Toto období nás může vést do těch neskrytějších stínů nejen naší minulosti

datum 31. 10. 2022

Toto období nás může vést do těch neskrytějších stínů nejen naší minulosti, která stále může působit skrze přesvědčení duše na naše prožívání a vnímání přítomnosti. I všichni ti, co tu jsou již dlouho majáky i pro druhé, čelí každodenním tématům, která se mohou postupně velmi přirozeně vynořovat ze zapomenutých zákoutí.

Vše se urychluje a tam, kde jsme se dlouho nechtěli podívat na jádro věci, které se nám stále opakuje, opravdu nastal moment pravdy vůči sám/sama sobě. Sami před sebou nikam neutečeme, sami před sebou se nikam neschováme, sami sobě nemůžeme lhát do nekonečna. A proto podívejme se každý na ta vlákna stvoření uvnitř nás, která byla po dlouhou dobu odpojena, po dlouhou dobu pokřivena skrze prožitky z minulosti.

Jsme tu proto, abychom v tomto evolučním cyklu narovnali naše vlákna stvoření do Prvotního propojení, do Prvotního vědomí našeho Stvoření.

I já v mém každodenním životě prožívám tolik alchymistických procesů, kde se střídá blaženost s pocity, že nic nemá smysl. Abychom všichni to své ustáli v plném zdraví, je důležité, uvidět se zcela nazí.

Okolnosti v těchto měsících maximálně podporují a napomáhají, abychom dořešili a narovnali to, co v dávné či nedávné minulosti jsme upřednostnili skrze pouhý rozum. Zdá se, že se opakuje minulost v mnohém, avšak hlavně se zrychluje MERKABA ZEMĚ.

Co to pro nás znamená? I naše SVĚTELNÁ TĚLA URYCHLUJÍ PROCESY hlavně éterického, mentálního, emočního i fyzického těla a zdůrazňuje se, poukazuje se, zintenzivňuje se vše, kde netvoříme z lásky vůči sobě.

Láska má být příčina všeho, co nově vytvoříme, pro co se nově rozhodujeme. Již ne strach, již ne z něho pramenící bezmoc. Již ne minulost, již jen pouhá bdělá přítomnost.

Já sama za sebe, než se pro cokoliv důležitého rozhodnu, kladu si otázku, zda rozhoduji se z lásky nebo ze strachu a tedy i z nějakého přesvědčení, které je pokřivením mého vnímání. A pokud si nejsem jista, že to není vlákno lásky, které mě vede k onomu rozhodnutí, zkoumám, kde se ono přesvědčení vzalo a proč skrze něj funguji.

Ať v toto období se všichni můžeme s láskou ponořit do jádra všeho, co nepramení z vlákna lásky!!!

Mnoho lidiček mně vždy říká, jak je pro ně velmi náročné si cokoliv pojmenovat a naslouchat své duši, svému srdci, i svému tělu. Skrze živé vhledy mohu podpořit pojmenovat ono JÁDRO a nechat vynořit určitá pokřivená vlákna k narovnání.

S láskou……...Edita

www.prvotnijiskra.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě