Tento nový energetický měsíc květen přichází se zlatými kódy jednoty

datum 5. 5. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Tento nový energetický měsíc květen přichází se zlatými kódy jednoty pro ty, kteří chtějí pokračovat ve vnitřní práci syntézy a získávání osobní síly, protože všechny planetární síly během tohoto měsíce nám pomohou posílit se, takže z tohoto svrchovaného prostoru, můžeme konečně ukotvit naše výtvory v našem fyzickém světě.


Od dubna přijímáme sluneční erupce, sluneční kódy sestupující na nás za účelem přeskupení, buněčné regenerace a aktivace. Naše těla jsou v této době hluboce ovlivněna aktuálními energiemi, zatměními, slunečními erupcemi a dalšími frekvencemi, proto je během této doby tak důležité pracovat na osobní transformaci, pročištění a především na kultivaci, protože naše těla potřebují hodně péče a pozornosti.
Nacházíme se skutečně pod taktovkou dlouhé integrační pasáže, poznamenanou zatměními, která bude mít obrovský dopad na naše fyzické i světelné tělo. Čas, kdy si plně uvědomujeme, co tvoříme, neboť za svoji realitu jsme zodpovědní pouze my, a v tuto chvíli se v našich životech znásobí vše, co si myslíme, cítíme a tedy projevujeme. Jak si stále více uvědomujeme naši pravou podstatu Božských tvůrců, vidíme i odpovědnost, která s tím přichází, protože vše, co tvoříme, ovlivňuje celek.


Květen je časem manifestace, i když toto je velmi univerzální, protože všichni jsme jedineční a všichni nemůžeme být skutečně na stejné vlně, protože všichni máme ve stvoření různé role, i když všechny končí stejným účelem – žít v rámci Božské lásky a pomoci pro všechny. Hlavní pozornost bude spočívat v práci s našimi těly a ve vytváření vnitřní alchymie, která je potřebná k přechodu na novou úroveň uvědomění.


Květen je 11 – zredukovaný jako číslo 2 – univerzální měsíc. Podstata obou čísel je natolik důležitá, že bych se chtěla oběma věnovat trošku hlouběji. 11, mistrovské číslo představuje jednotu a osvícení, takové, které může přijít pouze tehdy, pokud se nejprve chováme jako plně integrované bytosti, protože proces vědomého spolutvoření, může začít až tehdy, když znovu získáme vnitřní rovnováhu mezi naším mužstvím – Kouzelníkem – a ženstvím – Nejvyšší Kněžkou.


Číslo 11 v tarotu představuje ohnivá karta Síly – žena držící mezi rukama čelisti Lva (slunce) – představující fyzickou sílu, která může přijít pouze prostřednictvím kultivované síly lásky, moudrosti a rovnováhy. Tato ohnivá energie je to, co budeme muset během tohoto měsíce vynést na povrch a obsáhnout tak vnitřní sílu, která hýbe horami i bez použití fyzické síly.


Na druhé straně, číslo 2, jak víte, představuje dualitu a také objetí dvou protikladných, ale stejných aspektů stvoření. Současné energie mohou pocházet z různých zdrojů. Vše ve stvoření nám však dává stejné poselství, bez ohledu na to, kam se rozhodneme zaměřit. Poselství sebezmocnění, vzestupu dříve potlačeného ženství a přijetí jeho moudrosti.


Číslo 2 má frekvenci synergie, spolupráce a integrace. Poselství, které tento měsíc posilují také energie z Venuše, tím, že nás vyzývají, abychom do našich setkání duší vnesli více jednoty a intimity, a to pomocí komunikace, pravdy a soucitu, jako našich hlavních nástrojů ke společnému tvoření.
Ženská a harmonická vibrace čísla 2 je v tarotu dobře reprezentována velekněžkou, sedící mezi světlem a tmou – představovanou dvěma sloupy Šalamounova chrámu – jako průchod do jiných realit a vyššího poznání.


Skutečně získáváme ztracenou esenci ženství, aniž bychom zatemňovali mužství. Jakmile znovu nabudeme vědomí našeho skutečného původu a podstaty, které je vždy tím, kdo má jednat prostřednictvím síly lásky.
Květen je měsícem, který přichází s mnoha silnými energiemi pro ty, kteří pracují v transcendenci, vnitřní prací, která začíná syntézou obou protikladných esencí, a které nám tento měsíc svými láskyplnými energiemi pomáhá dosáhnout, protože drží frekvence mužství a ženství, pro obnovení všeho, co bylo dříve zdeformováno.


Jako vždy je naší osobní volbou věnovat se naší vnitřní práci a pokračovat v expanzi v rámci této nové harmonické časové osy.
V nekonečné lásce,
Natalia Alba


ZDROJ: www.starseedsoul.com
Sdíleno v přání něžné péče a vířící síly, které se prolínají v současné transformační realitě,
Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico