Štír je jedním z mála znamení, které představují tři archetypy – Štír, Orel a Fénix.

views 4 805 datum 7. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Každé z těchto zvířat představuje jinou fázi evoluce vědomí, kterou procházíme, když pracujeme s energií Štíra.

Často jsem přemýšlel, jaký druh posunu je potřeba, aby se malý Štír, který poznal život pouze na zemi, proměnil v majestátního orla. Co se musí se škorpionem stát, aby se dostal do této fáze?

Není pochyb o tom, že podstoupit tak drastickou proměnu, jsou obvykle v jádru drastické životní situace. Štír musí úplně ztratit svůj způsob života, aby umožnil metamorfózu.

V období 4. – 5. listopadu 2021, ve Štířím Novoluní, se na chvíli zamyslete nad proměnami Štíra v Orla, kterými jste ve svém životě prošli.Je pravděpodobné, že jsme všichni zažili alespoň jednu zcela život měnící událost, která nás přiměla opustit pohodlí našeho malého malého světa a přesunout se do výhodného postavení Orla.

Právě tyto body metamorfózy v našich životech nám pomáhají vyrůst v osobu, kterou jsme měli být. Právě tyto transformační momenty utvářejí běh našeho života.

Není k dispozici žádný popis fotky.

NOVOLUNÍ VE ŠTÍRU PŘEDSTAVUJE Transformaci a může být dokonce katalyzátorem, pokud se nacházíte v jakékoli mezifázi svého života.

Možná zjistíte, že krátce po tomto Novoluní se cesta metamorfózy, na které jste, nakopne do nového kola a odhalí další krok vašeho procesu.

Pokud jste na uvízlém a stagnujícím místě, můžete zavolat energie tohoto Novoluní, aby vám pomohly vytvořit posun ve vašem životě.

Toto Novoluní je zaměřeno na to, aby inspirovalo ke změně, takže přemýšlejte o tom, co se ve vašem světě musí změnit, a poté si stanovte své záměry. Pracujte s energiemi tohoto Novoluní s vědomím, že to může pomoci podnítit posun a změnu, pokud je to to, co hledáte.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Štír je ovládán vodou a Měsíc se typicky ve vodních znameních cítí velmi doma, nicméně energie Štíra může vyvolat náladovost a naše energetické hladiny a emoce mohou být obtížně stabilizovatelné.

Novoluní jsou o ústupu uvnitř a energie Štíra je také velmi reflexní. Můžeme zjistit, že se noříme do temnějších zákoutí našich srdcí a myslí. Možná se přistihneme, že rozbalujeme některé z hutnějších emocí, které jsme drželi.

Zdá se také, že toto listopadové Novoluní ve Štíru 2021 s sebou přináší téma uvolnění studu.

Stud v nás vyvolává pocit, že jsme špatní, že s námi není něco v pořádku. Hanba nám umožňuje brát naše chyby a naše chybné kroky ve světě jako znamení, že s tím, kým jsme, je něco neodmyslitelně špatně.

Zatímco energie Štířího Novoluní nás mohou vtáhnout do temnějšího myšlení, můžou nás také inspirovat k průlomu. Tento průlom je vývěrem světla, které nám umožňuje klást otázky, praktikovat laskavost a posedět si se vším, co je nepříjemné.

Pamatujte, že ke krásnému životu nepotřebujeme všechno dokonalé. Nepotřebujeme být úplně vyléčeni nebo rezonovat na nejvyšší vibraci každou minutu dne.

Musíme jen povolit. Jen si musíme dovolit být věrní tomu, kdo jsme, a být k sobě v tomto procesu laskaví a něžní. Praxe soucitu, praxe milování sebe sama v těžkých i dobrých časech je vše, co potřebujeme nabídnout.

Nemusíme všechno „opravovat“. Můžeme se cítit zlomení, ale vyšší pravdou je, že jsme vždy celiství.

I když je Novoluní obvykle obdobím přitahování věcí do našich životů, stále můžeme pracovat s energií, abychom pomohli uvolnit a zbavit se jakéhokoli studu, který pociťujeme. Toto uvolnění může přijít skrze pochopení, prostě být s čímkoliv, co přijde, a skrze praxi sebe-soucitu.

Pokud se cítíte od něčeho odkloněni, použijte náladové energie Štířího Novoluní, abyste se ponořili do těchto temných zákoutí, kdo ví, jaké krásné vhledy přijdou na světlo.

Může jít o obrázek venku

Celkově lze energii Novoluní ve Štíru použít jako katalyzátor, který nám pomůže projít přes most mezi jakýmikoli transformacemi, kterými právě procházíme.

Pokud se cítíme zaseklí a stagnujeme nebo jsme v „mezi“ fázi našeho života, toto listopadové Novoluní nabízí určitý pohyb vpřed. Stanovte si své záměry a uvidíte, co se stane v následujících týdnech.

Toto Novoluní může také rozvířit naše hlubší emoce a vyvolat skryté study, kterých se možná držíme. Milujte se ve všem, co se objeví, a snažte se vidět rozdíl mezi vašimi vnímanými selháními a podstatou toho, kým skutečně jste.

A pokud se zaseknete ve snaze zjistit podstatu toho, kým skutečně jste, dám vám vodítko – jste mnohem velkolepější, zářivější a krásnější, než byste kdy mohli uvěřit.

ORIGINÁLNÍ ZDROJ: Order of the Star, https://foreverconscious.com/intuitive-astrology-scorpio

Sdíleno v rozvíjení něžnosti, jemnosti, soucitu a laskavosti na všech rovinách reality,

Mikai.

Zdroj: www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico