Zdroj: Pixabay.com

Je důležité stále si připomínat, že jsme tvůrci a ne oběti života. I v období, kdy je toho na nás moc a děje se mnoho věcí. Vždy můžeme skrze své srdce přetvořit realitu v naší hlavě, naše myšlenky, a tím i vnější realitu. Tvořme to, co chceme, i kdyby realita vypadala jinak, stále si vybírejme tu verzi reality, která v nás probouzí radost a úsměv. Uvidíte tu sílu srdce.

Doba čtení 2,5 min.

Cesty k sobě


Milí přátelé, napsala jsem krátký článek k tématu tvůrce vlastní reality a je především o práci na sobě a v sobě, tedy ve svém nitru měníme, uzdravujeme  sebe, a tím měníme svoji realitu a kolektivní vědomí této krásné země. Nechť je malou inspirací člověku hledající lásku, svobodu, zdraví a lidskost na naší planetě. Bude umístěn mezi ostatní články na www.tantra-vivien.cz/zajímavosti

Tajemství, jak žít svůj sen, spočívá v umění tvořit vědomě svůj život v propojení se s dávnou silou nazývanou zdrojem, odkud čerpáme sílu a energii k tomu, abychom mohli vědomě realizovat a materializovat naše sny, přání našeho srdce ve hmotě.

Probuzením svého vnitřního světa a prostřednictvím naší duše můžeme tvořit svůj život nezávisle na vnějších okolnostech a lidech dovolením si být tím, kdo skutečně jsme. Znamená to  v realitě opustit staré vyjeté a známé koleje tím, že měním svá přesvědčení, programy, přijaté vzorce chování od předešlých generací, úhly pohledu na život tím, že se
zaměřujeme především na sebe. Učiněním rozhodnutí  se pro změnu uvolnit ze svého života škodlivé návyky, toxické vztahy, které mě neobohacují, ale přináší negace v podobě přátel, kteří si neustále stěžují a zatěžují svoje okolí negativním postojem k životu a neochotě na sobě pracovat a měnit se v pozitivní tvůrčí bytost plnou lásky, pochopení a souznění s druhými. Hledejme a přitahujme si svou vibrací přátelé, které nám nesou inspiraci a jsou blízcí našemu srdci. Modlitba pro přátele na naší cestě.

“Drahý bože, přeji si znovu potkat bytosti blízké mému srdci, abychom se mohli
znovu potkat a dokázali si odpustit a pomoci “.
A tak …
“Dovolila jsem si se na chvíli ztratit, abych se znovu našla”.

Náš vnitřní svět je odrazem toho vnějšího, který nazýváme realita. Chceš žít svůj sen? Vzpomeň si a věř v něj . Někdy se může stát, že se na své cestě ztratíme vlivem vnějších událostí, kterými se můžeme nechat vtáhnout a ovlivnit tak, že zapomeneme na to kým
skutečně a doopravdy jsme. V takovýchto situacích je dobré se vrátit do sebe a k sobě. Pomyslně se tak ztratit v tichu a naslouchat svému srdci sám sobě v nalezení svého Já
a snů, které jsme sem na zem přišli žít a vytvářet vědomě svými myšlenkami, slovy, činy, rozhodnutími a životní energií, se kterou tvoříme a materializujeme náš vnitřní svět a vesmír ve své plné síle a zodpovědnosti.

Cesta lásky a proměn je v určitých fázích nepohodlná v tom, že pokud měníme sebe a uvolňujeme ze sebe toxicitu a negativní prožitky, můžeme cítit bolest naší duše a těla ve fázi transformace a proměny, kdy se vypořádáváme a vyrovnáváme s protiklady v našem životě a uvnitř sebe.
Některé fáze jsou hluboce čistící a bolestivé, ale zároveň osvobozující a přinášející světlo a zázraky .

Pokud máš pocit, že si se ztratil na své životní cestě znovu se zastav a naslouchej sobě v tichu a meditaci tomu, kdo jsi co chceš a kam směřují tvoje kroky. Udělej si čas na sebe.
Nezapomeň na své sny a svůj vnitřní vesmír minutím svojí CESTY !
Jednoduše nepromarni čas, který ti byl daný a svoji cestu nemiň nebo ona
mine Tebe !!!
Dovol si to !!! Nikdo nemá tu MOC realizovat a žít tvůj sen jen Ty sám. 😉

Krásné tvoření a hodně štěstí a lásky moji drazí.

Vivien

Zdroj: www.tantra-vivien.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě