávit čas společně. Soustředíme se na sebe a své potřeby. Každý jsme jedinečný a přesto jsme schopni se společně sladit tak, aby v naší rodině všechno fungovalo. Učíme se být přirození, vnímaví a jsme láskyplní. Tady a teď prostě jsme! Respektujeme se, žijeme svobodně a bez omezení, jsme zdraví a každý den společně dbáme na udržení našeho zdraví!

 

Aktualizace energií během celého víkendu

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

Zdroj: www.optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico