Vašim úkolem je vybrat si jeden zamilovaný strom, který se vám líbí nejvíce.  Poté se najděte číslo stromu a zjistěte, o čem opravdu toužíte.

Strom lásky
Autor: RedditStrom lásky

1. Pokud se vám líbí strom číslo 1, máte velmi silnou osobnost. Milujete romantiku a dobrodružství. Jste kreativní a sebejistá osobnost, která se však velmi snadno urazí. Potřebujete muže, který vám imponuje a je na vysoké pracovní pozici.

2. Plánování je vaše druhé jméno. Pokud je něco jinak, než jste si naplánovala, jste velmi nervózní. Jste velmi cílevědomá a pevně stojíte za svými rozhodnutími. Potřebujete k sobě člověka, který bude respektovat vaše plány a cíle. Budete velmi spokojená se stavařem, inženýrem nebo bankéřem.

3. Jste velmi romantická duše, která je opravdu citlivá. Dobře umíte naslouchat a jste velmi věrná partnerka. Potřebujete k sobě ochránce. Nejvíce se k vám bude hodit sportovec, který vás bude podporovat a povzbuzovat.

4. Milujete pořádek a řád. Pro vás je velmi důležitá jistota a pravidla. Nemáte ráda konflikty a vlastně se ani neumíte hádat. Co se týče vztahů, ráda se nejprve třikrát přesvědčíte, že je to ten pravý, než s ním začnete chodit. Nevěříte jen tak někomu. Nejvíce se k vám hodí charismatický člověk, který má v hlavě vše srovnáno.

5. Pokud se vám líbí strom číslo 5, jste velmi citlivá osoba, která se snadno a rychle nechá rozhodit. Stejně dlouho vám trvá se zase dostat zpět do pohody. Jste velmi komunikativní a přátelská osoba. Milujete se bavit o věcech jako je psychologie. Potřebujete někoho, kdo vaši citlivou osobnost bude naprosto respektovat. Hodí se k vám právník, advokát nebo třeba letec.

Zdroj: lajk.iprima.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě