Milovaní, jsme o úroveň výš. Po lednové frekvenční úpravě přijímáme plně změnu role. Volíme vyšší úrovně Vzestupu. Jako mávnutím kouzelného proutku dokončujeme poslední osobní seřizování a jsme připraveni na nové způsoby Bohoslužby.
Prošli jsme v inkarnaci neuvěřitelným množstvím zkušeností spojených s posláním toho, proč jsme teď na Zemi. Postavit se nebezpečí, strachu, smrti, některým mechanizmům systému. Máme za sebou stovky inkarnací tréninku v různých hmotných Sférách, abychom dobře zvládli naší poslední inkarnaci. Vzpomínky na úspěšnou budoucnost je lahodnost sama.
Je to obrovská radost vnímat návrat galaktické paměti. Ti, kteří jsou v synchronizaci s planetárním Vědomím se sjednocují multidimenzionálními operacemi (koordinace mezi námi – Vyšší Světelné Týmy, Hvězdná rodina, poradenské Sféry a ti, kteří Vědomě pracují na projektu Vzestupu a momentálně si hrají na Zemi. Kdykoliv nás vidí ve Vyšších Sférách zakopnout, okamžitě provádí seřizování procesu, i když první měsíce roku jsou pro Gatekeepery konstantní a komfortní. Ach můj Bože! Láska, pokora, a oddanost našich galaktických spolupracovníků mě dojímají k slzám. Je to mnohem víc než pokora,  mnohem víc než Láska, mnohem víc než oddanost.
Máme před sebou silné kolektivní posuny (březen, duben). Vzhledem k trajektorii budoucnosti, vidím přes Mayský kalendář, Trecenium Chicchan, Etznab a změnu časové osy v Treceniu Chuen, Světlo bude vytvářet dramatický posun a zrychlení. Zdroj nastavuje silnější způsob objevování pravdy o sobě. Nové Světlo slouží pro rozpad Starého a vznik Nového společenského řádu.
Co se děje v nižších časových osách? Nápor na nervovou soustavu, dezorientace, nové frekvence jsou matoucí pro běžnou populaci. Takže se prosím pusťte všech zbytečností a odpojte od spodních realit. Mnoho lidí chodí se zavázanýma očima. Žijí se svými bludy, projekcemi, patologickým chováním a velebí své ego-předpoklady. Jejich Vědomí je založeno na oddělování.
Jsme zodpovědní, ano, my jsme zodpovědní za to, jak reagujeme na ty, kteří si zvolili žít v dualitě. Všechny jejich pocity a projevení musíme bezpodmínečně milovat a umožnit jim pracovat skrze naši Světelnou magii. Nechat na ně dopadat naše Světlo. Jakmile je vaše energetické pole čisté, jasné, vysoké vibrace, lidé na vás reagují otevřením srdce. To jim pomáhá přiblížit se nenásilně do Jednoty. Tak se uplatňuje vaše Osvícení. Lidé, s kterými se setkáváme, na nás projektují své vzorce, nicméně s nimi komunikujeme vždycky z úrovně bezpodmínečné Lásky. Vždycky. Naučte se tento způsob v každém okamžiku rozlišovat a uplatňovat. Je to exprese vaší energie, co vytváří zázraky na Zemi.
Spojte se se svými duchovními kořeny. Jsme jedna Rodina, ačkoliv si to mnozí nemyslí. Stěhujeme se do nového způsobu společenství, osvícených partnerství. Je zde mnoho duší, které slouží zrodu Nového paradigma. Pravé pokorné akty zůstávají často bez povšimnutí. Mnoho se děje v zákulisí našich osobních životů, mnoho se děje v zákulisí Vzestupu. Dochází k mnoha setkáváním. Lidé chtějí spolu-vytvářet. Chcete-li se podílet na rychlejšímu posunu, vyžadujte ve svých obchodech kvalitní zboží, kvalitní jídlo. Můžete tak položit základní kámen vytváření nové ekonomiky. Už v letošním roce budou existovat v podstatě dvě ekonomiky. Je čas začít fyzicky tvořit návrat Domů.
Je tu několik velmi málo lidí, kteří jdou první a vědí, jak ukazovat cestu krok za krokem. Každý z nich odhaluje pravdu o sobě stále víc. Jsou zodpovědní za vedení procesu Vzestupu. Je čas odhalit starověkou moudrost, přeměnit minulost Země na zlato. Jsme tady a připraveni převzít vedení.
Otevřete se Světlu, Lásce a Nanebevstoupení. Nalaďte se na nejvyšší Pravdu a buďte flexibilní na své cestě expanze Vědomí. Láska je všechno co JE, teď, tady a navždy, Milovaní.
V Lásce, Světle a Službě
Lenka
Lenka Sykorova (c) www.mayskykalendar.blogspot.com
Zvažte poskytnutí daru pro práci, která inspiruje, posiluje a pomáhá vibračně růst. Spoluvytváříme společně budoucnost.

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png