Dlouhé mlhavé čáry, které na modré obloze neustále vypouštějí neoznačená letadla , nejsou normální kondenzační páry (tzv. contrails). To říká Pernilla Hagbergová, předsedky švédské strany Zelených. Jak informovaly švédské noviny Katrineholms-Kuriren, Hagbergová je první političkou, která se ohledně této věci přihlásila o slovo. Otevřeně přiznala, že tyto čáry které označila za ,,chemtrails“ jsou jedovatým koktejlem chemických látek, virů a těžkých kovů a po krátkém čase na obloze nezmizí, jako normální kondenzační páry.

 

Podle Hagbergové je tento postřik společným podnikem US Central Intelligence Agency (CIA) a US National Security Agency (NSA) a švédské vlády, aby záměrným rozstřikováním aerosolu změnili atmosféru. ,,Nebezpečná“ směs aerosolu obsahuje různé chemické látky, viry a fragmenty virů, stejně tak těžké kovy jako je hliník a baryum, které jak je známo se hromadí ve vodě a půdě.

Normální kondenzační čáry jsou složené jen z vody a po té, co je tryskové motory vypustí, se velmi rychle ztratí. Jsou tedy o něco jiné než chemtrails, které pokryjí celou oblohu bílým závojem. Video vystavené na You Tube od Free Truth Show ukazuje, jak takové chemtrails na obloze normálně vypadá:

 

,,Je vítané, když na takové téma veřejnost upozorní politička a obstará mu pozornost hlavního proudu (tzv. mainstreamu).“ To píše JG Vibes o Hagbergové a jejím neočekávaném přiznání na The Intel Hub. ,,Bohužel, máme co do činění s politickým problémem, který vyžaduje komplexní nepolitické řešení.“

Související články k tématu:

Pilot USAF přináší svědectví a zdrcující zprávu: tzv. chemtrails jsou skutečností

Kanada přiznává, že je zapojená do geoinženýrských projektů (tzv. chemtrails). Netuší, jaký to může mít dopad

Švýcaři přináší zdrcující zprávu: tzv. chemtrails jsou skutečností

Vynašeč řekl pravdu, jak instaloval zařízení na chemtrails do letadel

Sprejování oblohy na záchranu planety?

Je zajímavé, že krátce před tím Organizace spojených národů, ale i některé nadace a organizace podporované Billem Gatesem připustily, že se takové sprejování děje a při vypouštění takových mikročástic se tedy nejedná o normální kondenzační čáry. Jejich omluva za sprejování je taková, že chtějí Zemi chránit před katastrofálními následky tzv. ,,globálního oteplování.“ Takže globální oteplování – tato všudypřítomná pseudovědecká teorie, která se neustále vytahuje na ospravedlnění podivných politických návrhů.

Blokování slunečních paprsků ke snížení průměrné teploty na Zemi, záměrná změna klimatu kvůli tání polárního ledu, to všechno má být omluvou za pokusy pokrýt naše nebe kvantem jedovatých látek. Hagbergová slibuje, že v případě svého znovuzvolení ve své zemi bude i nadále bojovat proti chemtrails, ve kterém má prsty i švédská vláda.

Určitě se podívejte na dokument What in the World are They Spraying? a jeho pokračování Why in the World are They Spraying?, kde se můžete dozvědět více o celosvětovém fenoménu zvaném chemtrails. Oba filmy lze v plné délce nalézt na YouTube.

Zdroj: [1][2]

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png