Každý ví, že Austrálie hoří po celém kontinentu, a že stromy, zvířata a další bytosti nesmírně trpí. Úlohou Austrálie mezi ostatními kontinenty je ochraňovat archetypy pozemského tvoření. Po celém Blízkém východě už věčnost hoří jiný druh požárů, které byly více rozdmýchány během prvních dnů Nového roku. Jedná se o psychické požáry, které hoří mezi lidmi, národy a náboženstvími v oblasti, kde má současná zcela nevyvážená civilizace své kořeny. Existuje voda, která dokáže uhasit všechny ty osudové ohně? Kromě fyzické vody, existují i jiné podoby vody, které mohou pomoci:

Voda soucitu:

Představte si, že vaše srdce je zdrojem jemných světelných kapek soucitu, které se šíří po všech trpících zemích a přinášejí útěchu stromům, zvířatům, lidem a jiným bytostem, které trpí jedním z těchto dvou druhů ohně. Představte si, že na celém světě jsou další lidé, kteří jsou také trvalým zdrojem nekonečných kapek soucitu.

Element čisticí vody

Představte si, že vody oceánů stoupají tak vysoko, že zmíněné dvě oblasti Země se plně vykoupaly v očistné a živoucí esenci mořské vody. V případě Austrálie podrž tento kontinent v přítomnosti klidu, míru a chladu hlubokého oceánu. Totéž proveďte také pro region Blízkého východu nebo pro jakýkoli region, který si vyberete.

Voda božské milosti

Zvedněte ruce ke hvězdám a požádejte o vodu božské milosti. Rozlijte to na tyto dva regiony v nouzi. Meditaci můžete dělat kdykoliv máte čas a jak často chcete.

Děkuji!


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě