Rozsviť své světlo za mír a lásku na planetě.

Na celém světě se poslední den ve starém roce a první den v novém roce rozsvěcují světla za mír a spojují se v jedno obrovské, které rozvibruje svět do lásky a míru. Přidej se a rozsviť své světlo se společnou modlitbou:
“Kéž je na planetě mír a láska pro všechny”

Svět potřebuje Tvé světlo, aby se mohly rozsvítit i ty ostatní. Pozvi své přátele ke společné modlitbě a rozzáříme celou planetu.

Jak se připojit?
– Zapal svíčku, oheň v krbu či udělej oheň na zahradě třeba spolu s přáteli.
– Dívej se do plamenu svíce či ohně a posílej společnou modlitbu ,,Kéž je na planetě mír a láska pro všechny”. Můžeš si vizualizovat, jak se přidávají další světla a rozsvěcuje se celý svět, kterého jsi součástí. Celá planeta svítí jedním světlem a vibruje láskou a mírem.
Světla budou svítit od 31.12. od 11:00 do 1.1.2020 do 13:00. Kdykoli v tomto časovém rozmezí můžeš také zazářit. Stačí se na pár minut zastavit, dívat se do plamenu a vědomě posílat společnou modlitbu do celého světa.

Děkujeme všem, kteří se stanete součástí této celosvětové akce za mír a lásku, připojíte své světlo a rozsvítíte světla ve svém okolí. Budeme vděčni za všechna sdílení.

FB Událost ZDE

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png