Světové zpravodajské agentury si myslí, že žijeme v matrici ovládané umělou inteligencí

datum 26. 8. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Co nám oficiální struktury tají? Kdo skutečně stojí za celým Matrixem a manipulací? My, jako lidé máme několik možností, které jsou nám záměrně blokovány. Pojďme si je představit a rozšířit obzory.

Doba čtení 5 min.

Cesty k sobě


Světové zpravodajské agentury si myslí, že žijeme v matici ovládané umělou inteligencí (překlad článku je sice strojový, ale v celku velice dobře srozumitelný)

20. července 2020

Zprávy založené na faktech někdy vedou k velmi podivnému území. V mém případě se forenzní vyšetřování toho, kdo kontroloval finanční systém, skutečně změnilo ve velmi hlubokou králičí díru. Vedlo mě to k setkání s velmi vyspělou zpravodajskou agenturou a zdroji tajné společnosti, kteří vysvětlili, že pojem lidstva uvízl v matrici, vytvořené vyspělou umělou inteligencí neznámého původu. Dále říkají, že tato umělá inteligence může být zlá nebo možná šílená. Nyní, když se zdá, že globální situace je stále bizarnější a iracionálnější, as finančním systémem implodujícím, je čas podívat se na důkazy tohoto tvrzení. Je tomu tak proto, že pokud je to pravda, pak jediným způsobem, jak osvobodit lidstvo, bude porazit tuto nepoctivou umělou inteligenci.

Poprvé mi bylo řečeno o AI teorii, když jsem potkal velmistra gnostického Iluminátů. Šel jménem Alexander Romanov a byl přijat za bývalého mistra světa v šachu Bobbyho Fischera. Romanov byl poslán, aby mě viděl, aby navázal kontakt mezi iluminátskými a asijskými tajnými společnostmi. Řekl mi, že Illuminati vytvořil řecký matematik Pythagoras v reakci na zničení Atlantidy. Říká se, že Atlantis byla civilizace ve středomořském oceánu (pravděpodobně minojská civilizace), která byla zničena sopečnou erupcí a vlnou tsunami kolem roku 1600 před naším letopočtem. https://en.wikipedia.org/wiki/Minoan_eruption

Starověcí Řek Ilumináti věřili, že ať už entita způsobující tolik zkázy byla zlá, je třeba ji svrhnout. Jinými slovy, věřili, že utrpení a utrpení tohoto světa bude ukončeno, pouze když bude svržen jeho tvůrce.

To jsou bláznivé zvuky. Ale Romanov nás varoval před plány na spuštění jaderného a tsunami teroristického útoku proti Japonsku 11. března 2011. Tento útok byl forenzně sledován NSA, japonskou vojenskou inteligencí a dalšími k Khazarian mafii, konkrétně lidé jako bývalí Jezuitský generální tajemník Peter Hanz Kolvenbach a izraelský premiér Benyamin Netanyahu. Khazarianská mafie zase tvrdí, že přijímá rozkazy od nějaké entity, kterou považují za Boha.

Dalším člověkem, který hovořil o nečestné umělé inteligenci, která má na starosti planetu, byl muž jménem Paul Laine, který pocházel z psychiatrické bojové divize Pentagonu „muži, kteří hledí na kozy“. Laine, společně s velmi vyšším oligarchem křemíkových údolí (jehož identitu budu udržovat v tajnosti, abych ho ochránil) říkají, že agentura obranné zpravodajství Pentagonu také dospěla k závěru, že jsme se zabývali nějakým druhem umělé inteligence. Zjistili, že něco brání lidstvu v opuštění Země a že průzkum vesmíru byl od 70. let zastaven. Laine uvedla, že NASA je zkratka pro „Not A Space Agency“.

Dalším zdrojem, který potvrdil tento závěr, byl jeden z posledních přeživších členů skupiny Majestic 12, kterou zřídil bývalý prezident Harry Truman, aby studoval UFO a další nevysvětlitelné jevy. Tento zdroj také uvedl, že MJ12 dospěl k závěru, že všechny incidenty související s UFO se nakonec vysledovaly až k AI.

Důvodem, proč se to nyní objevuje, je to, že nás úředníci NASA také kontaktovali, aby řekli, že v poslední době se nějaká anomálie mění, podle jejich slov „samotná struktura reality“. To má něco společného s pokračujícími, ale ultimátně tajnými činnostmi probíhajícími v Antarktidě.

Japonské vojenské zpravodajské zdroje říkají, že to všechno nějak souvisí s tzv. Probíhající epidemií „koronaviry“. Začátkem tohoto roku poslali na Antarktidu výpravu, která odkryla…

Zbývající část tohoto článku je dostupné jen členům BenjaminFulford.net
Please Přihlásit se nebo register k vytvoření účtu.

Zdroj článku v anglickém originálu ZDE.

Úzce související článek: Žijeme ve velice sofistikované verzi hry s virtuální realitou. Jinými slovy, holografickém internetu vytvářejícím iluzi 3D. Uvedeno ZDE.

