SOUČASNÉ ENERGIE – LVÍ BRÁNA

datum 8. 8. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Milí přátelé,
přináším vhled do současných energií, kdy jsme momentálně aktuálně v energiích proudících z otevřené Lví brány.
Přináším Vám také poselství pro tyto dny. Vše si můžete poslechnout v audio verzi na mém Youtube kanálu zde:
❤❤❤
V naladění na kolektivní energie mi přišlo, že je zde velká vnitřní nejistota a že spousta lidí stále ulpívá na tom, co vidí, co kdo říká, hledají opěrné berličky u ostatních, ale nehledají odpovědi a jistotu uvnitř sebe, nespoléhají sami na sebe, na svůj selský rozum, na své vnitřní vedení.
Je potřeba získat a dojít k nadhledu, porozumět si a být ochotni vykročit jiným směrem. Dovolte si více naslouchat svému vyššímu vedení, intuici.
U někoho můžou padnout nějaká zásadní rozhodnutí a u toho je potřeba důvěřovat svým pocitům, protože ty vás nikdy nezklamou. Věřte, že s lehkostí překonáte všechny strachy a vnitřní zábrany. Vděčně naslouchejte svému srdci, protože tak zajistíte, aby vaše sny se staly skutečností. Důvěřujte sami sobě.
Nějaké situace mohou být zahaleny tajemstvím. Uvědomme si, že žijeme ve světě iluzí a některé situace se nemusí dařit stále vyřešit. Pozor na vytváření si vzdušných zámků. Nenechte se omámit vnějšími okolnostmi či povrchními projevy. Součástí nás samotných je i temná stránka a je potřeba ji přijmout. Získáte tak příležitost k tomu se posunout dál a posoudit realitu ve světle pravdy.
Velmi důležité je být naladěni na své srdce, otevřít ho a žít to, po čem toužíte. Žijte tady a teď.
❤❤❤
POSELSTVÍ:
Milovaní,
vstupujete do nového času, vše se již započalo a děje se ve velkém, i když zatím je to vnímatelné (viditelné) jen pro někoho, za oponou to již jede a proudí. Hodně záleží na vašich individuálních nastaveních, vibracích a vašich tvůrčích energiích, protože každý může vnímat posun a energie Nové Země jinak. Znamená to, že ten, který žije lásku, usilovně na sobě pracuje a koná z pozice srdce, ten je již vibračně naladěný do Nové Země. Nově probuzení se tam již ladí a ostatní zůstávají ve starém běhu událostí, v jejich odpovídajících vibracích.
Brány tu jsou pro posun vědomí, pro získání nových informací a kódů, k aktivacím vědomí a pro možný vstup do nových vibrací.
Důležité je udržovat stav vědomí v novém, tedy ve vyšších vibracích z úrovně srdce.
Žijte lásku a tvořte vize v novém. Vložte do svých vizí a záměrů vše, co si přejete a jak si přejete žít v novém.
Máte příležitosti toto tvořit, jelikož vaše podstata je tvořivá a podstata vašich duší je láska. Tvořte z lásky, z vašich otevřených srdcí a věřte, že vy sami nejlépe již dobře víte, co konkrétně chcete žít, co konkrétně si přejete žít a to tvořte, milovaní.
Pamatujte také, že na tuto velkou změnu, která se tvoří nejste sami. Máte pomoc od duchovních průvodců, bratrů a sester z hvězd a co je potřebné vždy udělat, když budete potřebovat pomoci, je požádat nás o ni! To je velmi důležité, protože bez vašeho přání a výzvy, abychom vám pomohli, toho příliš nezmůžeme, protože ctíme zákon vaší svobodné vůle.
Nenechte se vyvést z vaší úrovně vědomí, držte stále balanc a rovnováhu ve vašem stavu vibrací a spíše se pokoušejte navyšovat tuto úroveň, než abyste se nechávali vtáhnout do starých programů, vzorců či jedovatých událostí a okolností, které se kolem vás dějí.
Udržovat vysoké vibrace je nyní jeden z vašich nejdůležitějších úkolů a činností, milovaní. Týká se to vás probuzených, láskyplných a vědomých bytostí. Jste jako leadeři světla, ti, kteří nesou ze svých srdcí pochodně světla a ukazují ostatním cestu a svítí na cestu těm, kteří se právě probudili a rozsvěcí srdce těm, kteří ještě spí.
Držte se energie lásky, ať se děje, co se děje, poněvadž držíte tuto energii nejen pro sebe, ale i pro ostatní a matku Gaiu.
Poslové světla, bytosti lásky, propojte se po celé Zemi, rozsviťte svá světla jako lucerničky ve tmě, ať vás vidí všude, ve všech koutech světa a držte váš vnitřní oheň světla dál.
Jste v procesu přenastavování a vstupu do nového, dýchejte v novém proudu lásky, z nové úrovně bytí. Prosím nepolevujte v tom a stále zůstávejte ve své síle navzdory všem okolnostem.
Jsme s vámi.
S láskou
Lucie Lila💗
Může jít o obrázek text, kde se píše VHLED DO SOUČASNYCH ENERGIÍ LVÍ BRÁNA Lucie Lila www.statnyzivot.info
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě