Sluneční brána I.

datum 13. 8. 2020
Zdroj: Centrumserafin.cz

Jak je to doopravdy se Sluncem a co pro nás ve skutečnosti znamená? Dozvíte se informace, které vás ve škole neučili a možná najdete překvapivé souvislosti. Nahlédněte do první části věnované Slunci a jeho místu ve Vesmíru.

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Osobně považuji téma této stránky za natolik důležité pro náš duševní i tělesný rozvoj a chápání světa, že to slovy ani neumím vyjádřit. Slunce není nějaký dokonalý Bůh. Slunce je však dokonalým Božím dílem, které má na starosti všechny planety Slunečního systému.  A to je doslova Kosmický úkol a Kosmické působení. Slunce hrubohmotné ... Slunce jemnohmotné ... Slunce energetické ... Slunce Duchovní ... Slunce vědomé ... Slunce shromaždištěm Duší ... Slunce cestovní bránou ... Slunce portálem ... Slunce Dárcem ...  Je obrovským darem pro všechny hledající bytosti. Je toho tolik, čemu nás může naučit a za co mu můžeme být vděční. Děkuji ti Slunce za tvé RA.

Než však přejdeme blíže k fascinujícímu Slunečnímu působení, které se Bohužel ve školách nevyučuje, zkusme nyní na úvod společně velkolepost Slunečního díla procítit. (viz video)

video

To, co nás učili ve školách o Slunci a Zemi, je hodně mimo důležitou životní realitu. Země neobíhá kolem Slunce ...

Je to jinak. Slunce si vodí nekonečným Kosmickým prostorem všechny své planety gravitačním tahem ZA SEBOU. Po spirále, jako na nějakém neviditelném gumovém provázku. Vodí si je, jako když si máma kačena, vede za sebou svá káčata. Slova na to nestačí. Podívejme se raději na animaci. Je to fascinující pohled.

Slunce si vodí Kosmem svoje planety stejně, jako si rodič vede životem svoje děti. Zdroj: Centrumserafin.cz

SLUNCE A OBĚŽNÉ DRÁHY PLANET

Ještě jedna veledůležitá myšlenka na úvod. Je to otázka. Nikdo z vědců na ni nezná odpověď. Dokonce se této otázce rádi vyhýbají, protože tento záhadný jev, jasně poukazuje na duchovní povahu konstrukce Vesmíru. Otázka zní takto: Jak to, že Zeměkoule neodletí od Slunce pryč do Kosmu, anebo, jak to, že není vtažena do Slunce? Vždyť přece přesná rovnováha mezi odstředivou a dostředivou silou je neustále a neustále a po miliardy let ve velkém rozsahu porušována. Přitom by stačilo jedno jediné porušení rovnováhy a Země by měla navždy odletět pryč, pokud by o tom ovšem rozhodovaly pouze fyzikální zákonitosti. Jenže ona nikam neodletěla a to již po miliardy let. Nějaká neviditelná síla ji udržuje tam, kde má být - na její předurčené dráze. Více se o tom dozvíte po kliknutí na  PROZKOUMEJ

Zdroj: centrumserafin.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico