Silné energie se právě ukotvují

datum 17. 9. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Tento rok je o velké transformaci skrze naše vztahy. Jsme nuceni dotknout se každého aspektu našich vztahů, i těch stinných, a přijmout je nebo transformovat. Jedině tak otevřeme srdce, aktivujeme ženskou i mužskou energii a integrujeme veškeré části nás samých.

Doba čtení 4 min.

Cesty k sobě


Proces, který byl naplánován na tento rok je v plném proudu a nyní přišla příležitost shrnout první polovinu roku a co přineslo tohle období přímo mně. Třeba je tam něco, co si můžete odnést i vy sami. Tento rok je ve znamení vztahů.

Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz

Otevřenost, láskyplnost, jasnost, lidství, harmonie, klid, vášeň, vyrovnání energií, propuštění minulosti, vize a nový život. Co ještě dodat, tenhle rok je pro mně za odměnu. Je to nejkrásnější rok, který nyní žiju a vím, že je to teprve začátek.

Nejkrásnější, ale neznamená nejjednodušší, to si prosím neplést, neboť, pokud máte sílu a odvahu, díky které jste prošli procesem z mysli do srdce, pak již pro vás není nic problém a zároveň to jde do hloubky, která vyžaduje ukotvení a zároveň otevření se všemu...

Vše začalo ještě mnohem dřív, ale na nejsilnější energie v roce, které začaly proudit od 5.6.2020, jsem byla intenzivně připravována asi měsíc dopředu a ve skutečnosti celý život:)

Přicházelo tolik informací, mysl byla postupně již vědomě propouštěna a posílána na její místo a účel, srdce se čím dál tím více otevíralo a půsty (jen o vodě, nebo miska luštěnin) ukazovaly, že se ve mně odehrává něco silného, což odpovídalo i bolestem v těle, ale zároveň zvyšujícím se vnímání ze srdce, což přinášelo i vyplavování emocí a zároveň lehčí a lehčí bytí v přítomnosti.

Tento rok je ve znamení vztahů. Narovnávání vztahů, odkrývání stínů vztahů, prověřování vztahů, posílení vztahů, tvoření nových vztahů a samotné tvoření ve vztazích...

Na pomoc v rodinných a osobních vztazích požádejte své předky. A vyberte si jednoho, který vás první napadne, ke kterému máte vřelý vztah a toho se ptejte, komunikujte s ním, požádejte ho/ji o pomoc. Přijde, věřte tomu a uvidíte sami..

A protože proces se týkal mimo jiné úrovně těla a srdce, a protože sama bych tento proces neotevřela, přišel mi do života partner, který mé půsty přeměnil zpět ve stravu a to dokonce na čas i masitou, kterou tělo potřebovalo. Bylo potřeba rozproudit ohnivou sexuální ženskou energii, zároveň ukotvovit můžskou energickou část ve mně a zároveň bylo fyzicky přeměňováno celé mé tělo, kdy staré buňky odcházely a přicházely nové, což energetické i fyzické propojení s partnerem přineslo také.

A nakonec bylo potřeba otevřít naplno srdce a to se také mohlo stát prostřednictvím nového intenzivního vztahu. K tomu zpomalení pracovní, tím pádem zvýšení duchovního procesu a práce na sobě, zvýšené napojení na přírodu a Matku Zemi a nakonec i propojení srdce Země - srdce Vesmíru a mého srdce.

Celý tento proces je zázrak - zázrak dokonalého tvoření samotného božského bytí tady a teď. Život se prostě děje (sám) a na nás je, ho žít.

Žít všemi směry, všemi smysly, všemi formami hojnosti a v naplnění. 

5.6.2020 se dokončovací proces spustil a já byla vedena k rituálu opuštění všeho starého, celé minulosti. Cítila jsem silné uvolnění a posun do srdce. To přinášelo i dar v podobě jasnozřivosti a napojení na Zdroj a veškeré energie.

V sobotu 6.6.2020 byla mému budoucímu muži náhodně  - při soukromé akci u ohýnku - mnou propuštěna rodinná zátež a došlo k napojení na vnitřní dítě (cítila jsem se na tuto akci připravována dlouho dopředu), která tížila mužovo srdce a nedovolovala mu, jít do své síly. Tam se v objetí propojila naše srdce a muž mně na plno začal vnímat. Objetí pro něj neslo velice intenzivní zážitek.

Za čas došlo k náhodnému setkání s budoucím mužem. Ten den se odhodlal mi říci, co už delší dobu cítí. Spadl mu prý po propuštění rodinné záteže kámen ze srdce, cítí sám sebe, ale také mě a je mnou silně přitahován. Síla energie mezi námi by se dala krájet a v tu chvíli, kdy muž se mě pokusil obejmout, došlo k propojení i u mně. A to už pak nešlo zastavit, i když jsem se snažila ještě nějaký čas odolávat...

Mezitím všechny ty dny běžel proces duchovního vývoje, což jsem vnímala každý den i noc. Čistily se rody přes předky, upevňovalo sebevědomí, rostla vlastní hodnota, ženská a mužská energie se mísila ze všech stran, do toho boření hranic, představ celého dosavadního fungování a vnímala jsem, že jsem se začala i rozpomínat plně na to kdo jsem a co doopravdy chci ze svého srdce.

Když došlo k našemu fyzickému propojení a intenzita, přirozenost a vášnivost tohoto spojení vedla k prohloubení pocitů a uvědomění si, že tohle není jen fyzické, ale jde o něco hlubšího - něco výjimečného.

Začali se čistit staré programy, strachy a obavy ohledně partnerských vztahů. Do toho jsem řešila vztah s kamarádku, o jejíhož bývalého partnera se jednalo a do toho jiná kamarádka řešila složitý partnerský trojúhelník také, ale na jinétransfor úrovni. Měla jsem pocit, že se svět zbláznil a všichni řešíme to samé. Zrcadlení mi chodilo přes ostatní a já byla pozorovatelem ve hře, která se mě týkala, ale opačně než ty, kteří ji řešili.

Byla jsem v nějakém snu, nestíhala všechno vnímat a přitom jsem byla ve svém středu a v klidu s vědomím, že je to proces pro mé dobro i všech zúčasněných, ale pro každého z nás na jiné úrovni a s jiným cílem. Většina procesů se děla vnitřně. Byl to jeden z nejintenzivnějších týdnů mého života.

Vztah nás dvou (muž se zahradou a já) se prohlubuje, upevňuje a ukotvuje v realitě. Stoupají pocity něčeho dokonalého, jedinečného a zázračného. Děkuji každý den za tuto zkušenost, která dolaďuje všechno, co už nemusím a nechci žít a naopak přináší bytí ve skutenočnosti a lásce.

Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz

Autor: Život ze srdce

Zdroj: zivot-ze-srdce.webnode.cz

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě