SLUNCE V PANNĚ - ČISTOTA ZÁMĚRU, INTELEKTUÁLNÍ MISTROVSTVÍ, VELKÝ ÚKLID

datum 26. 8. 2021
Zdroj: Pixabay.com
23. srpna Slunce, které představuje naši vitalitu, životní sílu a ego, opouští své domovské znamení Lva a přechází do zemské a praktické říše Panny. Nyní jsme vstoupili do ročního období, kdy je sklizeň v plném rozkvětu. Velké „vyčištění“ je na světě a vesmír nyní přechází k praktičnosti a pořádku. Panna, 6. znamení zvěrokruhu, je známá svojí přesností, precizností, intelektem, vědomým zdravím a uzemněním.
Slunce v Panně je tu, aby nám nabídlo pomocnou ruku a soustředění snahy orientované na služby. Žádné jiné znamení nemá rádo službu a pomoc tak jako Panna. Tito lidé mohou vnést pořádek do těch nej chaotičtějších a nejbláznivějších podmínek. Jejich největší dar je často také jejich největším pádem. Tento dárek je shodou okolností jejich neustálou potřebou analyzovat a kriticky přistupovat ke komukoli a čemukoli. Přes tyto lidi doslova nemůžete dostat nic, takže to ani nezkoušejte 😃 Zvětší a rozeberou jakoukoli situaci s největším pocitem lehkosti a milosti. A budou to dělat s pokorným přístupem a důvěryhodným srdcem.
Během dalších zhruba 30 dnů přivede Slunce v Panně naši pozornost také zpět na naše zdraví a pohodu. Vzhledem k tomu, že Panna vládne 6. domu zdraví, bude se soustředit na návrat k základům a na to, abychom byli super efektivní se vším, co do svého těla vložíme, a s typem pohybu, kterému se věnujeme. Je načase vychutnat si lahodné a delikátní dary čerstvé zeleniny a ovoce a místo toho, abyste sáhli po koblize, vezměte místo toho chléb Ezekiel. Panna vládne trávicímu systému, který zahrnuje střeva a slezinu. Těmto oblastem těla je vždy důležité věnovat pozornost, ale v průběhu příštího měsíce si můžeme povšimnout určitých citlivostí a většího povědomí o těchto částech těla. Ať už máte Pannu ve svém rodném (natálním) grafu kdekoli, v těchto oblastech bude probíhat výrazné vyčištění a budou se nabízet efektivnější způsoby řešení.
Slunce v Panně nás také přiměje věnovat více pozornosti vytváření pořádku v našich životech v podobě úklidu, restrukturalizace a organizace. Je to skvělý čas na uvolnění všech špatných návyků a na kontakt s touhou naší duše po jasnosti a účelu. Energie Panny je o účinnosti a přesnosti. Počítá se sebemenší detail a budeme si muset dát pozor na tendenci být „příliš v našich hlavách“, protože Merkur, planeta mysli a komunikace, vládne tomuto intelektuálnímu znamení. Sebe-analýza a kritické myšlení jsou úžasné nástroje, ale pokud zajdou příliš daleko, může to vést k bezesným nocím starostí a neustálému stresu. Udržování rovnováhy mezi vědomím a umožněním bude obzvláště užitečné, když je Slunce v doupěti Panny.
Pro období Panny držím krok se svojí tradicí vytvářet báseň pro vstup Slunce do nového znamení. Měl jsem na tyto básně tak krásnou a povznášející zpětnou vazbu a jsem tak šťastný, že se zdá, že si je všichni užíváte! Posílám svoji lásku každému z vás! Všechno nejlepší k narozeninám mým úžasným Pannám!
Ať se esence vaší duše setká s vaší touhou udělat ve světě zásadní změnu
Ať nikdy neztratíte schopnost všímat si detailů a zároveň budete pokorní a vděční za celkový obraz
Kéž vás tento čas Slunce v Panně vrátí k divům přírody a čistoty vašeho srdce
Nechť vás tento nesmyslný svět nikdy neodradí od vašeho poslání a oddanosti pořádku a rovnováze
Matka příroda volá o vaši pomoc
Kéž těchto třicet dní přinese povědomí o její kráse a její zranitelnosti
V každé chaotické situaci můžete ctít ty části sebe, které žádají o odpuštění a přijetí.
Jsme v tom všichni společně i přes neustálou připomínku našeho rozchodu
Ať vám Slunce v doupěti Panny přiblíží uznání, že vy jste já a já jsem vy
Jste zde, abyste ctili sebe i ostatní s grácií a soucitem
Jste přesně tam, kde musíte být
Jste milováni
Jste zázrak
ZDROJ: www.astromomma.com, © Astromomma, 2021
Sdíleno v úctě a vděčnosti plodivému aspektu Bohyně, ať vzkvétá nespoutaná královna Nebes,
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico