Kód pro odemknutí energie těchto měnících se časů přišel s vámi, když jste se narodili. První vlna lidí odemykající tajný kód se nyní vyvíjí. Fyzická těla těchto lidí se mění, a to se projevuje tím, co se zdá být nerovnováhou v oblasti zdraví. Mnozí zažívají vysoké horečky, pochybnosti o tom, co v životě dělají, což cítí jako srdeční problémy a duševní nerovnováhu. Někteří si myslí, že se zbláznili nebo že mají nějaký neznámý druh nemoci a možná umírají. Popravdě řečeno, tito lidé zažívají jakousi smrt starého, která vytváří prostor pro novou energii, která vchází.

 

Co dělat? Nejjednodušší způsob jak přeměnit staré na nové je, přijmout to, co je k dispozici kdykoli a uvědomit si, že vaše těla se možná mění v každém okamžiku. V jednu chvíli se můžete cítit skvěle a v další se můžete cítit fyzicky špatně. Všichni prorokové vám řeknou, že konec Kali Yugy (závěrečné časy v křesťanství), nebude snadný. Nyní jste v této době. Když se podíváte po celém světě, uvidíte, že lidé mají problémy mnoha druhů a nikdo těmto měnícím se časům neuniká.
Pro mnohé to vypadá, jako když se historie opakuje. Vždy existovali na této planetě problémy. Vždy existovali ti, kdo mají hlad, ti, kteří byli duševně nemocní, ti, kteří byli fyzicky nemocní, atd. Nicméně, i pro ty, kteří zesnuli, existuje znepokojení, že tyto měnící se časy jsou jiné, než jakékoli v zaznamenané historii. A tak to je!
Musíte projít skrze tyto změny, jako batole mnohokrát padá, pláče a vstane a chce chodit kolem samo, dělajíc další krok, než se naučí rovnováhu. Buďte odvážní a umožněte procesu této energetické změny, aby se uskutečnil bez odporu. Říká se: „Co odolá, přetrvává“. V tom je pravda. Odpočiňte si a vězte, že projdete skrze tyto měnící se časy. Je to určeno Tím bez formy.

(zdroj: Virtual-Babaji-Vishwananda)

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png