Slovenští vědci nasimulovali přírodní vlivy a teploty, když vytvořili nejlepší podmínky pro vznik organického jódu. V současnosti vlivem průmyslu již tyto podmínky v přírodě ubývají a vědci bijí na poplach. Jód chybí v půdě, zvířatům i lidem. Jedná se především o jód organický, který je pro tělo nepostradatelný.

Nepostradatelný proto, protože z něj životně důležitý orgán štítná žláza vyrábí hormony, které udržují psychiku, imunitu a metabolismus v harmonii. Tělo si jej neumí vyrobit  a je závislé na dodávkách z venku. Jód v soli nebo řasách, chaluhách je jód anorganický pro tělo nestravitelný a přebytky se ukládají v těle. Avšak organický jód dokáže tyto přebytky navázat a tělo je vyloučí i s dalšími toxiny, těžkými kovy atd.
V současnosti, vlivem elektrosmogu, wifi záření, chemií, umělých hormonů atd. tento problém zatěžuje úplně každého. Lidstvo doslova žije v elektrickém ohradníku. Lidé si pak  stěžují na čím dál větší únavu, deprese, padání vlasů, zavodnění, nadváhu až po nádorová onemocnění. Stačí denní přísun organického jódu a tyto symptomy se sami vytrácí.
Za významným objevem, který změnil svět se skrývá nelehký příběh jeho vynálezce .
Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku vynálezkyně Ivanny Čandové o důležitosti jódu na organismus a o tom jak organická forma jódu pomohla jí a mnohým dalším.
Kdy: 20.6.2019 – 17:00 hod
Kde: Hotel Holiday Inn Praha
Na Pankráci 15/1684
140 00  Praha 4
Nahlásit svou účast na info@jodaorganika.cz

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě