Milí čtenáři, vzhledem ke zvýšenému zájmu ohledně poslední pravděpodobné sluneční erupce, přidávám další várku aktualitek a svědectví, která jsem posbírala. Pokud jste předešlé články nečetli, doporučuji se k nim vrátit, abyste znali kontext: 1.díl2.díl3.díl.

Pokud jste četli třetí díl, jistě si pamatujete na výpis ze zahraničních zdrojů, kde je řeč o obří sluneční erupci, která by údajně mohla zasáhnout zemi a vyřadit z provozu podstatnou část našich elektronických zařízení i satelitů a způsobit tak velké finanční škody. I některá česká média se loni pokoušela tyto zprávy překládat. Například toto je jednoduchý neupravený screen, který mi vyjel z google po zadání hesla:
Hned první článek z webu denik.cz pravděpodobně popisoval podobnou zprávu, kterou jsem překládala ve třetím díle. Mluví o hrozbě sluneční erupce o stejné intenzitě jako v roce 1859. Když však na článek kliknu, zjistím, že stránka je vymazaná: https://www.denik.cz/rodina/slunecni-boure-jako-v-roce-1859-by-odrizla-svet-od-elektriny-i-internetu-20190813.html
Žeby někomu vadila? Někdo si stěžoval? Někdo dostal strach po jejím přečtení a začal vyhrožovat? … Stát se to mohlo a děje se to běžně.
Zato druhý článek už je starý. V roce 2016 Blesk.cz píše:
Vědci se chystají na sluneční bouři, která by vymazala veškerou moderní techniku
Nejzávažnějším případem je jistě sluneční bouře z roku 1859 známá také pod názvem Carringtonova událost. Bouře takového rozsahu by mohla vyřadit z provozu veškeré satelity, narušit systémy GPS a leteckou a lodní dopravu. Údajně by mohlo také dojít k tomu, že by se z pamětí počítačů smazala veškerá data. Náprava by zabrala měsíce a možná i roky a dle odhadů pojišťovny Lloyd’s of London by stála horentní sumu v rozmezí 600 miliard až 2.6 bilionů dolarů. Naštěstí vědci se na tuto možnost už dopředu připravují, ačkoliv je podle nich zatím málo pravděpodobná. Řídí se zřejmě heslem “Lepší pozdě než nikdy” a vědí, že kdyby k bouři přece jen někdy došlo, měla by ohromný dopad. V Americe se pro nedávno konala konference, kde se tento závažný problém řešil. (zdroj)
Třetí odkaz mapuje sluneční aktivitu a geomagnetické zemské pole. Ke dni 16.2. je obojí v normálu. Dalších několik odkazů jsou zastaralá opakující se data, která už jsme četli.
O něco zajímavější je zpráva z AC24, která vyšla 7.12.2018, cituji:
Podle finanční instituce v Kodani se nadcházející rok na Zemi přiřítí sluneční erupce třídy X, která vyvolá absolutní chaos po celém světě.
Bankovní analytici se domnívají, že 25. cyklus erupční aktivity Slunce začne v roce 2019 a na západní polokouli proběhne sluneční bouře, která zničí většinu družic a povede k neuvěřitelnému chaosu v dopravní a elektrické infrastruktuře, které jsou závislé na GPS. (zdroj) (AC24 překládalo z tohoto zdroje)
Ohledně toho, že by skutečně cca 8.2. 2019 byla silná sluneční bouře, jsem stále nenašla v oficiálních médiích nic a nenašla jsem k tomu ani příslušné tabulky. Takže toto tvrzení nelze potvrdit, ani vyvrátit. Stále je možné, že to bylo ještě málo a že nás teprve to nejzajímavější čeká. Říkala jsem to tm (který psal první díl této série) že stále nejsou žádná oficiální prohlášení ohledně tohoto data. Bylo mi odpověděno, že erupce rozhodně byla, silná jako blázen a že blbě bylo snad úplně všem… (Kromě mě teda :D)
Poslední měření německého týmu praxis-umeria, které se snaží zapisovat bovis energie do tabulek, vypadá následovně:
Oproti předchozímu vývoji je to celkem změna, nemyslíte? 🙂 8.2. v porovnání s předchozími daty vypadá, jakoby se snad tehdy nedělo vůbec nic. Zato 15. je fičák. Bovisy už několik let neustále rostou do nepředstavitelných čísel a jejich růst se stále urychluje, i skokově, jak můžeme vidět na horním grafu.
Je zde trošku záhadná jejich nová tabulka, ,,hodnoty vědomí Gaia”. Říkala jsem si, jestli to není magnetické pole, ale nezdá se. Každopádně tyto hodnoty dlouho stoupaly a jsou vysvětleny jako míra stavu vědomí naší země.
Když se vrátíme zpátky k bovisům, messteam píše v zápisku ze dne 13.2.2019, že aktuálně jde o číslo, které má 190 nul a jmenuje se ,,Untrigintilliarda”.
Dále píšou ohledně hodnoty vědomí Gaia, že nastává pokles, který znamená, že Gaia sbírá sílu na velké očistění. Nastřádanou energii poté použije nárazově… Dále doporučují ideálně veganskou stravu, ,,abychom byli připraveni”.
15.2.2019 mezitím zveřejnilo tadesco.cz e-mail čtenáře ze zahraničí, který si všímá časových anomálií
Probíhají diskuze, jestli se čas opravdu zkracuje nebo ne, jak na to lze získat důkazy atd. (Zkracování času je jeden z projevů konce starého systému a příchodu nového, s tématem Zlatého věku úzce souvisí.) Někdo zažije takový šok, jakoby dostal pánvičkou po hlavě a někdo prostě jenom má pocit, že neustále nestíhá. Zkušenosti jsou různé. Pokud velice zvláštní anomálii zažijete, nebojte se o ní mluvit, někam ji napsat a dejte vědět. Vaše zkušenosti a názory jsou určitě hodnotné a neměly by se zametat pod koberec.
Popisoval jsem v minulých měsících mnoho takových pozorování. Sami jste se vyjadřovali k těmto problémům a popsali své pozorování. Největší zážitek s posunem času jsem zažil, jak jsem popisoval, v Německu, kdy jsem šel od pokladny do auta s nákupem asi 60 minut. Ten den byl použit systém BST, který vrátil vše do “NORMÁLU”, dá-li se to tak nazvat. Naštěstí jsem měl s sebou svědka, který zažil PROKAZATELNĚ to stejné co já. Absolutně nevyvratitelně!!!!
Den nato pršel v Itálii kovový prášek, asi nějaký produkt z vodíkové bomby, která byla nad FFM (Frankfurtem, jak jsem psal) v 1 kilometru nad zemí odpálena. Článek nemohu narychlo najít, třeba budete mít větší štěstí.
Dnes jsem dostal další dopis mejlíkem od našeho dopisovatele z Paříže Erika Steinera, kterému se stalo něco podobného. Je nutné se nad tímto pořádně zamyslet, chodit po světě s otevřenýma očima, nedělat vše automaticky a dobře vše pozorovat.
Dobrý deň,
chcel by som reagovať na niektoré veci, ktoré boli uverejnené aj na vašom webovom portáli. Keďže pozorujem svet okolo seba a snažím sa aktívne vnímať javy a prostredie, prichádzam k pozorovaniu určitých anomálií, ktoré sa začínajú ale vyskytovať čoraz častejšie! Pracujem s analýzami dát na rôznych úrovniach a s rôznou špecializovanou technikou, ktorú testujem a pozmieňam, preto ten pohľad je trocha iný ako len servisný.
Naposledy to bolo, keď bolo zverejnené pozorovanie, že zmizlo asi 20 minút času? Ja sám pozorujem za posledného pol roka tieto časové anomálie minimálne 3x! Naposledy dosť veľká v strede januára 2019, kde prišlo k posunu o celý deň naspäť?!?
S tým sú úzko späté aj výpadky elektroniky! Sú to síce drobnosti, ale ak obyčajný stroj nespraví po jednoduchom zadaní úkon, ale na druhý deň áno?
Výpadky sú aj vo funkčnosti, kedy proces, ktorý je automatizovaný vypadne na pár sekúnd až pár minút!
Pri niektorých výpadkoch, alebo skôr posunoch časov prichádza aj k vynulovaniu nastavení! Nie je to úplný reset nastavenie na továrenské, ale napríklad nastavenie z posledného zápisu recovery point? I keď boli už aj také prípady, že prišlo k továrenskému nastaveniu, ale sú to len 2 prípady.
I keď ten posledný prípad z januára 2019 vymazal, všetko a nedalo sa do prístroja 24 hodín dostať ani sa nijako prihlásiť!?!
Verím, že Vám tieto informácie prídu vhod, keďže máte možnosť pracovať s väčším objemom informácií a znalostí a verím, že možno len potvrdia, alebo nasmerujú k niečomu čo bude ako znalosť mať prospech.
S želaním krásneho dňa
a pozdravom Erik Steiner
Ohledně sluneční erupce a anomálií píší dále čtenáři pod články týkající se oznámení od indigové dívky a možném nástupu zlatého věku:
Čtenář CZK:
,,Ze středy na čtvrtek (13.-14.2.2019), když jsem se v noci probudil, tak jsem měl takový divný pocit. Něco jako že nevím kdo jsem a kde jsem. Samozřejmě, že to časem přešlo. Ale trvalo to neobvykle dlouho a běžně se mi to neděje. Ve čtvrtek v práci problémy s elektronikou. Auto hlásilo nedefinovaný problém s motorem, a stroje, které jsme obsluhovali, měly problémy. Nedokončily test připravenosti a stále dokola se restartovaly. Dnes na silnici samá sanita s puštěným majákem. A nakonec problém i na benzince. Načerpal jsem u stojanu, kde jsem si všiml až po natankování, že neukazuje litry ani peníze. Tak jsem si myslel, že to načetlo zařízení u obsluhy, ale to se taky nezdařilo. Tak obsluha volala někam na “ústředí”, kam se ta data přenáší, ale tam rovněž měli nějaký problém s počítačem, takže jsem slíbil, že zaplatíme dodatečně, až budou něco vědět. Včera fyzicky velmi unavený, dokonce odpoledne kolem 16-té hod. se mi udělalo nevolno, ale ustál jsem to a za pár minut to přešlo. Dnes v perfektní kondici.”
Lucie píše:
,,Ze vcerejsi noci na dnesek (15.-16.2.2019) vypadek proudou a zastaveni rucickovych hodin.Pritom tam mame asi max.1 tyden starou baterii..”
Intr0naut:
,,Toto potvrzuje nezávisle na sobě vícero zdrojů,že letošní 2019 bude jakýsi “nájezdový” rok co se oněch energií týče…Zmiňovaná erupce 8 února může být/je dosti pravděpodobně oním pomyslným “startovním výstřelem”
renata369:
,,z piataka na sobotu (8.-9.2.2019) katastrofa spanie, akoby na mna polozili 100 kilov, velmi zle tazive sny, zobudila som sa niekolkokrat , ze mi rychlo bije srdce a vcera v sobotu mi ozaj bolo zle, hlava ako vo zveraku, zaludok, hrozne myslienky.”
Sorbon píše 10.2.2019:
,,no, už týždeň neskutočné búšenie srdca a pocit, ako by ma bager prešiel….”
Hanka 11.2.2019:
,,Můžu potvrdit, celý minulý týden jsem se cítila nesmírně unavená bez příčiny a bolela mě hrozně hlava, nic na to nezabíralo. Přešlo to až v sobotu 9.2. ráno. Od té doby cítím jen mírný tlak v hlavě, ale je mi mnohem lépe.
Chce to pít hodně vody, zní to jako banalita ale je to tak.”
Kalia 11.2.2019:
,,Pár dní předtím, než bylo zveřejněno okénko 5.2.19, mi někdo řekl z ničeho nic, že se bojí samovznícení. Přitom se o tyto věci nezajímá (kdysi o tom někde četl/a). Tento člověk má hodně dobrou intuici, když něco takto řekne bez přemýšlení.
Kolem 5.2. se mi ve snu odhalilo něco špatného z dětství. (pro mě to bylo závažné)
6. nebo 7.2. mě bolely nohy, jako bych uběhla maraton (a to jsem šla jen 15 min do práce a 15 min z práce). Byla jsem totálně vyčerpaná jako po náročném fyzickém cvičení.
8.2. jsem usnula krátce po 8. hodině večer (spadla jsem do postele a spala, nešlo tomu moc zabránit), probudila jsem se někdy kolem 1 nebo 2 v noci a byla jsem chvíli vzhůru = docela čilá, pak jsem ale zase z ničeho nic usnula. Byl to očišťující spánek (jako by mě to čistilo/smazávalo např. traumata z dětství), cítila jsem se dobře/lépe.
9.2. ráno jsem vnímala energie/fotony dopadající směrem k zemi (ty jsem podobně vnímala ale i nějaký den pár let zpátky).
Cítím se lépe při těchto energiích a rychleji mi to myslí.”
9.2.2019 píše hlavní IT specialistka anna, která spravuje web tadesco, vlastní článek o časové anomálii, kterou prožila:
Vážení čitatelia,
konečne, po ako-tak úspešnom dokončení technických úprav sa stalo niečo veľmi zvláštne. Medzi 13. a 14. hodinou zmizlo nie len mne 20-30 minút času.
Po napísaní článku o výpadku tadesca som sa išla pozrieť na novinky, čo sme nemohli posledné dni publikovať. Ešte som kamarátovi napísala správu, takže som 1000% vedela, že bolo 13:05. Rychlo som správy prešla, maximálne mi to zobralo 10 minút. Nakoniec som si pustila video, ktoré malo dĺžku 17 minút. Na konci videa mi kamarát odpisuje a pozerám na hodiny, že je 13:58. Hovorím si, že to nie je možné. Tak som si prepočíala minúty. čo som robila a zistila som, že mi zmizlo 20 – 25 minút.
S rozčarovaním píšem kamarátovi, že to nie je možné ale akurát sa mi vyparilo niekam do vemíru minimálne 20 minút.
Na to si premietol on svoju predchádzajúcu hodinu a potvrdil mi, že sa mu stalo to isté. O 13. jedol polievku, potom si dal hlavné a bolo 13:20. Hneď išiel pre drevo, naložiť. Čo zabere pár minút a potom išiel po schodoch k počítaču a hneď mi odpísal na správu, čo som mu písala 13:05. A výsledok? Približne 20 schodov – cesta k počítaču mu zabrala 25 – 30 minút.
Pravdepodobne sa muselo niečo stať a pretočili čas!
Ako ste na tom vy medzi 13. a 14. hodinou?
anna (zdroj)
Že se nic neděje? Ale ano, událostí je mnoho, akorát je člověk musí sledovat. A pokud je sledovat začne, tak zjistí, že je toho tolik, že to nestíhá ani číst. O případných nových podrobnostech vám ještě napíšu. Mějte se krásně a pamatujte, že nejste sami.
Pokud máte něco na srdci, co si přejete publikovat a říct ostatním, napište.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě