Zdroj: Pixabay.com

Buďme zase jako malé děti, vědomé a v přítomném okamžiku. Ponořme se do proudu Vědomí a naslouchejme, co nám chce sdělit.

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Skutečná moudrost pohádek se hřeje na nebeských stráních Pravdy. Tečou jako vodopády nekonečně se řinoucích perliček opojných chvil z nebe v pronikavé informační záři oslovující harmonii a jednotu božího světa nového kosmického věku. Záleží jen na Tobě, zda odhalíš nejčistší pramen krásy v sobě a objevíš milující stále přítomné doteky průzračných rukou Boha.

Houpeš se v náruči slunce, obklopený nebeským větříčkem, který rozproudí víry nových příležitostí a odkryje zarostlou cestičku k Poznání. Cítíš tóny opojných vůní roztočené spirály duhy kouzelných barev života kolem sebe? Vpusť ji k sobě do náruče okvětních lístků rozkvetlých růží. Po jejich jemných stráních sjedeš jako kapka vody do nejhlubší jeskyně uvnitř křišťálového království a usedneš zářivý jako odevzdaný květ středu lůna Boží Prozřetelnosti.

Nechej se vtáhnout do prázdného prostoru a uvidíš svoje tělo zahalené do pohádkového teplého závoje posetého hvězdami světla hlubokého spánku, osvěcujícího přímou cestu k Božímu království. Jsi blízko průzračnému, tekutému moři Vědomí. Nechej se unášet jeho chvějícími se víry božského štěstí a prožívej lehkost jemných doteků, vznášejících se jako teplý proud páry ve vzduchu.

Probouzíš nebeské tóny a uvolňuješ dráhy mozku průzračnému andělskému zvuku kolébky Zdroje. Propojený s tímto přístavem se navrať zpátky tunelem zrození i pomyslné smrti a nezavírej dveře přicházejícím kouzlům. Žiješ ve Věčnosti Boží, chráněný a šťastný, kdykoliv máš možnost nastavit světelnou ruku jejím paprskům.

Autorka: Eva Hannah Haberlandová
www.facebook.com/EvaHannahHaberlandova


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě