Telepatie - přirozený komunikační mechanismus

datum 7. 2. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Buďte srdečně vítáni u dnešní krátké zprávy, kterou jsem dnes přijala a kterou ve spolupráci s Rodinou Elohim sdílím jako současnou aktuální zprávu, protože budu nějaký čas v ústraní. Později se zmíním o zneužívání a špatném pochopení sexuální síly. Elohim jsou Tvůrci světů a dohlíží na pozemský Vzestup.

Slunce je Boží syn Světla, nositel Božského Vědomí. Na lidské úrovni jej nelze pochopit, protože není lidské, je ale nositel elektromagnetické frekvence a informací. Ovlivňuje naše Vědomí v závislosti, v jaké dimenzi se nacházíme a podle toho, jak jsme schopni vnímat neviditelnou Světelnou dimenzi. To je důvod, proč jsou někteří více probuzení. To je důvod, proč někteří mají přístup k informacím ve vyšších dimenzionálních realitách na základě vyšší smyslové schopnosti, která je zcela přirozeně zabudována v těle, pokud se člověk rozhodne žít srdcem, čistým pravdivým a soucitným životem.

Pokud tomu tak není, lidé jsou odkázáni dívat se ze spodních frekvencí. Vzestup je pro ně zcela něco jiného, takže dívají na astrální holografické obrazy, zrcadlové iluze a jako příklad si můžeme uvést falešnou matici falešného Vzestupu. To se děje na základě Zákona Rezonance těla a Vědomí. Jestliže je člověk ochoten meditovat v klidu a má v úmyslu odstranit ze svého života umělou mašinérii, vyčistit mentální a emocionální tělo a čakry, stane se transparentním pro Světlo, které pak může naplnit jeho tělo a budovat Světelné tělo, Zdroj věčného Světla. Tento člověk odráží Boží Zdroj. Jak víme, Vzestup je umožněn těm, kteří žijí ze srdce a jejich život je naplněn Láskou.

Takže ti, kteří jsou zde v misi Krista, resetují cestu vývoje Vědomí směrem do organických časových os. Přirozeně spolupracujeme jako Světelná Rodina na Zemi se všemi, kteří přišli pomáhat v návratu lidské rodiny do organického způsobu bytí, oživovat těla a život na Zemi a to je také naše predigované Vítězství a Sláva. Sluneční soustava a také planeta se zcela přirozeně vyvíjí ORGANICKY a člověk je tohoto živého Vědomí součástí.

To nejdůležitější, co bych dnes měla tedy zmínit, v kontextu rozšiřování Vědomí, které se od roku 2012 dostalo na velmi vysokou úroveň, je rozvíjení buněčné telepatie. Tato schopnost je mimo lineární myšlení, je to přirozená součást biologie těla. Je to živá inteligentní telepatie obsažená v buňkách. Informace jsou přijímány mimo potřebu používat umělou inteligenci, jakmile jsme schopni dokázat naslouchat informacím v prostředí, v kterém se nacházíme. Telepatie se rozvíjí v živém energetickém poli a tichu přírody, kdy se jednoduše můžeme spojit s energiemi Země. jen těžko v hluku velkoměsta. Čím otevřenější je vaše srdce a mysl, tím jasnější zprávy obdržíte, budeme-li se tedy bavit o získávání aktuálních informací o Vzestupu.

To je mimo jiné důvod, proč jsem každý den v přírodě, kde kultivuji nejen životní fyzickou a psychickou sílu, ale právě telepatii. Postupně, jakmile se člověk vyčistí, jsou zprávy zcela zřetelné. Je to tok informací. Je to rys Světelného těla, který neustále zesiluje, když je duše uzdravena a sjednocena s fyzickým tělem. Většinou to trvá několik let, záleží, jak rychle je člověk ochoten a disciplinován uzdravit sám sebe na všech úrovních. Udělat ve svém životě pořádek.

Je zajímavé, že kvalita mikrobiomu, střev, žaludku, sliznic, trávicího traktu a zatížení toxiny má vliv na úroveň schopnosti buněčné telepatie. To je další odhalení, jak důležité je dělat komplexní změny celého životního stylu, zatímco je lidský kolektiv veden k obžerství a všemožnými způsoby ničena DNA. Zaměřte se na vyčištění solaru a trávicího a střevního traktu. Osobně kupuji jen bio potraviny, těším se na postní období, zakládání zeleninové zahrady s rodinou, první zelené vitamíny z přírody, i když kopřivy a jitrocel rostou stále a jsou skvělým zdrojem Světla, vitamínů a stopových prvků… atd.

Jako Světelná Rodina spolupracujeme společně, nejen na osvobození z Archonských programů a patriarchální nadvlády, ale nyní právě na kultivaci těchto telepatických schopností, a Rodina Elohim říká, že je nejvyšší čas používat a trénovat tuto dálkovou schopnost, která je nad rámec pěti smyslů, kdy jsou myšlenky přenášeny z jedné mysli do druhé, nebo pro získávání informací o Vzestupu, bez potřeby používat umělou inteligenci, než se Temnota zboří ve Světle. A tak se stáhnu do ústraní, svého milovaného poustevnického života. Tak jako tak, je to naše příští přirozená schopnost komunikace a možnost, jak přenášet informace telepaticky mezi sebou, aniž bychom potřebovali zapnout počítač, bez elektronického obtěžování a blokování informací odděl a panuj. Všichni jsme propojeni a víme o sobě, každý z nás pracuje svým způsobem. Svatá Božská Matka je v nás. Duch Svatý je s námi.

Láskyplné soucitné čisté Srdce má kdykoliv přístup ke všem potřebným informacím. Je čas postarat se nyní o své zdraví, posilovat imunitu. Tato pasáž má silný transformační vývoj a bude úspěšná. Příroda si oblékla sněhobílé křišťálové šaty, procházky jsou magické, pod zemí se pomaličku probouzí život. V srdci září Sluneční Světlo, které se vrací zpět do lidských srdcí, Svaté Svatyně Božského člověka. Opatrujte se, pečujte o sebe.

S milujícím srdcem

Lenka Gloria Magenta

Zdroj:gloriamagenta.blogspot.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico