Slovenští vědci nasimulovali přírodní vlivy a teploty, když vytvořili nejlepší podmínky pro vznik organického jódu. V současnosti vlivem průmyslu již tyto podmínky v přírodě ubývají a vědci bijí na poplach. Jód chybí v půdě, zvířatům i lidem. Jedná se především o jód organický, který je pro tělo nepostradatelný.

Nepostradatelný proto, protože z něj životně důležitý orgán štítná žláza vyrábí hormony, které udržují psychiku, imunitu a metabolismus v harmonii. Tělo si jej neumí vyrobit  a je závislé na dodávkách z venku. Jód v soli nebo řasách, chaluhách je jód anorganický pro tělo nestravitelný a přebytky se ukládají v těle. Avšak organický jód dokáže tyto přebytky navázat a tělo je vyloučí i s dalšími toxiny, těžkými kovy atd.
V současnosti, vlivem elektrosmogu, wifi záření, chemií, umělých hormonů atd. tento problém zatěžuje úplně každého. Lidstvo doslova žije v elektrickém ohradníku. Lidé si pak  stěžují na čím dál větší únavu, deprese, padání vlasů, zavodnění, nadváhu až po nádorová onemocnění. Stačí denní přísun organického jódu a tyto symptomy se sami vytrácí.
Za významným objevem, který změnil svět se skrývá nelehký příběh jeho vynálezce .
Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku vynálezkyně Ivanny Čandové o důležitosti jódu na organismus a o tom jak organická forma jódu pomohla jí a mnohým dalším.
Kdy: 20.6.2019 – 17:00 hod
Kde: Hotel Holiday Inn Praha
Na Pankráci 15/1684
140 00  Praha 4
Nahlásit svou účast na info@jodaorganika.cz

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png