Současné energie – novoluní v raku, letní slunovrat a zatmění slunce

datum 20. 6. 2020

Prožíváme čas silných energií a hlubokého vnitřního uzdravení. Zachovejme si v každé situaci víru, pomůže nám se přese vše přenést. Sluneční nergie pomůže vše projasnit, očistit a posílí nás. Uznejme a prožijme svůj duchovní rozměr.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Uvolňují se velmi silně karmické věci. Jelikož nastává novoluní v Raku, pak se dotkne karmických záležitostí rodin, rodu, bydlení a vztahů. Jak jsem již psala pro týdenní předpověď, heslem tohoto týdne je Buď připraven. Může přijít opravdu mnoho nečekaného, ať už v dobrém nebo se vše může dát opačným směrem, což může vyvolat různé zraňující situace, napětí a na povrch vypluje vše, co nebylo dosud řešeno, vyřešeno, co už nesplňuje vibraci lásky, takže se dá vše do pohybu a přinese to novou a jinou energii.
Je potřeba si zachovat víru v sebe, víru v to, že je vše dobré a že vše se děje pro naše dobro, ať už to může vypadat jakkoli. Snažte se být optimističtí, zachovejte si svoji víru a posilujte své já. Pamatujte na to, až se octnete v obtížné situaci. Všechny rány osudu se nakonec překonají díky víře. Bez víry nemáme nic.

Nastává čas hlubokého vnitřního uzdravení. Vnímejte vše jako požehnání a s plným vědomím pracujte se svými mužskými a ženskými energiemi, aby splynuly v zářící jednotu. Uznání a uzdravení těchto energií hluboko ve vašem nitru představuje nejvyšší princip Prastvořitele na cestě k hlubokému poznání.
Vědomé splynutí energií v našem bytí se bude odrážet rovněž navenek. Z našeho nitra se bude navenek zrcadlit uzdravení a sjednocení v dokonalé harmonii. To způsobí, že dokonalost budeme prožívat i v rámci vnějších partnerských vztahů. Magnetické reflexe se můžou vyléčit a splynout v jedno.
Když se zdokonalí vaše energie vnitřní podstaty, může to rovněž vést k tomu, že stávající partnerské vztahy zvolí cestu energetické odluky, jelikož zaniknou třecí místa u jednoho z partnerů. Ale také může dojít k osvobození se od cizího vlivu a váš partner bude moci prostřednictvím vašeho vnitřního splynutí prožít hluboké uzdravení.

Míříme tedy ke splynutí, spojení a dotýká se to nás samých, ale i partnerství, spřízněných duší a naší druhé poloviny duše. Vyplavují se ven opět emoční bloky z minulosti, touha po spojení duší, které k sobě patří a to vynese na povrch emocionální výkyvy v podobě větší citlivosti.
Sama jsem to na sobě již včera pocítila.
Oslavme slunovrat – oslavme každé svítání a vzdávejme díky za léčivou energii Slunce. Velmi vhodné je nyní meditovat a spojovat se sami se sebou, se sluneční energií, s energií lásky, světla, hojnosti...
Vědomě se můžete spojit se sluneční energií. Představte si, jak tělem proudí teplo a světlo, je to velmi léčivý proces. Na mém Youtube kanálu si můžete stáhnout nebo poslechnout sluneční meditaci, která je velmi očistná, léčivá a zvlášť v těchto dnech Vás může posílit a skrze ní se můžete napojit na sluneční energii a portál této energie, energie letního slunovratu.
Uznejte svá přání, tužby a potřeby a podnikněte kroky pro jejich naplnění. Zkoumejte a registrujte své dary, nadání a úspěchy.
Když přijmete všechny své stránky, budete se cítit zakotvení a budete si věřit. Potom můžete upřímně uznávat i druhé.
Uvědomte si, kdo skutečně jste – vyspělý duch v lidském těle. Když uznáte svůj duchovní rozměr, sladíte se se svým pravým já a váš duch se začne vznášet.

POSELSTVÍ:
Milovaní lidé,
světlo, které je spojeno s Centrálním Sluncem se více a více zesiluje a vy to všichni již prožíváte, vnímáte. Někteří z vás jste se tomuto světelnému proudu otevřeli, jiní ještě ne a někteří jsou v odporu. Pro ty, kteří jsou v odporu, pocítí změny nejsilněji, protože tak, jak jsou oni v odporu, tak silně na ně bude tlačit tato světelná síla energie. Ti všichni, kdož jdou proti proudu světla či mají různé bloky v sobě a nepracují sami se sebou, těch se to dotkne nejvíce, ve smyslu různých forem projevů bolesti, nemocí, vyplavení potlačených emocí, tlaků v těle, bolesti uvnitř těla, orgánů bez toho, aniž by vám lékaři zjistili, co je příčinou – toto vše jsou některé příznaky transformační energie – energie světelného proudu, který proudí z Centrálního Slunce a je spojen s jádrem Země.
Současné energie přináší velké emoční turbulence, výkyvy nálad, únavu, nespavost, protože dochází ke kalibraci, k restartům, novým startům a novým nastavením a paradigmatům této planety a vás všech.
Tvoří se nové, vy tvoříte nové vaším souhlasem, vaším nastavením, vaší otevřeností srdce a lásky, která proudí z vaší srdeční čakry.
Otevřete se tomuto procesu dokořán.
Představte si otevřené moře, oceán, a tak jak je moře široké, hluboké a nekonečné, tak pracujte s vaším srdcem, které vědomě takto rozšiřujte, prohlubujte.
Objevte vaše hlubiny, ponořte se do nich, do míst, která vám stále ještě nebyly ukázány, projeveny, nebo jste v té hloubce něco skryly, utajily a to vše teď vyplouvá na povrch.
Vše se vyplavuje ven. Je to jako voda, která vymývá vše, co do ní nepatří a bere s sebou vše, co již nemá a neplní svůj účel. Představte si, že stojíte pod nějakým krásným vodopádem nebo se necháte omývat mořem a voda z vás smývá vše negativní, neúčelné, nefunkční. Toto je velmi účinné a očistné cvičení, které si můžete dělat kdykoliv a kdekoliv. Stačí si to jen mentálně představit.
Vše se léčí, uzdravuje, vědomě čistí, mění, přenastavuje, vibruje již jinou energií. Vy a Země kráčíte po vzestupných krocích směrem vzhůru. Nalaďte se na tento vzestupný světelný a láskyplný proud a plujte s ním v této nové a úžasné energii.
Nadechněte se do něj, naciťte se na něj a prožívejte ho každou buňkou vašeho těla, protože i vaše tělo se ladí a přenastavuje, včetně vašeho DNA. Tento proces vám umožňuje postoupit výš a je potřeba k tomu nejen váš souhlas duše, ale také vědomé práce, přispění tvořivostí – tvořením a nastavením se do těchto nových energií.
Jste láska, láskou jste a láska je vaší podstatou. Tento kód lásky si nesete v sobě milovaní a je potřeba tento kód aktivovat a otevřít se mu.

Přátelé přeji Vám nádherné dny naplněné láskou, světlem, sluncem, radostí a hojností. Posílám i audio nahrávku.
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info
https://www.youtube.com/watch?v=dZrz13sCjAE&t=2s

Zdroj: www.facebook.com/LucieLila37

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico