Slunovrat nastává v úterý 21. června

datum 19. 6. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Slunovrat nastává v úterý 21. června a vytváří silnou vektorovou hybnost spirálovitě směřující ke galaktickému středu. Řítíme se vesmírem směrem k historickému zúčtování časové osy Staré Země. Brána Slunovratu se otevře, když se Slunce zarovná s galaktickou energií nulového bodu, klidem mezi dnem a nocí, mezi naší minulostí a naší budoucností.

Slunovrat tvoří přímou cestu do galaktického centra na 26° Střelce – styčný bod mezi hmotou a virtuální hmotou. Je to univerzální portál transformativní alchymie. Jak vystoupáme do nulového bodu, všechny nesouhlasné frekvence erodují, zrušené fázovou interferencí. To, co již neharmonizuje s univerzálním vědomím Jednoty, se rozpouští. Blížíme se k bodu zlomu v lidském vědomí, jak spirálovitě stoupáme výš a výš. V tomto posvátném prostoru rodíme zaživa nový kruhový operační systém v časové ose Nové Země.

Jak se závoje ztenčují a systém umělého napájení shora dolů pokulhává, můžeme ovlivnit budoucí výsledek. Jsme svědky srdceryvného hnutí společného soucitu a empatie k sobě i ostatním. Náš svět se již nebude fixovat na osobní akvizice nebo individuální rozdíly a může se sjednotit a nastartovat nové paradigma.

Stejně jako symfonie dosáhne crescenda, naše lidská energie narůstá ve frekvenci směrem ke sjednocení duše. Jak sami sebe pozvedáme, opouštíme simulaci (realitu Matrixu), zažíváme rozšiřující se pocit svobody, lehkosti, jasnosti a osvobození 🙂 Nižší, hustší omezení v těle, srdci, mysli se rozpouštějí a uvolňují, čímž se uvolňuje více z našeho hlubšího potenciálu a tvůrčího ducha.

Jste ‚vůdci vědomí‘! Nejen, že šíříte Lásku v celém kolektivu, ale přeměňujete Gaiu z planety ovládané egem, na srdeční čakru Mléčné Dráhy. To je důvod, proč jste tady. Uzdravte své srdce, dosáhněte vnitřní rovnováhy a vyzařujte Lásku do všech stran.

Lovingly, Meg Benedicte
https://megbenedicte.com
Copyright (c) 2022 Meg Benedicte * All Rights Reserved *
ZDROJ: https://quantumaccess.newearthcentral.com/

Sdíleno na vlnách nekonečné vděčnosti a harmonické hravosti s tokem života,

Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico