Milí klienti, podařilo se nám sesouladit termín s Jiřinkou Lockerovou, jak asi tušíte naší oblíbenou autorkou materiálů (bachovy karty, sladění , grálovky všechny mandaly, obrazy a symboly), se kterými nejčastěji pracujeme. Vnímám, že seminář bude moc příjemný a v obrovské síle jemný a plodný. Napomohou nám nové zdravé energie po slunovratu. Poskočíme do dalších vibračních úrovní, ukotvíme nové, i to co se nepodařilo dřív, ve hmotě. Naše těla budou harmonicky znít. V příloze naleznete krásný letáček od Jiřinky.

Těšíme se na Vás.

Budete rozděleni do dvou skupin. Jedna skupina bude první den pracovat s námi na souznění energií těla a duše, druhá skupina bude s Jiřinkou tvořit osobní mandalu na podporu komunikace těla a duše, druhý den se skupiny vymění. Nebojte se každý bude v pravý čas v té pravé skupině.

Datum:  sobota a neděle 13.-14.7.2019

Místo konání: Dům Dětí a Mládeže – DDM Blansko, Údolní 1200/2, BLANSKO (Jihomoravský kraj) – (12min. pěšky od vlakového a autobusového nádraží)

Cena:  2.400,- Kč za oba dny (hotově před seminářem)

Cena semináře je uvedena bez noclehu. Přespání je možné na požádání zařídit v místě semináře v tělocvičně na žíněnkách nebo karimatkách ve vlastním spacáku – cena se počítá podle počtu účastníků: 900Kč / počtem osob. Není špatné využít, energie pracuji i v noci 🙂

Čas: sobota 9:00-17:00 a neděle 9:00-17:00 (čas ukončení je orientační, může být podle potřeby posunut)

Přestávka: 1-1,5hod dle potřeby

S sebou: přezůvky, karimatku, deku, polštářek, pohodlné oblečení a svačinu (nápoje a malé občerstvení zajištěno)

Maximální počet účastníků:  2×10 osob

Budeme moc rádi, když naši pozvánku rozšíříte dál.

Objednejte se prosím co nejdříve, ne na poslední chvíli jak to často děláte :), potřebujeme to vědět kvůli zamluveným prostorům a noclehů.

seminare@paprskysvetla.cz nebo na mobilu 602 442 771 Jana Němečková

S pozdravem

Kateřina a Josef a naše pomocná ruka Jana Němečková


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě