Skončí pandémia v roku 2022? Numerologička Katarína Čičmancová o tom, čo hovoria čísla.

datum 7. 1. 2022
Zdroj: Pixabay.com

1 = Já, 9 = rozum, 7 = duchovní cesta, jak budu dále fungovat,  8 = peníze, banky, justice, moc, spravedlivost, rovnováha, všechna energie, která plyne a teče.

 • Rok 2022 je rokem vztahů, rodiny (rok bude velmi emoční), pasivity (málo energie), čestnosti a spravedlnosti.

 • Záleží na nás jak se nastavíme (nebo postavíme), čísla mají pozitivní i negativní působení. Nevýhoda je, že čísla 2 a 6 jsou numerologické mřížce izolované.

 • 2. = v pozitivním smyslu je radost, intuice, dualita, trpělivost, ohleduplnost. Pokud lidé nebudou mít pocit emoční stability (ale budou mít strachy, závislosti, agresivitu) začne se u nich více projevovat závislost, začnou se více bát a začnou se projevovat agresivně. Mohou jim propadnout a budou se bát udělat nějaká rozhodnutí. Díky 3 dvojkám v roce 2022 se to stupňuje. 

 • Součet čísel je  6 = domov, krajina, stát, rodina, žena matka, úloha žen a celková harmonie. V negativní podobě to může být poživačnost, apatie a nezájem. Pokud budeme mít fungující harmonické rodiny, harmonické vztahy v rodinách, tak půjdeme postupovat. Ale pokud to tak nebude a budeme odstřihnuti od našich rodů, tak dochází k nestabilitě a nejistotě. Proto lidé potřebují v roce 2022 harmonizovat svoje rodiny, aby jsme si pomáhali a žili družně. Nevýhoda je, že čísla 2 a 6 jsou numerologické mřížce izolované. Pokud je to izolované, tak strachy (negativní účinky 2) nemáme možnost přetavit do něčeho jiného. Izolovaná 6 znamená, že naakumulovaná energie v pozitivním, nebo negativním se projeví. Větší zodpovědnost a aktivita v rodinách se bude očekávat od žen.

 • 1.1.2022 (8) Nebude běžný pohyb peněz, na jaký jsme byli zvyknutí, zůstanou v bankách (vyšší úroky atd.). Nenastane krach bank, spíše ale dojde k nové měně, která bude převoditelným ekvivalentem (podobně jako po 2. světové válce se stal USD). Budou změny celého bankovního systému. Bude to nová hlavní digitální měna, podle které se bude určovat kurz ostatních národních měn.

 • Mnoho věcí, které nebyli po mnoho roků korektní, vyjde nyní najevo, nastane taková očista i v právních věcech (hlavně na Slovensku, Česku a také celosvětově).

 • Do 8 (je nekonečno, tok, dynamická rovnováha) patří kromě práva, také internet, sociální sítě a vše co teče. Vzhledem k tomu, že je 8 izolovaná, dají se předpokládat výpadky internetu a sociálních sítí (může dojít k přetížení internetu, nebo my bude v jeho používaní omezovaní).

 • Vše co se dá zdigitalizovat bude zdigitalizované.

 • Mnoho lidí se bude vrhat bezhlavě do různých aktivit, bez toho, aby si to důkladně rozmysleli. Doporučuji nejít do úvěrů a finanční nestability. Je zde předpoklad, že se to může negativně zvrátit.

 • Rok 20 22 (skrytá 4), skryté se objevuje v situacích, kdy to nejméně čekáme. 4 znamená zem, majetek, půdu, zručnost. Je v nestabilitě ekonomika i politika a je velmi pravděpodobné, že se čtverka začne projevovat jako agresivita, hysterie. Doporučuji u pozemku, která vlastníte, dát papíry do pořádku. Pokud budeme očekávat, že nám někdo něco dá, nebo systém nám něco nabídne, tak to nenastane a dojde k nedůvěře, agresivitě, hysterii a lidé budou podléhat panice.

 • Sibyla říkala, že lidstvo ovládne ďábel (666, obdoba je www.). A opravdu internet ovládl svět, je přeplněný informace a lidé již nedokáží rozlišit, co je pravda a co ne. Důležité je řídit se svým vlastním pocitem , aby se lidé nedali ovládat. Pokud budou lidé vnitřně vyrovnaní (nebudeme mít strach a měli emoční zázemí v rodině), tak je nemůže nikdo ovládat a manipulovat.

 • Od roku 2020  do 2029 budeme pod vibrací emocí a strachů.

 • V roce 2022 budeme více sedět (méně cestovat do zahraničí) doma a využívat Slovenské ubytování.

 • V roce 2022 máme jít k sobě do hloubky a najít tam sílu, cestu a objevit své talenty (i manuální).

 • První  3 měsíce roku 2022 se budou řešit vztahy v rodině i mezilidské (něco se uzavře a vyhodnotí). Od dubna nastává náročnější období, kdy si budou muset lidé nějaké věci odepřít, aby byli schopni se posouvat (měli bychom hledat sílu sami v sobě, spiritualitu ve svém nitru, potom nám přinese velké dary a nové počátky). Bude záležet, jak se lidé nastaví pozitivně, nebo negativně. Systém nám nic nedá, musíme se spolehnout sami na sebe a rodiny. Všichni narození v minulém století, budou do systému více dávat než dostávat. Ve třetím kvartálu 2022, zlomový bude srpen (8) a Slovensko projde důležitým rozhodnutím, které bude klíčové (zlom v tom,  kdo bude nastaven na pozitivní, nebo negativní energii a tím i situace). Bude se selektovat potřebné od nepotřebného, pročistí se vztahy a vyjasní situace, jak a s kým dále půjdeme. Ve čtvrtém kvartálu 2022 to už bude pozitivnější.

 • Velké firmy budou postupně zanikat a budou vznikat malé firmy, kde se budou rodiny spojovat aby se uživily.

 • 22.02.2022 (zrcadlové datum, Palindrom), tento den má silnou vibraci zrcadla (co zaseje, to dvojnásobně sklidíme), v ten den bychom si měli přát, co chceme nejvíce dosáhnout v pozitivním směru (jak chceme žít) a to se mě dvojnásobně vrátí. Většina situací od roku 1945 se zopakuje, ale jiným způsobem, budeme citlivější a vnímavější.

 • Tmu vnímám jako ticho, které nás má probudit a objevit naše skryté hodnoty a kvality.

 • Tím že nastává věk Vodnáře, tak se zvyšují vibrace Země a pokud chceme přežít, potřebujeme své vibrace přizpůsobit vibracím a energii Země (to dokážeme vážnou hudbou, zpěvem, radostí, pozitivním nastavením).

Zdroj: www.voda235.webnode.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě