Zdroj: Centrumserafin.cz

Jak je to doopravdy se Sluncem a co pro nás ve skutečnosti znamená? Dozvíte se informace, které vás ve škole neučili a možná najdete překvapivé souvislosti. Nahlédněte do první části věnované Slunci a jeho místu ve Vesmíru.

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Osobně považuji téma této stránky za natolik důležité pro náš duševní i tělesný rozvoj a chápání světa, že to slovy ani neumím vyjádřit. Slunce není nějaký dokonalý Bůh. Slunce je však dokonalým Božím dílem, které má na starosti všechny planety Slunečního systému.  A to je doslova Kosmický úkol a Kosmické působení. Slunce hrubohmotné … Slunce jemnohmotné … Slunce energetické … Slunce Duchovní … Slunce vědomé … Slunce shromaždištěm Duší … Slunce cestovní bránou … Slunce portálem … Slunce Dárcem …  Je obrovským darem pro všechny hledající bytosti. Je toho tolik, čemu nás může naučit a za co mu můžeme být vděční. Děkuji ti Slunce za tvé RA.

Než však přejdeme blíže k fascinujícímu Slunečnímu působení, které se Bohužel ve školách nevyučuje, zkusme nyní na úvod společně velkolepost Slunečního díla procítit. (viz video)

video

To, co nás učili ve školách o Slunci a Zemi, je hodně mimo důležitou životní realitu. Země neobíhá kolem Slunce …

Je to jinak. Slunce si vodí nekonečným Kosmickým prostorem všechny své planety gravitačním tahem ZA SEBOU. Po spirále, jako na nějakém neviditelném gumovém provázku. Vodí si je, jako když si máma kačena, vede za sebou svá káčata. Slova na to nestačí. Podívejme se raději na animaci. Je to fascinující pohled.

Slunce si vodí Kosmem svoje planety stejně, jako si rodič vede životem svoje děti. Zdroj: Centrumserafin.cz

SLUNCE A OBĚŽNÉ DRÁHY PLANET

Ještě jedna veledůležitá myšlenka na úvod. Je to otázka. Nikdo z vědců na ni nezná odpověď. Dokonce se této otázce rádi vyhýbají, protože tento záhadný jev, jasně poukazuje na duchovní povahu konstrukce Vesmíru. Otázka zní takto: Jak to, že Zeměkoule neodletí od Slunce pryč do Kosmu, anebo, jak to, že není vtažena do Slunce? Vždyť přece přesná rovnováha mezi odstředivou a dostředivou silou je neustále a neustále a po miliardy let ve velkém rozsahu porušována. Přitom by stačilo jedno jediné porušení rovnováhy a Země by měla navždy odletět pryč, pokud by o tom ovšem rozhodovaly pouze fyzikální zákonitosti. Jenže ona nikam neodletěla a to již po miliardy let. Nějaká neviditelná síla ji udržuje tam, kde má být – na její předurčené dráze. Více se o tom dozvíte po kliknutí na  PROZKOUMEJ

Zdroj: centrumserafin.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě