„No tak dneska to je teda ale už hodně,“ řekl jsem.

Přede mnou stál mladý muž, v rozpuku sil, blížící se Kristovým létům, kdy člověk přestává od Vesmíru brát a začíná dávat. Svalnaté tělo oblepené odulými svaly, které místo veselé písně o komplexním pohybu pracujícím  pouze s vlastní vahou na čerstvém vzduchu, pro který bylo stvořeno, zpívá baladu o zatuchlých prostorách, železných těžkých strojích a vyleštěných zrcadlech. Přirozená symetrie je potlačena chorými představami o kráse. O chiméře současné populární krásy, která plní stránky módních časopisů, trendových webů a frekvence televizního vysílání.

Kůži nepokrývá jeden jediný chlup navíc, který kdekoliv jinde než na bradě je nežádoucí. Ano, brada s několikadenním strništěm, která silně kontrastuje se zbytkem. Vlasy precizně uhlazené, každý na svém místě.

„Co jako?“

„No, ta růžová.“

Mužné tělo je obaleno do bílých kalhot, bílých tenisek a sytě růžového polotrika renomované značky. Vše musí být označeno nenápadným logem, které zasvěcence informuje o vysoké ceně pořízení. Idol většiny současných žen: Vyvoněný, stylově oblečený, osvalený muž se strništěm a hladkou pletí splňující všechna přísná kritéria současné doby, požadující muže dbající na poslední módní hity, nejnovější kosmetické přípravky, užívající tu nejstylovější elektrotechniku a vonící po exotických květinách plujících po mořské hladině, avšak tvrdě bojující za svá neotřesitelná politická stanoviska.

„Jaká růžová, to je přece lososová!“

Vnímám to ze všech různých stran a vidím pod všemi možnými úhly pohledu. Muž, tak jak ho známe, muž lovec, muž drancíř, muž válečník, muž znásilňovač sestupuje ze svého piedestalu a uvolňuje místo muži pečujícímu o děti, muži kuchařovi, muži plačícímu, muži soucítícímu. Ženská energie na naší planetě začíná převažovat.

Ten nový stav je možné vidět na každém kroku. Drsní bojovníci v arénách smrti pláčou a objímají se se svými soupeři, kdysi hrubí gladiátoři v ledových arénách, bezzubí a zjizvení nyní špekulují, jaký účes jim pod helmou vydrží nejdéle. Zbytky své staré mužnosti vloží do kultivace svého mohutného vousu avšak jenom proto, že aktuálně je to přeci IN. O gogo gladiátorech v travnatých arénách ani psát nebudu. Třeba byste mi ani nevěřili

Současní muži používají slova jako láska, úsměv, soucit. Nestydí se za své slzy. Ukazují světu symbol srdce v jednoduchém gestu. Chodí na rodičovské dovolené. Sledují módu. Dbají o svůj vzhled. Zajímají se o to, co jí, a proto vaří. A vaří dobře. Když vaří muž, dělá to proto, že ho to baví a naplňuje. Tvoří něco, co jemu, nebo někomu jinému udělá radost.

Jistě, stále se najdou výjimky, které výše uvedené vyvrací, avšak trend je zřejmý.

Muž válečník končí a s ním končí žena služka.

Povstává nová žena. Žena matka rodu. Žena čarodějka. A muž, byť se mu to může zdát nespravedlivé, přestane být číslem jedna.

Je zřejmě, že se na Zemi rodí více a více bytostí s větším poměrem ženské energie, ať už jde o ženy či muže. Ženy jsou více ženami a muži jsou více ženami. Není na tom nic nezdravého. Avšak je potřeba se mít na pozoru a nespojovat si toto dění na planetě s pokřivenými záměry megalomanských výrobců konfekce a kosmetiky. Ti se pouze vezou na silné vlně změn energií na planetě Zemi. Těžko říct, jak na to přišli, nicméně se nebráním myšlence použití určitého druhu magie. Vlastně není žádným tajemstvím, že velké obchodní řetězce magii používají a to samozřejmě za účelem navýšení zisků. Stačí si zajít do Kauflandu a otevřít vědomí. Kdo to vydrží, neotevřel skutečně své vědomí.

Některé zženštilé vzory, které na nás shlíží z všudypřítomných reklam, nejsou zástupci onoho nového muže. Muži tančící v ženských botách na podpatku, poměrně oblíbené travesti show, muži líčící se jako ženy, muži oblékající se jako ženy jsou pouze důsledky činů konaných v nevědomosti. Jsou nepochopenou reakcí na sílící energie, které k nám přicházejí z Vesmíru.

My jako noví muži máme být méně konvenčními muži a více novými ženami. Avšak v jiných aspektech života, než v těch, které se dají zpeněžit.

My noví muži máme přestat bojovat. Máme více mluvit, jak se ženami tak mezi sebou. Potřebujeme více soucítit. Potřebujeme více chápat a cítit. Více vnímat krásu kolem sebe. Už nemůžeme znásilňovat život k obrazu svému a plivat na něj, když se nedaří. Potřebujeme se rozhlédnout novýma očima a uvidět tu neskutečnou krásu, kterou život na Zemi oplývá.

My noví muži musíme nezbytně schovat své zbraně, na které jsme tak pyšní.

Potřebujeme začít tvořit a přestat ničit. Přenést a přetransformovat své nehmotné vnitřní světy do hmotných forem a tak je dokázat přijmout a vyrovnat se s nimi.

Potřebujeme šlechtit své vnitřní světy a konejšit své vnitřní dítě.

Nepotřebujeme být krásní navenek, ale uvnitř.

Nepotřebujeme nakupovat podle nejnovějších trendů ale místo peněženky musíme otevřít svá srdce.

Nezbytně potřebujeme shodit své ochranné masky. Mimikry, kterými se chráníme, a za které se schováváme. Nejsme takoví drsňáci, jaké ze sebe děláme. Pokud druhý drsňák uvidí, že ten drsoň, ke kterému on shlížel, se náhle dokáže omluvit, dokáže se usmát a dokonce u piva mluví o svých dětech, odváží se také on mluvit tak, jak mu šeptá jeho srdce.

Protože to všichni cítíme, ale mnohdy to nedokážeme pojmenovat či uchopit. Už je to tady. Ta změna, které se spousta z nás bála, je tady a probíhá. Už to jede.

Žádná válka nebude, i když by si ji mocní přáli. Konspirační teorie se stávají realitou avšak v jiné formě, než bylo plánováno.

Největší moc se nachází na zahradách a malých políčkách. Pokud dokážeme vypěstovat vlastní potravu, snížíme svoji závislost na systému. Pokud budeme pěstovat a žít permakulturně, své závislosti se zbavíme úplně.

Pokud budeme pěstovat vlastní potravu, navrátíme se k přírodě, která má pro nás úplně vše, co potřebujeme. Má pro nás moudrost, potravu i energii. Už pouze pochopením přírodních zákonitostí nalezneme řešení mnohých svých životních situací.

Bezpodmínečně musíme zastavit drancování Země. Není na světě moc jiných druhů, které by znásilňovali své samice, týrali své děti, káleli si do pitné vody, ničili svou potravu, otravovali prostředí, ve kterém žijí a bez ustání rabovali Zemi bez možnosti návratu.

Nový muž toto umožní. Umožní to tím, že se stáhne ze svých vůdčích pozic a předá moc zodpovědnějším.

Nový muž již povstal. Sice se teprve rozkoukává a ještě si není úplně jistý, co a jak, ale je tu. A s ním přijde nový svět.

MéR

Zdroj: http://probuzeni.blogspot.cz/2016/11/soumrak-muzu.html

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png