V poslední době nám i světu Sri Swami Vishwananda znovu opakovaně připomínal, jak je důležité zpívání jména Boha, a zejména také zpívání mahamantry OM NAMO NARAYANAYA.
OM NAMO NARAYANAYA – mantra pro dosažení  Nejvyššího Božství, které vždy Bylo, Je a vždy Bude. Narayana je čistá Existence, ze které vše vzniklo.
Zpráva z twitteru z 6.1.2015…
Zeptal se: 

Kolik z vás dělá japu každý den? (mnoho lidí ruku nezvedlo)
Jíte každý den? (smích)
Mahavatar Babaji by byl rád, kdybych každého, kdo dělá japu s mantrou OM Namo Narayanaya každý den, naučil jedno tajemství této mantry. Jak můžete dosáhnout plného účinku z ní.
A také, jak jsem dříve řekl, časy se mění, věci ve světě jsou těžší. Už jste to zaznamenali, ne? Jediná věc, která může přinést tomuto světu mír, je mantra „OM Namo Naryanaya“, a když děláte každý den japu s OM Namo Naryanaya, tak vás naučím tuto mudru spojenou s mantrou, která usměrní mysl, pozvedne vaší srdeční energii a uvolní ji do světa, takže to zesílí mantru OM Namo Naryanaya ve vás a pomůže také vně, přinést mír tomuto světu.

 

Potom naučil speciální mudru ty, kteří po dlouhou dobu, zpívali  každý den 16 kol maly, případně více, s OM Namo Narayanaya.
Ukázalo se, že to bylo jen velmi málo z přítomných – mnohem méně než zvednutých rukou – kdo tato kriteria splnil. Ti byli vybráni obdržet toto speciální požehnání ve prospěch světa.
Poznámka:
Ti, kteří jsou inspirováni více zpívat a vstoupit tak do bližšího vztahu s Božstvím, ve prospěch lidstva a svého vlastního duchovního povznesení, možná budou mít zájem dozvědět se více o Matra projektu, specielním 40 denním duchovním cvičení, při kterém se zpívá OM Namo Naryanaya
Je jednoduchým a účinným projektem  a byl mnohými ve světě dokončen, od té doby co bylpoprvé uveden v roce 2012. Po úspěšném zakončení cvičení dostane člověk specielní náramek, který je požehnán Sri Swamim Vishwanandou, a který dále dotyčnému pomůže na jeho duchovní cestě. Pro více informací napiště krátký mail na: mantraproject@bhaktimarga.org
Poznámka pro naše čtenáře:  v České Republice se obracejte přímo na koordinátorytohoto projektu, o kterém jsme psali vícekrát i zde na blogu…

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png