TECHNIKA KOHERENCE SRDCE A MOZKU

datum 2. 4. 2022
Zdroj: Pixabay.com

JIŽ PO TŘECH MINUTÁCH PRAKTIKOVÁNÍ SE SPOUŠTÍ OČISTA A REGENERACE NA DOBU 5 AŽ 6 HODIN.


Slíbil jsem přidat sem popis skvělé metody Gregga Bradena, která nás dokáže vnitřně dlouhodobě čistit.
Díky novému objevu neuronové sítě v srdci (předchozí příspěvek) už víme, že máme dva vědomé orgány, mozek a srdce, které tvoří jeden systém. Naše srdce ví, co máme skutečně dělat. Má pro nás vždy správnou odpověď. Chceme-li hlubokou radu nebo chceme-li spustit hluboké ozdravné procesy, je dobré hovořit jazykem, kterému rozumí naše podvědomí. Není to často řeč slov, je to řeč emočních signálů.
Můžeme se tak spojovat se svojí intuicí a se svým podvědomím.


A jak se zeptat svého srdce? Všechny odpovědi a všechny benefity, ukryté v srdci a v podvědomí, jsou nám dostupné díky metodě koherence (harmonizace) srdce a mozku.


Technika harmonizace srdce a mozku, obsahuje tři kroky. Úžasným benefitem této techniky je, že se již po 3 minutách praktikování, spouští vnitřní tělesné očistné procesy, které mohou trvat 5 až 6 hodin.


PRVNÍ KROK: Přesun pozornosti z přemýšlejícího vědomí do cítícího srdce. Zavřeme oči. Tím vysíláme tělu signál, že nechceme vnější podněty a že chceme jít pozorností do nitra. Lehce se dotkneme srdeční oblasti a dotýkáme se jí. Můžeme třeba sepnout dlaně po „buddhovsku“ anebo cokoliv jiného, hlavně, aby to bylo příjemné. Díky doteku se tam přenese i naše pozornost. (Ideální je být v pohodlné pozici, se šlapkami na zemi, bez překřížených nohou)


DRUHÝ KROK: Zpomalení dechu.
Nádech a výdech o něco zpomalíme. Ideálně na 5 nebo 6 dob. Každopádně nám to musí být příjemné. Tím vysíláme tělu signál, že jsme v bezpečí a že se tělo může uklidnit a že už nemusí být v režimu „zaútoč nebo uteč“. Je to signál parasympatickému systému. Dojde tak k poklesu stresových látek (adrenalin, kortizol a další). Energie těla se tak může začít využívat pro léčení těla, místo udržování náročného stavu zaútoč nebo uteč.


TŘETÍ KROK: energetické propojení srdce a mozku.
V tomto kroku si navodíme emoci, jak jen nejlépe dovedeme. Pokud si přivodíme pocit některé z těchto čtyř emocí,
• Vděčnost
• Láska
• Soucit
• Ocenění
tak tím dostáváme mozek do velmi nízkých provozních hladin. Ukazuje se, že pocit soucitu dostává mozek do nejnižších provozních hladin gama. V každém případě si volte takové emoce, které „vám jdou“ v danou chvíli nejlépe procítit. Představujte si, že tyto pocity vychází z místa, kde se dotýkáte, tedy v oblasti srdce. Mě osobně se často daří ladit lépe na vděčnost. Tyto emoce jdou samozřejmě i různě kombinovat.
Těmito třemi kroky se vytvoří koherence (harmonizace) srdce a mozku, čímž se vytváří prostor pro léčebné procesy, afirmace a odpovědi srdce a podvědomí. V tomto stavu se lze ptát srdce a vnímat jeho odpovědi.
Bylo zjištěno, že když se tato technika koherence srdce a mozku provádí po dobu minimálně tří minut, tak se v těle spouští přes 1300 pozitivních biochemických reakcí, které trvají ještě 5 až 6 hodin poté. Tento proces zvedá hladinu DHEA, neboli hormonu „věčného mládí“ Je to prekurzor každého hormonu v našem těle. DHEA se již po 3 minutách zvyšuje až na 100%. Tím klesají stresové hormony. Např Kortizol již po 3 minutách klesá o 20 až 25%.
Tuto metodu koherence srdce a mozku lze prováděl kdykoliv, ráno, nebo během dne, či před spaním. Prostě kolikrát chceme.
Nádhera. Přeji všem „dobré dílo“. Díky Greggu.


S dovolením zde ještě přidám zvuk fascinujících léčivých křišťálových pyramid https://www.youtube.com/watch?v=_9SJ95YrLw4


Jiří Veselý www.centrumserafin.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě