SRPNOVÉ ENERGIE

datum 31. 7. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Milí přátelé,
přináším Vám vhled energií na následující měsíc srpen. Tento vhled si můžete přečíst nebo poslechnout z mého Youtube kanálu, který je pod příspěvkem.
Přijde mi, že energie budou v tomto měsíci zadrhávat, něco se může táhnout nebo zdržovat a věci či energie nepůjdou úplně plynule. Vnímám, jakoby se něco otřáslo v základech, jakoby něco spadlo, zbořilo se, čistilo se a odhalilo se.
Zhruba od 4.8. se otevírá portál Lví brány a budou k nám proudit vysokovibrační energie. Na Zemi budou přicházet nové kódy a informace, takže toho využijme. Brána vrcholí 8.8., zároveň nastane novoluní ve znamení Lva, což je wow start, předpokládá nové začátky, spojují se ženské a mužské energie, je to doba vhodná pro nové výzvy, stojíme před něčím novým. Je vhodné ukončit a uzavřít vše, co nám již neslouží. Pak budou dojíždět pomalu tyto energie. 22.8. nastane již druhý úplněk ve Vodnáři.
Budeme si řešit témata jak kolektivní, tak i na individuální rovině, takže pro každého to může být něco jiného. Přichází k nám témata: smrti (násilná smrt), zrada, nedůvěra, zánik, ostuda, zmar. Tato témata se mohou znovu objevit kolektivně či individuálně a některá jsme tu už zpracovávali. Mohou to být věci z minulosti, které se znovu dostaví či z minulých životů. Pokud se některé z témat objeví ve vašem životě, v nějaké situaci, vztahu, pak je dobré toto téma otevřít a zpracovat si ho. Silné, lví, srpnové energie vám pomohou a můžete tak skoncovat s těmito záležitostmi už jednou a navždy. Někdy náhlá, nepříjemná a bolestivá změna může přinést úlevu. Jděte kupředu a neohlížejte se zpátky.
Další téma, které se může dostat na povrch je naše sexualita. I zde je potřeba přivést do této oblasti více světla, lásky, vědomosti. Nyní nás už nebudou uspokojovat sexuální vztahy založené na pudovosti, jen na fyzické rovině a uspokojení, ale jelikož jsme už pokročili do úrovně vědomé (mnozí z Vás), pak i v tomto směru pokud žijete vztahy založené na závislosti, jen přízemně, pudově, pak je dobré si uvědomit, že tyto vztahy již nenaplňují vztahy plynoucí z úrovně duše, srdce, kde je a nachází se reálná láska. Jestliže tedy nežijete vztah založený na upřímné lásce, která proudí z vašeho srdce a stále živíte tento vztah sexuálně, pak i zde může docházet k uvědomění si vaší podstaty a svého já, které se může transformovat a změnit do jiné úrovně bytí. Znamená to, že vás již nebude naplňovat vztah, který postrádá lásku ze srdce a duše a projeví se to ve všech rovinách vztahu. Možná to už někteří z vás pociťují a toto se již děje a mění.
Ve všem co děláte, je potřeba cítit radost. Když se svými smysly zcela ponoříte do ryzího potěšení, spojíte se s pravou podstatou života. Je potřeba se proto zastavit, zpomalit a hlavně popřemýšlet o tom, co vám v životě dělá radost, při čem se cítíte naplnění, kdy a u čeho se cítíte dobře? Nyní nastal čas, abyste dovolili svým smyslům zaměstnávat se více jednoduchými a opravdovými radostmi života. Jestliže si nikdy nedopřejete potěšení, můžete otupět a zapomenout, jaké to je cítit. Stanete se nevrlými a můžete zažívat pocit nenaplnění. Tím, že si dovolíme, aby se naše smysly zabývaly věcmi, které přinášejí požitek, spojíme se s pravou podstatou života, s radostí a slastí. Všichni si zasloužíme potěšení. Dejte sami sobě plný souhlas k tomu, abyste do svého světa zahrnuli i prožitky rozkoše.
V tomto měsíci si máme uvědomit co v životě máme a nemáme rádi. V tomto smyslu se mohly změnit určité situace, které vás kdysi přitahovaly a nyní vás už nezajímají. Je to pozitivní vývoj, který signalizuje váš duchovní růst. Některé z těchto situací můžou být pro vás skrytá požehnání a mohou vás nutit udělat nezbytné a pozitivní změny. Můžete se proto cítit nejistí, když se mnohé oblasti vašeho života mění. Vesmír je však připraven podpořit vás vším, oč požádáte. Uvolněte se a užijte si tuto jízdu, neboť všechno se opravdu děje pro dobro věci.
Pro některé z vás by bylo vhodné strávit určitý čas někde v horách či blízko hor nebo se tam odstěhovat.
V srpnovém měsíci se budeme věnovat vztahům-zejména partnerským, manželským a domácnosti. Je to vhodný čas pro vznik nových partnerství či pro plození potomků.
Je to také vhodná doba k meditacím, ke spojení se s duší, srdcem, vesmírem a vyšším vědomím. Je to energeticky silný měsíc, a proto můžeme také dovolit, aby k nám mohla proudit nejvyšší moudrost.
ANDĚLSKÝ VZKAZ:
V měsíci srpnu nás bude doprovázet energie archanděla Šamuela, který pracuje v růžovém paprsku lásky. Je to požehnání pro nás a ukazuje to, že jsme připraveni otevřít své srdce nepodmíněné lásce.
Dovolte lásce, aby proudila do vašeho srdce a dotkla se těch, které máte rádi, těch, které rádi nemáte, i těch, které neznáte.
Tak se vytvoří světelný most, po němž mohou chodit andělé a přinášet naději a mír. Na oplátku bude požehnán i váš život a naplní se láskou.
Afirmace:
Plamen lásky naplňuje mé srdce.
Moje vědomí se nyní naplňuje pozitivními myšlenkovými vzorci, které přispívají k mému zdraví, bohatství a láskyplným vztahům.
Vytvářím si pro sebe nová, nádherná přesvědčení.
Přátelé přeji všem pohodový, láskyplný, naplněný srpen.
Přijímám objednávky na výklady karet i individuální online konzultace (v rámci kvantových oprav a kvantové regrese).
Koho volá má energie a moji přátelé - světelní průvodci, bytosti lásky a světla, se kterými pracuji, spojte se se mnou a s námi ku pomoci a navrácení se sami k sobě:-)
Mějte se krásně.
S láskou
Lucie Lila💗
VHLED NA MĚSÍC SRPEN
 YOUTUBE.COM VHLED NA MĚSÍC SRPEN
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico