Darísek vám vzkazuje:
Srpen 2014 je z astronomického pohledu velkou podívanou. Různé astronomické děje budou vidět i pouhým okem. Co však nebude okem vidět, je srpnový turbulentní velký příval  vysoce vibračních energií, které se budou střídat a různě promíchávat.

Srpen je v tomto roce jeden z nejdůležitějších stejně tak jako byl 6.1.2014  a 21.3.2014. To, že to bude více druhů energií, které budou společně působit na planetu Zemi má jeden důsledek a to, že se propojili různé astrální a mentální úrovně s naší Zemí. To má také za následek plynutí mnoha různých vysokofrekvenčních energií na planetu. Vaše planeta se zjemňuje a důsledek toho je velké zatížení nervového systému.

První působení výše zmíněných energií již mnoho z vás pocítilo od cca poloviny července a ke konci července se lidská nervová vlákna díky těmto energiím začali přepínat, což ve většině případů vede k silné nervozitě, agresivitě, násilí, kolabování a všeobecně k velkým emočním výkyvům. To je však pouhý začátek toho, co nám přináší Srpen. Srpen 2014 rozhodne v mnoha lidských životech o tom jakým směrem se daný člověk vydá.

Bohužel dojde i k mnoha případům, kdy už žádná cesta nebude, jelikož u některý jedinců jejich  fyzické tělo tyto srpnové turbulence nevydrží. Jak již dříve psal Merlain, ta doba je zde a již nelze čekat dál, ale je nutné již jednat. Nedá se tomu vyhnout, ale dá se tomu přizpůsobit. Každý nechť je nyní opatrný na to jakými informacemi se zabývá. Je vhodné, aby si každá lidská bytost plně uvědomila co a jaké informace jsou pro ni přínosem a jaké informace jsou pouhou zajímavostí. Již bylo řečeno, že zde bude mnoho falešných proroků a mnoho falešných mistrů.

Proto nechť si každý udělá svoji vlastní prověrku, zdali právě on se zrovna nenachází pod vlivem těchto falešných proroků, kteří na svém povrchu září jako nablýskané jablko a však vnitřek je bez lesku. Cesta je jen jedna a to skrze sebe. Jiná cesta není a ani nemůže být. To je to, co jsem na tuto zemi již dříve přinesl. Každý člověk se stane Bytostí jen tehdy, pokud přijme sám sebe, protože tak přijme Otce s Matkou a nebude již tak činit rozdíly, nebude tvořit dualitu a vytvoří střed, který symbolizuje Dítě a jenom dítě se může vrátit domů.
Hledejte svůj vlastní střed uvnitř sebe a najdete to, co jste ve skutečnosti na této planetě Zemi přišli hledat.

Žijte v jednoduchosti, protože je v tom velká síla a krása 🙂 Žijte lehce a netrapte se věcmi, které jako jednotlivec nemůžete změnit. A ty věci, které jako jednotlivci můžete změnit, pak je změňte.
Nyní dochází k rozdělení lidstva na dvě části a celý Srpen 2014 je toho velkou příčinou.

Ať se bude dít, co se bude dít, vždy zůstaňte ve svém středu. Střed, je vaše brnění. Netvořte si nyní žádné hororové scénáře, jak je u lidí zvykem, ale pokuste se zůstat klidný bez velkých emočních výkyvů. Toto celé bylo v plánu a i když se muselo mnoho měnit, podstata zůstala stejná a to, že jste na cestě domů :-). 

V mém osobním plánu je vás domů doprovodit a proto jsem si vzal na pomoc Merlaina a Krystalku, kteří svoji čistotou, upřímností a znalostmi duchovních zákonů na můj plán přistoupili 🙂
S úctou a velkým obdivem Darísek.

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png