SLUNOVRATOVÝ PORTÁL NULOVÉHO BODU

datum 21. 6. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Slunovrat nastává v pondělí 21. června (5:32) a vytváří silnou vektorovou hybnost spirálovitě směřující ke galaktickému středu. Vrháme se vesmírem k historickému zúčtování časové osy staré Země. Brána slunovratu se otevře, když Slunce „stojí na místě“ mezi světlem a tmou. Je to den energie nulového bodu, klidu mezi dnem a nocí, mezi naší minulostí a naší budoucností.

Slunovrat tvoří přímou cestu do galaktického středu při 26 ° Střelce - stěžejní bod mezi hmotou a virtuální hmotou. Je to univerzální portál transformativní alchymie. Jak stoupáme do nulového bodu, všechny nesouhlasné frekvence erodují a jsou smazávány fázovým rušením. To, co již neharmonizuje s univerzální jednotou a vědomím jednoty, se rozpouští. Blížíme se k bodu zlomu v lidském vědomí, jak stoupáme výš a výš. V tomto posvátném prostoru přivádíme k životu nové světové paradigma na časové ose Nové Země.

Vzhledem k tomu, že závoje jsou tenké a systémy ochabují, můžeme ovlivnit budoucí výsledek. Jsme svědky srdečního hnutí společného soucitu a empatie k sobě i ostatním. Náš svět, který již není fixován na osobní akvizici nebo individuální rozdíly, se může spojit a nastartovat nové paradigma.

Rok 2021 je monumentálním rokem, kdy se Gaia přizpůsobuje časové ose Nové Země. Rozsáhlé aktualizace v tomto roce vedou ke ztělesnění duše a vícerozměrnému životu. Stejně jako symfonie dosáhne crescenda, naše lidská energie stoupá na frekvenci směrem ke sjednocení duše. Jak stoupáme výš, zažíváme úvodní pocit svobody, lehkosti, jasnosti a osvobození! Nižší, hustší omezení v těle, srdci, mysli se rozpouštějí a uvolňují, čímž se uvolní více našeho hlubšího potenciálu a kreativního ducha.
Jste „vůdcem vědomí“! Nejenže šíříte lásku v celém kolektivu, pomáháte transformovat Gaiu z egem ovládané planety, na Srdeční Čakru Mléčné Dráhy. Proto jste tady. Uzdravte svá srdce, dosáhněte vnitřní rovnováhy a vyzařujte lásku všude kolem 🙂
Lovingly, Meg Benedicte
Quantum Access®
Copyright (c) 2021 Meg Benedicte * Všechna práva vyhrazena * Tento materiál můžete kopírovat a distribuovat, pokud ho žádným způsobem nezměníte, obsah zůstane kompletní a uvedete toto upozornění na autorská práva.
Sdíleno ve světle té dokonalé, všudypřítomné a všeobjímající JÁ JSEM PŘÍTOMNOSTI,
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico