Zdroj: Pixabay.com
Tyto roky, tyto měsíce, tyto týdny k nám promlouvají ve všem, kde stále se udržujeme v bludných kruzích prožité minulosti, nejen však skrze naši naučenou poslušnou mysl, ale i skrze záznamy AKÁŠICKÉ PAMĚTI DUŠE.
Jste-li stále obětí své minulosti,
jste-li stále obětí své ženské, mateřské, rodinné či pracovní, obchodní role,
jste-li stále obětí iluzorních materiálních hodnot, na kterých lpíte, přicházejí vám do života situace, lidi a okolnosti, které vám připomínají DÁVNÉ BLUDNÉ KRUHY, ZE KTERÝCH JE NEJVYŠŠÍ ČAS VYSTOUPIT a PŘEPSAT onu stále opakovanou oběť své minulosti a tím i přítomnosti.
Tato doba již dávno není pouze o osvobození své naprogramované poslušné mysli, ale o hlubinách duše a o uzdravení a osvobození duše v přijetí PRVOTNÍHO SVĚTLA SVÉHO STVOŘENÍ.
Prozkoumejte vše v tyto dny a týdny, kde stále oběť v sobě vyživujete a narovnejte své bytí DO SÍLY SVÉ PRVOTNÍ JISKRY STVOŘENÍ.
AŤ PRVOTNÍ SVĚTLO PROJEKTUJE SE A PRAMENÍ Z BÍLÉHO PLÁTNA TVÉHO STVOŘENÍ!!!
S láskou……….Edita Lemiana

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě