Síla dechu: bezplatný webinář Scotta Schwenka

datum 15. 6. 2022

Jogíni, taoisté, šamani a mystici z různých koutů světa již před mnoha tisíci lety objevili léčivou moc dechu. Toto vědění bylo v nedávné době vědecky podloženo měřitelným přínosem, jaký praktikování práce s dechem přináší tělu i duši.

Dech je mostem mezi tvou myslí a tělem, mezi hmotným a nehmotným,  mezi vědomím a nevědomím.

Většinu času dýcháme nevědomky, k dýchání vědomí nepotřebujeme. Nicméně když se naučíme dech vědomě řídit, někdy začneme ihned vnímat čištění a léčení těla i ducha.   

V nejnovějším bezplatném webináři Síla dechu se Scottem Schwenkem dostaneš úžasnou příležitost porozumět základům práce s dechem a vyzkoušet si jednu velmi účinnou dechovou techniku!

Co je práce s dechem?

Díky speciálním cvičením a dechovým sekvencím lze praktikováním práce s dechem dosáhnout až k hluboce zakořeněným emočním blokádám, vytáhnout je a rozpustit. Není třeba absolvovat dlouhá terapeutická sezení a zjišťovat, odkud bloky pocházejí. Těmito dechovými technikami vstoupíš do nevšedních stavů, ve kterých se otevřeš natolik, že ti z těla zmizí veškeré napětí, které je nyní ve tvém nervovém systému přítomné.

Sezení práce s dechem v tobě může vyvolat skutečně hluboké pocity osvobození. Když tyto techniky začleníš do svého každodenního života, získáš chvíli vnitřní svobody, která ti umožní být tím, kým doopravdy jsi... a ne výtvorem svých traumat.   

Osvobozující pocit, který tě po takovém prožitku vlastního dechu zaplaví, je nepopsatelný...

"Zážitek je silnější než 30 let terapie."

- účastník workshopu Scotta Schwenka

Kdo je Scott Schwenk?

Scott již desítky let svou prací pomáhá tisícům lidí po celém světě růst, měnit překážky v příležitosti a nacházet lásku uvnitř sebe sama. Své odborné znalosti načerpal v hinduistickém klášteře, kde několik let žil, což ho přivedlo k jádru tantrických tradic, které i nadále prostupují každé jeho učení. Než se stal myšlenkovým vůdcem, kterým je dnes, k jeho růstu přispěl trénink v rozvoji vůdcovských schopností, meditace a filozofie, spirituální probuzení a védské rituály.

Na co se můžeš na Scottově bezplatném webináři těšit?

Přípravné materiály:

Hned po registraci obdržíš pracovní sešit pro přípravu na práci s dechem, který ti pomůže se na tento zážitek co nejlépe nachystat. Navíc po webináři získáš doprovodný pracovní sešit, který tě na této cestě dovede ještě dál.

Přesný návod:

Scott Schwenk ti podrobně vysvětlí, co od práce s dechem můžeš čekat, jak s ní zacházet a co bude následovat po webináři.

Opravdová transformace:

Dechová a meditační transformační cvičení, které si během webináře vyzkoušíš, ti umožní se začít osvobozovat od dlouhodobých blokád uložených ve tvém nervovém systému. Tato napětí se zcela znatelně uvolní a místo nich se vynoří nový pocit prostoru, svobody a vitality.

Těšíme se, až nám dáš vědět, co jsi během tohoto transformačního webináře zažil!

Na webinář se můžeš zdarma přihlásit ZDE

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico