12.6.2019 se otevřela před-slunovratová brána. Energie slunovratu od této chvíle k nám již proudí a stále zesilují.

Kolem planety i lidí se zhmotňují neviditelné a s okolím splývající duté trubice, které odsávají parazitickou energii, viry, čipy, programy…

Tento kosmický vysavač má v jiných částech vesmíru kapsle, do kterých vše odtéká a plameny se přeměňuje.

Občas se stane, že bytosti, které této přeměně nepřejí nějaký odsavač entit objeví a dají před něj clonu. K odsávání sice dochází, ale jen vzduchu a “smetí” z okolí poté padá na jedno určité místo.

A tak se některým lidem někde uleví a jinde přitíží. Mohou se až téměř dusit, mít alergické reakce, upadat do smutku.

Již se to přestává dít, protože tyto clony, mnohdy i ve formě uměle vytvořených mraků, jsou rozráženy blesky při bouřce a také zemskými krystaly, které vyzařují obrovské množství světelné energie. Tyto paprsky závoje roztrhávají.

Není mrak jako mrak. 🙂 Někdy nás i chrání před nevhodnou energií, která by zde mohla dopadnout.

Uvolňují se zlosti, vzteky, agrese. Můžete mít chuť dupat, křičet… Pokud nemáte možnost si zařvat třeba v lese, tak si představte, že stojíte vysoko v horách, kde nikdo není a energeticky vše vykřičte. Táhněte to až z paty. Vypouštějte emoce tak dlouho dokud neucítíte vnitřní klid.

Poté si lehněte do trávy a vnímejte, jak vás čistí kosmické i zemské vysavače a vše spalují.

Po odsátí všeho, co již s vámi není v souladu, se tyto brány zavírají a otevírají se slunovratové diamantové portály napříč všemi dimenzemi.

Letos se diamantová energie ve vás otevírá ve všech prostorech a časech – v bezčasovosti.

Můžete si představit, že jste strom. Vaše kořeny s diamantovou energií prostupují různými dimenzemi, časy a prostory Země. Vaše koruna přijímá tuto energii ze všech částí vesmíru. Do diamantového srdce v hrudi proudí energie skrz všechny dimenze.

Diamantové čakry se otevírají do multidimenzionální podoby. Téměř explodují zářivým světlem. Již nejsou takové jak je znáte… Nachází se v nich celé galaxie, vesmíry, zdrojová energie.

Diamantové světlo přináší čistotu, průzračnost, lásku, pravdu, jemnost i sílu zároveň. Vše co není s touto energií v souladu se přeměňuje.

Srdeční čakra, jako spojnice Nebe – Země, jede nyní na plný výkon. Praskají okovy, řetězy, pouta, uvolňují se zranění a bolesti srdce.

Až vše povolí, tak oblast srdce začne zářit do všech stran.

Váš srdeční svit se propojí s ostatními diamantovými srdci na Zemi, ve vesmíru, ve všech časech, prostorech, dimenzích a vytvoří nádhernou světelnou posvátnou geometrii.

Tuto záři již nemůže nic zastavit… Cítíte její vůni, zvuk, vibraci, energii.

Vnímáte energetický světelný ohňostroj jako oslavu života. Vše se skrz vás kotví v Zemi.

Otevřete se plně této energii a oslavujte sebe, Zemi, všechny bytosti, světy, vesmíry a celé stvoření.

Ivona Antalii
www.kliceksrdci.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě