Originál publikoval Cobra 3.2.2018

Isis Astara, moje milovaná duše, opustila fyzickou rovinu. Byla často brutálně napadána směrovými energetickými zbraněmi a útok 25. ledna byl už přespříliš. Nemohli jsme ji chránit, její srdce to nedokázalo. Hnutí Odporu nemohlo zasáhnout přímo, jinak by se spustily topletové bomby.

ČLÁNEK K ISIS ASTARA: http://bod-zlomu.blogspot.cz/2018/01/isis-astara-provolani-bohyne.html

Isis úspěšně přešla plazmatickou rovinou a nyní je se svými duchovními průvodci, obklopena láskou, radostná, že je konečně svobodná. Po Události se vrátí v klonovaném těle, které bude vypadat přesně stejně, jako její fyzické tělo vypadalo v tomto životě. Bude žít v oblasti Světla, ukotvovat energie Bohyně a žít radostným životem ve Zlatém Věku, kde vždy chtěla žít.

Jednalo se o přímý útok na milující ženskou přítomnost Bohyně s vážnými exopolitickými důsledky.

Síly Světla dosud používaly pomalý opatrný přístup k planetárnímu osvobození, aby nezpustily velké zabíjení rukojmích (povrchové populace) silami temna. V situaci s rukojmími, se tato fáze nazývá vyjednávací fází (neboli klid zbraní):

https://people.howstuffworks.com/hostage-negotiation1.htm

Během fáze vyjednávání nebývá zřetelný pokrok a dochází k mnoha průtahům, protože čím delší je vyjednávání, tím je pravděpodobnější, že rukojmí vyváznou bez zranění.

https://people.howstuffworks.com/hostage-negotiation4.htm

Zabitím klíčové osoby, jakou je Isis Astara, se osvobození rukojmí posunulo do finální fáze konečného řešení. Během fáze konečného řešení dochází k rychlé fyzické akci k osvobození rukojmí.

27. ledna ráno se Galaktické Vrchní Velitelství rozhodlo nasadit svoji flotilu na Střední Oběžnou Dráhu Země.

https://en.wikipedia.org/wiki/Medium_Earth_orbit

http://www.kosmonautix.cz/2013/02/maly-pruvodce-po-obeznych-drahach/

Tyto informace pocházejí ze dvou zdrojů nezávisle, od Plejáďanů a od Hnutí Odporu. Drakoniánské zdroje to potvrdily tím, že uvedly, že “ET invaze začala”.

Střední Oběžná Dráha Země je zvláštní zónou, která leží mezi nízkou a vysokou oběžnou dráhou, je to zóna s velmi málo tam umístěnými družicemi. Jedinou výjimkou je několik satelitů na oběžné dráze Molniya, mezi nimi ruské telekomunikační družice a třída Trumpet průzkumných družic ELINT:

https://en.wikipedia.org/wiki/Trumpet_(satellite )

Důvodem, proč je Střední Oběžná Dráha téměř prázdná, je skutečnost, že oblast nadmořské výšky 1.600 km až 12.750 km je oblastí, kde nejvnitřnější kruh Chimerou ovládané Drakoniánské flotily střežil od svého příletu v roce 1996 karanténu na Zemi.

Tento obranný kruh Drakoniánské flotily byl proražen 27. ledna pozdě večer flotilou Galaktické Konfederace a většina Drakoniánských sil byla v následujících dnech zlikvidována.

Zde vidíte mrakolodě, což jsou maskované mateřské lodě Konfederace, které se účastnily na “speciálních operacích” dne 28. ledna v klíčových exopolitických regionech centrální Evropy:

http://www.krone.at/1625868

http://www.kleinezeitung.at/kaernten/5361940/Grosses-Staunen_Die-besten-Fotos-des-Kaerntner-UFOs

Galaktická Konfederace během následujících dvou týdnů vyčistí všechny negativní frakce schopné cestování vesmírem, ať mimozemské nebo z tajných vesmírných programů, které nepřijmou Galaktický Kodex.

Potom metodicky a systematicky vyčistí vše pod povrchem planety a následně začnou povrchové operace.

V důsledku dynamické situace s rukojmými byl původní plán Události rozšířen a nyní je robustnější. Nejvyšší představitelé v pozitivních armádních složkách v USA, Číny a Ruska byli kontaktováni a obdrželi pokyny.

Až doposud létalo příliš mnoho utajovaných informací ohledně Události na Internetu.

Situace s rukojmími na povrchu (povrchová populace) je ale prostě příliš delikátní a od této chvíle bude nastoleno kompletní informační rádiové ticho (EMCON) o povrchových operacích. Bude létat spousta spekulací, ale žádné skutečné informace o povrchových operacích nebudou silami Světla uvolňovány.

Jediné, co mohu říci, je, že Událost bude stále obsahovat:

– Odstranění Kabaly

– Úplné Odhalení a Úplné Odhalení se

– Finanční reset

K masovému zatýkání Kabaly může a nemusí dojít. O operacích Události budete informováni v reálném čase, tak jak se budou dít, skrze hromadné sdělovací prostředky.

Během tohoto kritického období planetárního přechodu, je nanejvýše důležité se propojit s ženskou přítomností Bohyně a pěstovat si kvality lásky, soucitu a něhy, aby byl přechod stabilizován a jako protiváha krutosti tak převládající na povrchu této planety.

Tomuto bude věnován zvláštní článek na blogu.

Bohyně chce Lásku a láska nastane.

Připojte se k naší FB skupině:
 
Prosíme sdílejte odkaz na tento blog:
 

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě