Superúplněk – s královskou energií. Klíč k aktivaci nového světa!

views 1 943 datum 25. 5. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Je to tak, květnový úplněk ve Střelci (13:13) je pod vlivem planety Jupiter, což je královská energie.

Královská hra – jako šachy.

Když budete vnímat i život jako hru, jako královskou hru, tak šachy jsou jejím nádherným obrazem. Co mě baví na této hře nejvíc, není ani tak zaměření se na to, že skolíte Krále protihráče, ale ten samotný proces, ta hra, ty jednotlivé kroky, ta potřeba odvahy i pozornosti... Tedy pozornost k jednotlivým krokům, které vedou k tomu, abyste nepřišli o svou Dámu, o své hráče, ale také ochránili svého Krále.

Střelec je rovněž výborným pomocníkem, ale žádná z figur není zbytečná, ba naopak.

Energie těchto dnů vybízí právě k tomuto: aby člověk s odvahou i pozorností spustil svoji životní královskou hru, zamířil na svůj cíl, aby se k cíli vydal krok za krokem a zároveň byl velmi pozorný.

Obraz Dámy můžete vnímat ve vlastním životě jako královskou hodnost, jako skutečnou Dámu, která má neomezené možnosti pohybu, ve srovnání se všemi ostatními. Je to ženská energie, která s lunárními silami úzce souvisí, a podává zprávu o tom, že ženská energie je královská a v jistém smyslu neomezená.

Zpět k aktuálním úplňkovým energiím: Měsíc bude blíže k Zemi, takže se bude jevit velký, uvidíme jej ve větší velikosti, opět obraz, jako by lunární bytosti sdělovaly, že jsou nám více na blízku.

A právě tyto aktuální konstelace vysílají zprávu: „Zamiřte!“
Zamiřte tím správným směrem. Vydejte se na svou cestu, ne se strachem a snahou se skrývat, couvat, vracet se zpátky, nebo přespříliš setrvávat v defenzívě. Ale naopak, vykročte vpřed. S plnou důvěrou, že duchovní síly jsou vám nápomocny.

Hlavní zprávou je: „Zamiřte na lásku – soucit – pochopení – radost… Zamiřte na ctnosti, na ctnosti srdce.“

Právě teď je geniální příležitost zaměřit pozornost i konkrétní činy tímto směrem, a to s velkou důvěrou, že s pomocí Jupiterských sil, s pomocí Střelce, bude vaše zaměření přesné.

Současně se ocitáme v období Blíženců, v němž proudí síly Merkuru.

A to je rovněž ideální čas a příležitost vydat se na cestu.

Merkur je ochráncem všech poutníků, cestovatelů, ale také lékařů, léčitelů, a souvisí s komunikací. Ano, komunikace je vzájemnost a sdílení, možnost dorozumívat se a komunikovat vzájemně, nejen člověk s člověkem, ale komunikovat se Vším, Co Je, i s Bohem.

Ale komunikace je rovněž i cesta – silnice.

Takže když nahlédnete na tyto souvislosti a aktuální úplňkové konstelace, tak vidíte, že se ocitáme v nádherné příležitosti, podporování mocnými duchovními silami, které jsou v geniální kombinaci a podávají nám KLÍČ k bráně nového života.

Ta brána je v nás – a k té bráně vede cesta – vnitřní.

Cesta vědomého zaměření na cíl: Lásky, Zdraví, Radosti, Klidu a Hojnosti na všech rovinách. Záměrně je píši velkými písmeny, protože jsou to skutečně velké světy.

Kdyby nebylo možné tento cíl, tyto velké světy aktivovat a skutečně žít a prožívat, nikdy by to nikoho ani nenapadlo. Ale protože vás/nás to napadá, protože o tom mluvíme, sníme, přejeme si, tak to je důkaz, že tyto skutečnosti jsou možnou variantou života.

A jsou nám nejrůznějšími cestami nabízeny aktivační klíče k odemčení. Jenom je musíme uchopit do vlastních rukou a pak použít.

Použití není složité, ale může se tak jevit.

Nejedná se o něco fyzicky hmotného, ale tím klíčem je DŮVĚRA, že jste pod neustálou ochranou duchovních bytostí. Což neznamená, že se vám nedějí na této cestě podivuhodné komplikace, to ne, mohou se dít, ale právě ty komplikace jsou klíčem, kterým aktivujete novou cestu.

Řeknu vám příhodu/příklad právě z dneška: byla jsem požádána o léčivou meditaci pro jednu paní, bylo to velmi akutní, ale já potřebuji v čase určitý prostor, abych si obsah navnímala, načetla (z duchovních novin)… dobrá… pak jsem začala nahrávat, ale nedařilo se – komunikace nefungovala, mikrofon jsem zapomněla zapnout, pak jsem byla vyrušena třemi telefonáty, z počítače zmizela hudba, na kterou jsem si zakoupila Licenci… člověk by řekl: hrůza.

A v tu chvíli přišla zpráva, že je potřeba vědomě přijmout onen KLÍČ k aktivaci nového života.

Jednalo se o vědomé přijetí skutečnosti, že přijímám, ale nově vědomě duchovní pomoc, ochranu a vedení Božství (jinak a nově, než jak to bylo dříve).

Kdyby nebylo té komplikace, nedošlo by k novému uvědomění, k předání klíče. Můj život nebyl v žádném ohrožení, díky Bohu, ale moje vnitřní Dáma v ohrožení byla, a tak se ozvala: „Máš před sebou nový tah, novou cestu, cestu jako hru s plnou důvěrou Božství…“

Prostřednictvím nejrůznějších komplikací jsou nám nabízeny Klíče k doposud uzamčeným dveřím. Každá komplikace může být voláním vnitřní Dámy po větší pozornosti. Nejen k pozornosti vůči fyzickým okolnostem, ale především k pozornosti vůči rozpoznání naší vlastní důvěry v duchovní vedení.

V tomto duchu (krásné sousloví) působí aktuální úplňkové energie.

Co tedy můžete prakticky udělat:

Zaměřit se na cíl – každý na ten svůj osobní, individuální, v tom jsou energie Střelce velmi nápomocny.

Vystřelit – což znamená vydat se na cestu, v tom jsou Blíženecko-Merkurovské energie velmi nápomocny.

A pak se nechat unášet, ale s velkou pozorností vůči vlastním jednotlivým krokům.

Jako Dáma – s ženskou energií (ať už jste muž nebo žena), s vědomím, že máte neomezené možnosti pohybu, že jste jako poutník a cestovatel pod velkou ochranou, ale zároveň chráníte Krále – svou nejvyšší hodnotu – duchovní, vnitřní, nejmocnější.

Cílem je: Láska, Zdraví, Radost, Klid a Hojnost na všech rovinách.

S plnou důvěrou a s plnou parou vpřed! Je jedinečný čas.

Je to opravdu ideální čas na cestu. Na cestu dovnitř – kde můžete vnímat komunikaci s Božstvím.

Protože jakmile Merkur nabere zpětný chod (na konci května), tak už veškeré „cestování“ může být doprovázeno zádrhely, právě v oblasti komunikace a porozumění. Nejen tedy fyzické, ale i té duševně-duchovní.

Střelec potřebuje vidět cíl.

A jak jsem se naučila v lukostřelbě – je dobré učit se dívat oběma očima. Nezavírat žádné oko.

Takže si napište svoje záměry, plány, vložte zadání do kosmického vědomí.

Skutečně můžete zažehnout svůj záměr, plán, sen…, protože ke Střelci se váže element ohně, a tím budete na cestě pokračovat v plné radosti. Jenže bez komunikace to půjde stěží – můžete narazit na propast. Komunikace je cesta.

Tak, jako důvěřujete komunikaci (silnici), která vás zavede z bodu A do bodu B, tak je potřeba důvěřovat komunikaci s Božstvím.

To je Klíč k aktivaci nového světa.

Takový je májový super úplněk a dny kolem něj.

Buďte šťastni

Yvell

Mgr. Yvetta Ellerová

https://yvellerova.cz/

FB stránka: Light.Sofie
Uzavřená FB skupina: Vědomí radosti
Instagram: Light.Sofie

P.S. V případě sdílení prosím o sdílení v plném rozsahu.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021