Současné energie + brána 2-2-2-2

datum 3. 2. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé,
rozhodla jsem se dnes udělat výjimku, nedělala jsem předpověď pro následující týden, protože dnes se otevírá brána, portál data 2.2.2020 a proudí k nám silné energie. Tyto energie většinou proudí již před a po těchto silných datech.
Díky tomu, jste se mohli během týdne cítit více citliví až přecitlivělí, mohli jste být plačtiví, pocítit vnitřní smutek, který pramení zejména z minulosti, ze starých či současných vztahů, ze zranění, bolestí, odloučení, ztrát a také strachů ze smrti. U někoho toto mohlo probíhat vědomě nebo nevědomě.
Jsme v procesu odbavení, zbavování se všeho, co nám neslouží. Nechejte to volně projít, pustťte to, ono to zase odezní, povolí.
Dnes je velmi příznivý den pracovat sám na sobě, proto je vhodné být sama/sám se sebou, jít do hloubky svého nitra a pořešit v sobě své záležitosti. Otevřete se energiím, které proudí, nalaďte se na tento proud. Můžete obdržet nové myšlenky, nápady, informace, které můžou být pro vás důležité.
A nyní už předám poselství💜

Milované duše,
je ve vás uvězněno stále plno starých a přežitých náležitostí, starých odpadků, které je už potřeba PŘIJMOUT a PUSTIT se jich, stále se k nim nevracet dokola, protože pak se stále točíte ve stejném kruhu dění vašich událostí a nemůžete se posunout plynule dál. Toto je nyní potřeba vědomě učinit, a díky otevřené bráně vše můžete snáze pustit. Energie jsou tomuto procesu otevřeny a pomáhají vám s tím více než kdy jindy. Jsou zesíleny, a proto můžete také pocítit tlaky na vás. Na každého působí velmi individuálně a podle toho, jak kdo má již zpracováno.
Zároveň se otevíráte novým energiím, které již na Zemi krátký čas proudí a spustily se. Tyto energie ovšem budou zesilovat své vibrace a vy je můžete, za nějaký čas, velmi pěkně pocítit, jejich „novou vůni“.
Přichází nový způsob tvorby, kterému se již pomalu otevíráte a budete se tomu přizpůsobovat.
Je vhodné a dobré se vědomě na tyto energie naladit a otevřít se jim, protože pokud zvolíte cestu odporu, pak vás to bude více bolet.
Není v mém úmyslu, a to nikdy, vyvolávat ve vás strach či obavy, jen vás upozorňuji vždy na vše, co je možné.
Pamatujte si, že JSTE TU HLAVNĚ KAŽDÝ SÁM ZA SEBE, ale zároveň spoluvytváříte jednotu, a proto každý váš krok, posun, myšlenka mění vaší realitu, a to jak osobní, tak i kolektivní.
Vpusťte do sebe nové kódy Země, nové kódy tvoření, spolupráce, příležitostí.
Nepodléhejte strachům a nechte se vést svým srdcem a pocity, tam najdete sílu, odvahu a pravdu.
Děje se vůle Boží a zákony Vesmíru jsou platné pro všechny, držte se jich milovaní, neboť i díky konání dobra, velmi přispíváte k posunu vás všech.
Přijímejte vše do vašich životů, a i když to může někdy vypadat jakkoli, je to vždy řízeno z vaší vůle, z vyšších sfér a pro dobro všech.
Channelingové poselství, přijato 31.1.2020

S láskou předala
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico