“Krystalická Mřížka“ je termín který se používá k popisu komplexní mřížce podobné dráze nebo matrixu vysokofrekvenční energie, která je součástí zemské energetické architektury.

Tato mřížka světla je kódována božským záměrem pro přeměnu lidstva do výše vyspělých multidimenzionálních sfér.

To rozvíjí rasu z místa oddělenosti a konfliktu do bezčasových nepolarizovaných dimenzí jednoty vesmírného principu, kde se zrcadlí celistvost a jednota.

Toto nové morfogenetické pole postupně nahrazuje současný časem kódovaný Zemský hologram ve kterém lidská rasa udržuje své spojení a přilnavost k časoprostoru duality a extrémního utrpení.

Krystalová Mřížka je mostem spojujícím nás zpět se Zdrojem a polem jednoty.

Krystalická Mřížka propojuje všechny krystaly na Zemi a prochází hlavními portály, vortexy a dimenzionálními branami, které propojují Zemi s vesmírnými silami a dalšími dimenzionálními realitami.

Tato místa jsou zásobárny jemných energií, které mají odpovídající dopad na stav vědomí jedince.

Slouží jako magnetické uzly kde se lze snadněji intimně spojit se spirituální energií.

Součástí této mřížkové sítě je mnoho geografických oblastí, které slouží jako “centrální energetické stanice“, zatímco se tento vyspělý systém mřížky ukotvuje na Zemi.

Tyto silové uzly obsahují vysoce koncentrovaný stupeň božsky kódované krystalické energie a vyzařují vysoké vibrační pole. Jsou to masivní energetická pole, která podporují přestup lidstva do vyspělejší inteligentní životní formy.

Zdroj: childrenofthesun.org

Překlad: Taunia Atiriamin

www.slunecnabrana.eu

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě