Skok, volný pád a let

datum 6. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Od čtyř vzhůru, vstávám v pět, Uran elektrizuje obě světla, Slunce i Lunu, a to nám na klidu nepřidá. Přidá nám to však na schopnosti probudit se z letargie, zatřást hlavou a uvidět věci jinak. A pokud nezatřeseme sami, zatřesou námi vnější okolnosti. Nový úhel pohledu se otevře náhodně, okamžitým vhledem v setině sekundy. A už je pryč, ale byl tu a zahlédli jsme čistou inspiraci, signál! Signál k osvobození z čehokoliv, co nás drží zpět, co nám neumožňuje jít dál.


Dnešek je nervní, podrážděný, zmatečný, trhavý a dezorganizovaný. Den samostatný, nezávislý a individualistický. Kontaktní, ale ne ulpívavý. Informačně nabitý, ale nikoliv spolehlivý. Den, kdy bude všechno jinak. Vzhůru nohama, pokud jde o naše plány a uspořádání času – dočasně, zhruba do konce listopadu, s kolísající intenzitou efektu destabilizace, protože Uran sám o sobě, a taky proto, že do opozice s ním se postupně zapínají a vypínají planety různé energetické síly. Trvale, pokud se rozhodneme využít příležitosti a nechat osud, aby v nadcházející sezóně rozházel náš dokonale seřazený svět, jednotlivé dílky vyhodil do povětří, rozvířil a nechal spadnout zpět na zem. Tam si je pak přebereme a poskládáme si svůj život znovu, už jinak. Protože na počátku byl chaos – a na konci taky.

Tenhle proces nám může připadat znepokojivý, alarmující, děsivý a ohrožující naše jistoty. A taky jo, protože jistoty jsou nejčastěji tím, kvůli čemu setrváváme na místě, i když už nás to dávno nebaví. Anebo se na něj můžeme dívat jako na proces osvícení, probuzení, obrození a vytržení z dávno vyčpělých postojů, ze zaběhlých stereotypů, které bychom vlastně rádi změnili a inovovali, ale kdykoliv se o to pokusíme, zase nás to pomalu a nenápadně stáhne zpět do starých vyjetých kolejí. On to Uran nemá v Býku snadné, tolik setrvačnosti a rezistence. V Beranu mu to šlo jedna radost, Beran spolupracoval. Býk ne. A tak se pokouší znovu a znovu. Nezbývá mu, než jít cestou agresivního útoku na hmotné zajištění. Na nic jiného Býk neslyší. ČNB? Ahááá, vidíte, už zbystřil! A tak se Uran rozběhne a plnou parou to napere ramenem do zdi. Zeď stojí dál, trvá na svém místě. Nejdřív se jen zatřese, pak opadá, pukne a nakonec se zhroutí. Chce to výdrž. Tři a půl roku se už Uran pokouší, tři a půl roku mu ještě zbývají. Teď se zrovna rozhodl zabrat, rozbíhá se a skáče …

Fotografie Ed Leap od Michael Hanna licencována pod CC BY 2.0 

… a tentokrát máme opravdu šanci skočit o kus dál, dost daleko na to, aby už na nás zaběhnutá rutina nedosáhla. Skočit tak daleko, až ztratíme půdu pod nohama, následuje sekunda volného pádu a okamžik čisté hrůzy, adrenalin žene srdce k infarktu, ale najednou už to není pád, mávneme rukama a je to let, let ke svobodě, dávka endorfinu, nabíráme vzduch do plic a šokování vlastní odvahou křičíme vzrušením a nadšením! Uááááááááá …..

Zdroj: www.astropsychologie.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě