Den D, den velkého kříže či velké kvadratury nadešel a máme to tady! Napsáno a řečeno toho bylo tolik, až mi jde hlava kolem, takže už prostě nic dalšího dodat nechci. Chci jen říct, že proud energie se v trigonu i kvadrátu uzavírá v určitém okruhu. Zatímco v trigonu pluje tak nějak přirozeně, nenásilně a harmonicky, v kvadrátu rve silou blokády, co mu stojí v cestě, odkopává překážky, naráží hlavou do zdi, když musí vybrat ostrou zatáčku v rozích kříže. Ale de facto je to pořád jen silný proud, který uvolňuje průchodnost našich trubek a z pozice nejvyššího arbitra rozhoduje a rozřezává patové situace, často (vlastně skoro vždycky) poněkud šokovou metodou: čistí zkornatělé cévy, rozráží zaseknuté synapse, do povětří vyhazuje nefunkční vzorce partnerského chování, z cesty odkopává jakékoliv pokrytecké lži,

do naha vysvleče přetvářku a vysměje se jí do obličeje, rodinné vazby bez milosti roztřídí na „ještě dobrý“ a „tohle vyhodit“, pěstí smete pokusy a o manipulativní mocenské hry … a tak.

Jestli mi teď ještě někdo řekne, že jemu se neděje pořád nic, že vůbec neví, o co jde, že on je v klidu a v pohodě a všechno kolem v tichém bezvětří a zalito sluncem, jdu vrátit diplom … teda, ne že bych nějaký měla

A nám ostatním budiž vizí a nadějí, že i nad silným proudem velkého kříže běží život dál a nad oběma opozicemi stojí pozoruhodné zdroje energie: Nad temnou osou hluboké orby mezi Plutem a Jupiterem, kteří nadoraz testují naše hodnoty, v trigonu a sextilu konjunkce Venuše s Chironem: Omnia vincit amor!

Nad buřičskou, netrpělivou a bojovnou osou Uran – Mars je to potom rovněž v příznivých aspektech Luna ve Vodnáři. Jak jinak! Moje milovaná, otevřená všemu a přijímající cokoliv, protože svoboda, nejistota i potenciální riziko jsou lepší než zahnívající stagnace! Ovšem, jak tuhle řekla moje kamarádka, ona ta svoboda taky není pro každýho! Ale pro ty, co si troufnou, je nádherná!

Klára Konicarová

http://www.astropsychologie.cz/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě