V dnešní době si člověk může vybírat z obrovského množství seminářů a a workshopů všeho druhu. Každý si najde to svoje, skrz určitý směr nebo zaměření, ať se jedná o tantru, šamanismus, konstelace, jogu či různé ceremonie.

Co spojuje všechny tyto směry, cesty? Člověk. Na každém začátku stojí člověk, který se potýká s něčím ve svém životě a hledá řešení, změnu či uzdravení.

Synchronizační workshop Teal Swan je výjimečný tím, že nemá žádná ohraničení v tématech nebo limity možných řešení. Teal řeší konkrétní otázky konkrétních lidí a nabízí jím jasné řešení, jasnou cestu. Obrovskou výhodou tohoto workshopu je, že všechna probíraná témata a položené otázky vždy souvisí se všemi účastníky, jelikož k tomu, abychom se sešli v jeden čas na jednom místě je nutné mít stejnou nebo podobnou vibraci, tím pádem být ve vibrační shodě s tím, co je probíráno.

Teal, díky svým mimosmyslovým schopnostem, dokáže přesně určit příčinu problému, zvědomit ji a následně nabídnout řešení. Je schopná se pohybovat ve všech oblastech života a zodpovědět každou otázku. Díky tomuto faktu dochází na pódiu a zároveň v celém publiku k léčení a uzdravení. Zvyšuje se kolektivní vibrace všech účastníků a probíhá silný transformační proces.

I přesto, že počet účastníku je v rozmezí tří až pěti set, Teal díky praktickým cvičením a svému citlivému přístupu dokáže propojit všechny lidi v sále a vytvořit bezpečný prostor, kde se každý může otevřít a být přijatý takový, jaký je.

Nejen Teal, ale i účastnící tohoto workshopu spoluvytvářejí prostor, kde je bezpečné sdílet a projevit se. Utvářejí se zde spojení podobně smýšlejících lidí, kteří se podporují a stávají se přáteli.

Hluboké léčení, získané vědomosti a podobně naladění lidé, to vše přispívá k ohromné transformaci během jediného dne.

Ať již Teal znáte nebo o ní slyšíte poprvé, jste srdečně zváni na tento synchronizační workshop, který se koná 8.10.2017 v Praze v Paláci Lucerna.

Rádi bychom vám, čtenářům tohoto článku, nabídli slevový kód pro koupi vstupenek.

Vstupenky se slevou 20 % koupíte s kódem CESTY na https://goout.net/cs/jine-akce/synchronizacni-workshop-teal-swan/hlqdc/

(kód platí do 7. 10. 23:59)

Více informací a vstupenky naleznete zde: https://www.tealswan.cz/event/synchronizacni-workshop-teal-swan/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png