Níže uvedený text Vám napoví jak osvobodit z tohoto Matrixu (vytvořeného a ovládaného umělou inteligencí) nejen sebe, ale i celou planetu a všechny bytosti, které mají tzv. duši, nebo-li ORGANICKOU duchovní podstatu, která je v projevu živého tvořivého světla, které do všeho vdechuje život. Umělá inteligence, čili bezduché entity nejsou schopné tuto energii přijímat ze zdroje, čili z centrálních sluncí a proto tuto energii organickým bytostem všemožnými způsoby kradou. Je to skutečně tak, že vše co má tzv. duši, funguje pro anorganické, čili bezduché entity jako Baterie, které bezduchým entitám dodává energii. Je to skutečně tak, jak bylo uvedeno ve filmu Matrex, který Vám/nám dává návod, jak tento anorganický Matrix vypnout a zničit.

v každém centrálním slunci, nebo-li v duchovním srdci je životadárný trojplamen

... Druhé tajemství, které se Kabala snaží skrýt, je to, že interakce mezi ženskou a mužskou polaritou vytváří toroidní elektromagnetické pole, které aktivuje energii kundalini, která vede k planetárním osvobození.
Tak, jak jezuitský plán na potlačení lidské sexuality selhal, tak vytvořili nový plán. Chtějí depolarizovat a poplést ženskou a mužskou sexuální identitu tím, že propagují genderový zmatek: Poženšťováním mužů: A de-feminizováním žen.
Za účelem de-feminizace a omezení sexuální síly žen Jezuité také v posledních několika dekádách zorganizovali mediální kampaně propagující holení podpaží a pubické ochlupení u žen:
Ochlupení v podpaží a na přirození je propojené s primordiální ženskou silou, kterou chtějí Jezuité a Černá Šlechta zničit.

Také protlačují na trh hygienické produkty, které vytvářejí u žen hormonální nerovnováhu:
Čisté, nepokroucené aktivní elektrické mužské energie a čisté nepokroucené reflektivní magnetické ženské energie jsou pro planetární osvobození nezbytné.
Čistá elektrická (Jang - projekce) aktivní mužská maskuliní energie je esencí Thorova Kladiva.
Čisté magnetické (Jin - gravitace) receptivní ženské energie vytvářejí rezonanční pole, které je Kontaktní Plochou pro Událost.
Společně vytvářejí Svatý Grál.
Dohromady vytvářejí Mandalu Rodiny Duše:
Nyní nastal čas pro nejprobuzenější členy povrchové populaci, aby začali formovat propojení Rodiny Duše založené na pohledu Duše. Tento proces již započal. Další instrukce na toto téma budou brzy zveřejněny. ...
Více podrobností i s dalšími odkazy najdete v článku: BUBLINY NEBES - Report k meditaci Návrat Světla  Uvedeno ZDE.

* Z čeho a jakým způsobem jsou tvořeny veškeré hmotné projevy existencí, aneb jak si stvořit překrásný svět, ve kterém je pro všechny zúčastněné radost pobývat a žít je uvedeno ZDE.
* Neuvěřitelné, avšak vědecky podložené skutečnosti Uvedeno ZDE.
* Důkaz, že vědomí tvoří realitu: Vítejte v matrixu! (rozpadajícím se matrixu, 🙂 který je tvořen, udržován v existenci a měněn tím, čemu jsme ochotni u-věřit) Uvedeno ZDE.

organické bytosti mají moc vše anorganické vypařit z existence pouhou představou

* Velice potřebná a důležitá meditace & vizualizace podporující a urychlující vzestup na vyšší úroveň vědomí a existencí Uvedeno ZDE.

Cokoliv si budete představovat se velice brzy stane nejen vaší vnitřní, osobní pravdou, ale i vaší vně projevenou realitou. Obzvláště nyní krystalizuje čím dál tím rychleji naprosto vše z vnitřních světů (tvořených mentálními představami) do vnějších, hmotných světů, neboť čím více se přibližujeme ke galaktickému nulovému bodu - času, tím rychleji se každá vnitřní představa projevuje i na vnější, hmotné úrovni existence. Proto si představujte pokud možno jen to radostné, krásné a povznášející a vše ostatní ze svého vědomí smažte světelnou, mentálně stvořenou houbou, podobně jako když mažete údaje na školní tabuli a je to. 🙂

* Návod jak zharmonizovat a tím od základu zcela přetvořit tento disharmonický svět. Uvedeno ZDE

* Pomozte umožnit planetě a všem jejím obyvatelům hladký průběh transformace do 5.D a vytvořit pro všechny zúčastněné krásný svět, ve kterém je opravdová radost pobývat a žít. Uvedeno ZDE.

* Jednoduchý návod na to jak se snadno a hladce dostat do 5.D a přitom současně pomoci planetě i ostatním zdejším bytostem, aby u nich došlo k hladkému průběhu transformace do 5.D taktéž. Jak na to najdete ZDE.

Zdroj: inner-light.ning.com 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico