Zdroj: Pixabay.com

Moc slova je skutečně veliká a nehřešit slovem se vyplácí. Naše tělo reaguje na prostředí, ve kterém se nachází a slova s tím úzce souvisejí. Vliv slova sahá až do genetického kódu.

Doba čtení 1,5 min.

Cesty k sobě


V současnosti je možné slyšet vulgární nadávky téměř všude, dokonce i ve vzdělávacích institucích, v rodinném kruhu a na veřejných místech. Připadá nám to normální, protože je to všude. Ve starých slovanských rukopisech se však vulgární nadávky považují za znak démonického chování. Člověk, který říká vulgární slova, i když to dělá nedobrovolně, přivolává temné síly!

Vulgární slova plnila u Slovanů podobnou funkci, jako kletba. Osoba, která vyslovuje obscénní slova, na sebe automaticky přivolává vše nečisté a nemocné, také na své děti a celou svou rodinu. Přitom tato osoba často následně vyjadřuje překvapení nad svými vážnými problémy s reprodukčními orgány, problémy s močovým měchýřem, onkologickými a jinými chorobami, protože mnohá tato sprostá slova jsou právě spojena s pohlavními orgány a s vyměšováním.

Doktor biologických věd, akademik Peter Garjaev, praktickými experimenty zjistil, že chromozomy bílkovin obsahují všechny informace potřebné k vytvoření živého organismu. V průběhu mnoha experimentů prokázal, že genetický aparát jakéhokoliv živého tvora reaguje na vnější vlivy a způsobuje změny v genech.
Jak se to děje? Je známo, že 75 % lidského těla obsahuje vodu. Slova vyslovená tímto člověkem, mění strukturu této tělesné vody, řadí její molekuly do složitých řetězců, mění jejich vlastnosti, a proto mění genetický kód dědičnosti!

Při pravidelném destruktivním vlivu slov se modifikují geny, které ovlivňují nejen samotného člověka, ale i jeho potomky. Tato modifikace genů urychluje stárnutí organismu, přispívá k rozvoji různých chorob a zkracuje délku života. Naopak pod vlivem konstruktivních slov a myšlenek se zlepšuje genetický kód člověka, zpomaluje se stárnutí organismu a prodlužuje se délka života.

Autorka: Alue K. Loskotová

Zdroj: tadesco.org


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě