Moje drahé božské duše,

dnes je velmi významný den. Velmi, velmi významná noc. Dnes je totiž Šivarátrí – posvátná noc ticha a splněných přání. V tuto noc můžeme zažít své čisté vědomí a zároveň získat neskutečné požehnání pro náš další život. Je to noc, kdy je nejjednodušší dosáhnout stavu hlubokého ticha, pravdy a jednoty.

Co je to Šivarátrí a proč zrovna Šiva?

Šivarátrí je jeden z nejvýznamnějších dnů v roce pro lidi kráčející po duchovní cestě. Podle dávných legend iluze v tuto noc usne a Šiva se probere ze své meditace. Toto je samozřejmě dávná legenda, ale pravdou zůstává, že i díky astrologické konstelaci je tato noc velmi jiná než ostatní. Tuto noc totiž máme možnost velmi jednoduše posílit své třetí oko (naši intuici) a můžete prohlédnout iluzi stvoření a poznat pravou podstatu věcí. Přesně takový stav krystalicky čistého vědomí symbolizuje Šiva. Nemusíme být v žádném náboženství, abychom toto vědomí a symboliku zažili v tuto noc i my sami. Šiva je totiž symbolem tichého nebe. A proto jestli chcete slyšet, co by Vám Vaše vědomí rádo řeklo, ztište se a prožijte dnešek co nejvíce v tichu.

Jak meditovat na Šivarátrí?

Pojďme se tedy podívat společně na to, jak byste mohli přijít na své přání a přát si ho. Jak tedy na to? Co dnes v noci pro to můžete udělat? Než půjdete meditovat si dejte si sprchu nebo koupel a oblečte si čisté oblečení světlé barvy (klidně i pyžamko pokud jste doma). Při koupeli myslete na to, jak všechny iluze, které ve svém životě máte, splachujete ze svého těla a omýváte pryč. Pokud máte doma nějaké obrázky světců, osobní oltářík nebo místo, kde rádi meditujete, zapalte zde svíčku či vonnou tyčinku. Pokud nic takového nemáte, zapalte si svíčku na příjemném místě, kde byste rádi meditovali. Pokud je Vám to příjemné, můžete začít opakovat mantru “Óm namašivája” a to alespoň 15 minut. Po meditaci budete mít možnost zažít, jak se Vám na srdci rozprostřelo nádherné ticho a klid. Soustřeďte se proto chvíli pouze na ticho. Na nic jiného, jen na ticho. V tomto tichu poté můžete položit otázku: Co je přáním mé duše? Pokud se Vám proces podařil, uslyšíte (ucítíte) jasné instrukce. V této chvíli poproste o čisté a jasné vědomí a splnění Vašeho přání. Tento proces je doporučován dělat od půlnoci do 2 hodin ráno z pondělí na úterý. Pokud je to pro Vás nemožné, udělejte si jej v jiný čas večer.

 

Přeji Vám nádherné Šivarátrí a jasné vedení pro Vás na Vaší cestě!

 

S láskou, Baru.
www.barbarasuskova.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě